Dupixent® (dupilumab) فاز 3 اطلاعات در انقلابی درماتیت آتوپیک کنفرانس نشان می دهد بهبود قابل توجهی در شدید درماتیت آتوپیک برای کودکان 6 تا 11 سال

تریتون, n. y. , و , پاریس, آوریل 3 سال 2020 /PRNewswire/ —

بیمارانی که اضافه شده Dupixent به کورتیکواستروئیدهای موضعی بهبود پوست ترخیص; میانگین کلی بیماری بهبود یافته حدود 80 درصد بر اساس ميانگين نمره EASI

اطلاعات بیشتر تقویت سازگار ایمنی و تحمل پذیری مشخصات مشاهده سراسر بالغ و نوجوان درماتیت آتوپیک آزمایشات از جمله یک عددی پایین تر از عفونت پوست در مقایسه با دارونما

گسترش Dupixent نشانه ای در کودکان 6 تا 11 سال در حال حاضر تحت اولویت بررسی با FDA; تصمیم گیری انتظار می رود مه 26, 2020

Regeneron داروسازی ، (نزدک: REGN) و شرکت سانوفی امروز اعلام دقیق نتایج مثبت از محوری فاز 3 دادگاه بررسی Dupixent® (dupilumab) برای کودکان 6 تا 11 ساله مبتلا به نارسایی شدید درماتیت آتوپیک. در دادگاه Dupixent همراه با استاندارد-از-مراقبت از کورتیکواستروئیدهای موضعی (TCS) به طور قابل توجهی بهبود علائم بیماری, علائم و کيفيت زندگی در این کودکان است. نتایج دقیق ارائه خواهد شد در طول یک جلسه در سال 2020 انقلابی درماتیت آتوپیک (راد) کنفرانس های مجازی در مارس 5. این شرکت قبلا اعلام topline نتایج مثبت این دادگاه در ماه اوت سال 2019.

“من عمل من دیدن کودکان مبتلا به درماتیت آتوپیک مبارزه با شدید مداوم خارش و ضایعات پوستی پوشش مقدار از بدن خود و مراقبان که از جان گذشته برای درمان های اضافی است که می تواند کمک به کنترل این بیماری گفت:” امی S. Paller, M. D, Walter J. Hamlin استاد و صندلی پوست و استاد طب اطفال در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی و محقق اصلی این دادگاه است. “داده ها از فاز 3 دادگاه در کودکان 6 تا 11 می افزاید: به تاسیس اثربخشی و ایمنی اطلاعات در بزرگسالان و نوجوانان فراهم می کند و امیدواریم که به پزشکان و خانواده ها به صورت بالقوه گزینه درمانی جدید برای کودکان مبتلا به این بیماری مزمن.”

اطلاعات ارائه شده در راد نشان می دهد که در 16 هفته حدود سه بار به عنوان بسیاری از کودکان زمانی روشن یا تقریبا روشن شدن پوست که تحت درمان با Dupixent و TCS و بیش از دو سوم تجربه حداقل 75% به طور کلی بهبود بیماری خود را نسبت به TCS به تنهایی. علاوه بر این بیش از سه بار به عنوان بسیاری از کودکان تجربه قابل توجهی در کاهش خارش با Dupixent و TCS در مقایسه با TCS به تنهایی. خارش اغلب به عنوان مهمترین و سنگین علائم درماتیت آتوپیک. بهبود خارش و شدت بيماری مشاهده شد با Dupixent به عنوان اوایل به عنوان دو هفته پس از اولین دوز و ادامه داد: در طول درمان فعال.

Dupixent به طور کامل بشر آنتی بادی مونوکلونال است که مانع از سیگنالینگ از اينترلوکين-4 (IL-4) و il-13 (IL-13) پروتئین است. داده ها از Dupixent آزمایش های بالینی نشان داده اند که IL-4 و IL-13 در حال کلید رانندگان از نوع 2 التهاب است که نقش عمده ای در درماتیت آتوپیک آسم و مزمن التهاب سینوس و بینی با nasal polyposis (CRSwNP). سراسر همه نشانه تایید در ایالات متحده بیش از 100,000 بیماران در شروع درمان با Dupixent.

نتایج حاصل از فاز 3 اطفال محاکمه در حال حاضر در حال بررسی توسط مقامات نظارتی از جمله در آمریکا و اروپا و کانادا. در ایالات متحده مکمل بیولوژیک درخواست مجوز برای کودکان 6 تا 11 سال است که در حال حاضر تحت اولویت بررسی با هدف اکشن تاریخ مارس 26, 2020. وجود دارد در حال حاضر هیچ بیولوژیک داروهای تایید شده برای کودکان مبتلا به درماتیت آتوپیک. در سال 2016 ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA) اعطا تعیین درمانی دستیابی به موفقیت به بررسی Dupixent برای درمان شدید درماتیت آتوپیک در کودکان 6 ماه تا 11 سال سن به خوبی کنترل شده در موضعی داروهای تجویزی. Dupixent است همچنین در حال مطالعه در فاز 3 آزمایشی برای کودکان غیر قابل کنترل آسم مداوم با نتایج انتظار می رود بعد از این سال است. ایمنی و اثر بخشی از Dupixent در این کودکان جمعیت شده اند به طور کامل ارزیابی توسط هر سازمان تنظیم مقررات.

مجازی اواخر شکستن ارائه در راد شامل اطلاعات زیر است:
فاز 3, randomized, double-blind, placebo-controlled trial ارزیابی اثربخشی و ایمنی از Dupixent همراه با TCS در 367 کودکان مبتلا به درماتیت آتوپیک که تحت پوشش به طور متوسط 60 درصد از پوست خود را. بیش از 90 درصد از کودکان در دادگاه تا به حال سابقه حداقل یک آتوپیک همبودی از جمله آسم (حدود 50%).

نتایج در 16 هفته نشان داد:

 • 33 درصد از بیمارانی که دریافت Dupixent هر چهار هفته (300 میلی گرم بدون در نظر گرفتن وزن) و 30 درصد از بیمارانی که دریافت Dupixent هر دو هفته (100 میلی گرم یا 200 میلی گرم بر اساس وزن) زمانی روشن یا تقریبا روشن شدن پوست (محقق ارزیابی جهانی یا IGA) در مقایسه با 11 درصد برای TCS به تنهایی (p<0.0001 و p=0.0004 بود) به نقطه پایانی اولیه در ایالات متحده آمریکا
 • 70 درصد از بیمارانی که دریافت Dupixent هر چهار هفته و 67 درصد از بیمارانی که دریافت Dupixent هر دو هفته زمانی EASI-75 (اگزما منطقه و شاخص شدت-75) در مقایسه با 27 درصد برای TCS به تنهایی (p<0.0001 برای هر دو) یک co-نقطه پایانی اولیه در خارج از ایالات متحده
 • متوسط EASI بهبود نمره از پايه بود که 82 درصد در بیماران دریافت Dupixent هر چهار هفته و 78 درصد در بیماران دریافت Dupixent هر دو هفته نسبت به 49 درصد برای TCS به تنهایی (p<0.0001 برای هر دو).
 • 60 درصد از بیمارانی که دریافت Dupixent هر چهار هفته و 68% از بیماران که دریافت Dupixent هر دو هفته حداقل یک تجربه 3-کاهش نقطه در خارش شدت در 11 نقطه در مقیاس (میانگین هفتگی از اوج روزانه خارش مقياس درجهبندی عددی) در مقایسه با 21 درصد برای TCS به تنهایی (p<0.0001 برای هر دو).

اطلاعات ایمنی بیش از 16 هفته دوره درمان نشان داد:

 • نرخ کلی عوارض جانبی بودند 65 درصد برای Dupixent هر چهار هفته 67% برای Dupixent هر دو هفته و 73% برای TCS به تنهایی.
 • عوارض جانبی که معمولا مشاهده شده با Dupixent شامل ورم ملتحمه (7% برای Dupixent هر چهار هفته 15% برای Dupixent هر دو هفته و 4% دارونما), nasopharyngitis (13% برای Dupixent هر چهار هفته 7 درصد برای Dupixent هر دو هفته و 7 درصد دارونما) و محل تزریق واکنش (10% برای Dupixent هر چهار هفته 11 درصد برای Dupixent هر دو هفته و 6% در گروه دارونما).
 • اضافی prespecified عوارض جانبی شامل عفونت پوست (6% برای Dupixent هر چهار هفته 8 درصد برای Dupixent هر دو هفته و 13% در گروه دارونما) و هرپس ویروسی (2% برای Dupixent هر چهار هفته و 3 درصد برای Dupixent هر دو هفته و 5% در گروه دارونما).

Dupilumab برنامه توسعه
به تاریخ Dupixent مطالعه شده است بیش از 8000 بیماران در سراسر 40 بالینی در بیماری های مزمن رانده نوع 2 التهاب است.

علاوه بر این در حال حاضر مورد تایید نشانه Regeneron و سانوفی نیز مطالعه dupilumab در طیف گسترده ای از توسعه بالینی برنامه برای بیماری های رانده شده توسط آلرژیک و دیگر نوع 2 التهاب از جمله کودکان آسم (6 تا 11 سال سن فاز 3) اطفال درماتیت آتوپیک (6 ماه تا 5 سال سن فاز 2/3), ازوفاژيت ائوزينوفيليک (فاز 3), بیماری مزمن انسدادی ریه (فاز 3), bullous pemphigoid (فاز 3), خواص پرتوافکنی prurigo nodularis (فاز 3), مزمن خود به خود کهیر (فاز 3) و مواد غذایی و زیست محیطی آلرژی (فاز 2). Dupilumab است همچنین در حال مطالعه در ترکیب با REGN3500 (SAR440340)که اهداف IL-33. این پتانسیل استفاده تحقیقاتی و ایمنی و اثر بخشی را نمی ارزیابی شده توسط هر سازمان تنظیم مقررات. Dupilumab و REGN3500 هستند که به طور مشترک توسعه یافته توسط Regeneron و سانوفی تحت یک همکاری جهانی قرارداد.

Dupilumab و REGN3500 اختراع شد با استفاده از Regeneron اختصاصی VelocImmune® فن آوری است که با بهره گیری از اختصاصی ژنتیکی مهندسی ماوس پلت فرم با وقف ژنتیکی انسانی سیستم ایمنی بدن به تولید و بهینه سازی به طور کامل-انسان آنتی بادی است. VelocImmune تکنولوژی استفاده شده است برای ایجاد آنتی بادی های متعدد از جمله Praluent® (alirocumab), Libtayo® (cemiplimab-rwlc) و Kevzara® (sarilumab) که مورد تایید در چندین کشور در سراسر جهان است. Regeneron قبلا با استفاده از این فن آوری به سرعت در حال توسعه یک درمان برای ویروس ابولا عفونت است که در حال حاضر تحت بررسی توسط FDA و در حال حاضر در تلاش برای ایجاد پیشگیری و درمان دارو برای COVID-19.

ایالات متحده نشانه

DUPIXENT یک دارو استفاده می شود:

 • به درمان افراد 12 سال سن و مسن تر با متوسط تا شدید درماتیت آتوپیک (اگزما) است که به خوبی کنترل می شود و با تجویز درمان های مورد استفاده بر روی پوست (موضعی) یا که می تواند با استفاده از درمان موضعی. DUPIXENT می تواند با استفاده یا بدون موضعی کورتیکواستروئید. معلوم نیست اگر DUPIXENT امن و موثر در کودکان مبتلا به درماتیت آتوپیک زیر 12 سال سن داشتند.
 • با دیگر داروهای آسم برای نگهداری درمان متوسط تا شدید ائوزينوفيليک یا استروئید خوراکی وابسته به آسم در افراد 12 سال و بالاتر که آسم کنترل نشده خود را با زمان داروهای آسم. DUPIXENT کمک می کند تا جلوگیری از شدید حملات آسم (تشدید) و می تواند در بهبود تنفس خود را. DUPIXENT نیز ممکن است کمک به کاهش میزان کورتیکواستروئیدهای خوراکی شما نیاز دارید در حالی که جلوگیری از شدید حملات آسم و بهبود تنفس خود را. DUPIXENT استفاده نمی شود برای درمان ناگهانی تنفس مشکل است. معلوم نیست اگر DUPIXENT امن و موثر در کودکان مبتلا به آسم کمتر از 12 سال سن داشتند.
 • با داروهای دیگر برای درمان مزمن التهاب سینوس و بینی با nasal polyposis در بزرگسالانی که بیماری کنترل نمی شود. معلوم نیست اگر DUPIXENT امن و موثر در کودکان مبتلا به مزمن التهاب سینوس و بینی با nasal polyposis زیر 18 سال سن.

مهم اطلاعات ایمنی برای بیماران آمریکا

استفاده نکنید اگر شما آلرژی به dupilumab و یا به هر یک از مواد تشکیل دهنده در DUPIXENT®.

قبل از استفاده از DUPIXENT بگویید پزشک خود در مورد تمام شرایط پزشکی از جمله اگر شما:

 • مشکلات چشم
 • باید انگلی (کرمی) عفونت
 • مصرف خوراکی و موضعی و یا استنشاق داروهای کورتیکواستروئید. نمی توقف مصرف داروهای کورتیکواستروئید مگر اینکه توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را. این ممکن است باعث علائم دیگر که کنترل کورتیکواستروئید پزشکی به عقب می آیند.
 • در حال برنامه ریزی برای دریافت هر گونه واکسیناسیون. شما باید دریافت “زنده واکسن” اگر شما تحت درمان با DUPIXENT.
 • حامله هستید یا قصد باردار شدن. معلوم نیست که آیا DUPIXENT خود را برساند نوزاد متولد نشده است.
 • در حال تغذیه با شیر مادر و یا برنامه ریزی برای شیر. معلوم نیست که آیا DUPIXENT عبور خود را شیر.

بگویید پزشک خود در مورد تمام داروهای شما را از جمله داروهای تجویزی و بیش از حد داروهای ویتامین ها و مکمل های گیاهی. اگر شما در حال مصرف داروهای آسم نیست تغییر و یا خود را متوقف آسم پزشکی بدون صحبت کردن با پزشک خود.

DUPIXENT می تواند باعث عوارض جانبی جدی از جمله:

 • واکنش های آلرژیک (حساسیت) از جمله واکنش شدید شناخته شده به عنوان آنافیلاکسی. توقف استفاده از DUPIXENT و به پزشک خود و یا دریافت کمک اضطراری از حق دور اگر شما هر یک از علائم زیر: مشکلات تنفس و تب و به طور کلی بیمار احساس, تورم غدد لنفاوی, تورم صورت و دهان و زبان و کهیر و خارش غش و سرگیجه و احساس سرگیجه (فشار خون پایین) درد مفاصل و یا بثورات پوستی.
 • مشکلات چشم. بگویید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را اگر شما هر گونه جدید و یا بدتر شدن مشکلات چشم از جمله چشم درد و یا تغییر در چشم انداز.
 • التهاب رگ های خونی خود را. به ندرت این اتفاق می افتد در افراد مبتلا به آسم که دریافت DUPIXENT. این اتفاق ممکن است در افرادی که همچنین یک داروی استروئیدی توسط دهان است که متوقف شده است و یا دوز آن در حال کاهش است. معلوم نیست که آیا این ناشی از DUPIXENT. بگویید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را حق دور اگر شما از: بثورات تنگی نفس و تب مداوم درد قفسه سینه یا احساس سوزن سوزن و یا بی حسی از سلاح های خود را و یا پاها.

شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از:

 • درماتیت آتوپیک: محل تزریق واکنش چشم و التهاب پلک از جمله قرمزی ، تورم و خارش و زخم های سرد در دهان یا روی لب خود را.
 • آسم: محل تزریق واکنش درد در گلو (اوروفارنکس درد) و تعداد مشخصی سلول های سفید خون (ائوزينوفيلی).
 • مزمن التهاب سینوس و بینی با nasal polyposis: محل تزریق واکنش چشم و التهاب پلک از جمله قرمزی ، تورم و خارش بالا تعداد مشخصی سلول های سفید خون (ائوزينوفيلی) مشکلات خواب (بی خوابی) دندان درد معده و درد مفاصل (arthralgia).

بگویید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را اگر شما هر گونه عوارض جانبی که شما را اذیت و یا که نمی تواند برود. اینها همه عوارض جانبی احتمالی DUPIXENT. تماس با دکتر خود را برای توصیه های پزشکی در مورد عوارض جانبی. شما را تشویق به گزارش عوارض جانبی منفی از داروهای تجویزی به FDA. بازدید www.fda.gov/medwatch و یا تماس با شماره) 1-800-FDA-1088.

استفاده از DUPIXENT دقیقا همانطور که تجویز می شوند. DUPIXENT است تزریق داده شده در زیر پوست (تزریق زیر جلدی). اگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را تصمیم می گیرد که شما و یا یک پرستار می تواند به DUPIXENT تزریق شما و یا سرپرست خود را باید دریافت آموزش در راه حق به آماده سازی و تزریق DUPIXENT. سعی نکنید برای تزریق DUPIXENT تا زمانی که شما نشان داده شده است به راه راست توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را. در کودکان 12 سال سن و مسن تر توصیه می شود که DUPIXENT تجویز می شود و یا تحت نظارت یک فرد بزرگسال.

لطفا برای دیدن کامل تجویز اطلاعات از جمله اطلاعات بیمار.

در مورد Regeneron
Regeneron (NASDAQ: REGN) پیشرو شرکت بیوتکنولوژی که اختراع زندگی تبدیل دارو برای افراد مبتلا به بیماری های جدی است. تاسیس و رهبری برای بیش از 30 سال توسط پزشک-دانشمندان ما توانایی منحصر به فرد برای بارها و بارها و به طور مداوم ترجمه علم به دارو منجر به هفت مورد تایید FDA درمان و متعدد نامزدها محصول در توسعه همه که وطنی در آزمایشگاه های ما. داروهای ما و خط لوله طراحی شده برای کمک به بیماران مبتلا به بیماری های چشم آلرژی و بیماری های التهابی و سرطان و قلبی و عروقی و بیماری های متابولیک, بیماری های عفونی, درد و بیماری های نادر است.

Regeneron است تسریع و بهبود مواد مخدر سنتی فرآیند توسعه از طریق اختصاصی ما VelociSuite® فن آوری های مانند VelocImmune®است که با استفاده از منحصر به فرد ژنتیکی انسانی موش به تولید و بهینه سازی به طور کامل-انسان آنتی بادی و bispecific آنتی بادی و از طریق بلند پروازانه طرح های پژوهشی مانند Regeneron ژنتیک مرکز که در حال انجام یکی از بزرگترین ژنتیک تعیین توالی تلاش ها در جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت مراجعه کنید www.regeneron.com یا follow @Regeneron در توییتر.

در مورد شرکت سانوفی
شرکت سانوفی اختصاص داده شده به حمایت از مردم سلامت خود را از طریق چالش های. ما هستند یک شرکت biopharmaceutical جهانی متمرکز بر سلامت انسان. ما جلوگیری از بیماری با واکسن ارائه درمان های نوآورانه برای مبارزه با درد و کاهش درد و رنج. ما ایستاده چند که رنج می برند از بیماری های نادر و میلیون ها نفر در بلند مدت شرایط مزمن.

با بیش از 100 ، 000 نفر در 100 کشور شرکت سانوفی است تبدیل نوآوری علمی به بهداشت و درمان راه حل های سراسر جهان است.

شرکت سانوفی توانمند سازی زندگی

Regeneron به دنبال اظهارات و استفاده از رسانه های دیجیتال
این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات که شامل ریسک و عدم قطعیت مربوط به حوادث آینده و آینده عملکرد Regeneron داروسازی ، (“Regeneron” و یا “شرکت”) و حوادث واقعی و یا ممکن است نتایج متفاوت مادی از این اظهارات به جلو نگاه. کلمات مانند “پیش بینی” “انتظار” “قصد,” “طرح” “ايمان” “جستجو” “برآورد” تغییرات از این عبارت و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی چنین اظهارات به جلو نگاه اگر چه نه همه به دنبال اظهارات شامل شناسایی این کلمات. این اظهارات نگرانی و این خطرات و عدم قطعیت شامل در میان دیگران, طبیعت و زمان و امکان موفقیت و کاربردهای درمانی از محصولات عرضه شده توسط Regeneron و/یا همکاران (جمعی “Regeneron محصولات”) و Regeneron محصول نامزدها و پژوهشی و بالینی برنامه در حال حاضر در جریان است و یا برنامه ریزی شده از جمله بدون محدودیت Dupixent® (dupilumab) برای درمان آسم كودكان; عدم اطمینان از پذیرش در بازار و تجاری موفقیت Regeneron محصولات و نامزدها محصول (مانند Dupixent) و تاثیر مطالعات (چه انجام شده توسط Regeneron یا دیگران و اینکه آیا اجباری یا داوطلبانه) در موفقیت تجاری Regeneron محصولات و نامزدها محصول; احتمال و زمان و دامنه امکان تنظیم مقررات تصویب و تجاری راه اندازی Regeneron اواخر مرحله محصول نامزدها و جدید نشانه ای برای Regeneron محصولات مانند dupilumab برای درمان کودکان آسم در کودکان, کودکان درماتیت آتوپیک ازوفاژيت ائوزينوفيليک انسدادی مزمن بیماری bullous pemphigoid, خواص پرتوافکنی prurigo nodularis مزمن خود به خود کهیر, مواد غذایی و زیست محیطی آلرژی و بالقوه دیگر نشانه (و همچنین در ترکیب با REGN3500); پیش بینی نشده مسائل ایمنی ناشی از مدیریت Regeneron محصولات و نامزدها محصول (مانند dupilumab) در بيماران از جمله عوارض جدی و یا عوارض جانبی در ارتباط با استفاده از Regeneron محصولات و نامزدها محصول در آزمایشات بالینی; نظارتی در حال انجام تعهدات و نظارت تأثیر Regeneron محصولات (مانند Dupixent) تحقیقات و برنامه های بالینی و کسب و کار از جمله کسانی که مربوط به حفظ حریم خصوصی بیمار; تعیین توسط نظارتی و اداری مقامات دولتی که ممکن است با تاخیر و یا محدود کردن Regeneron توانایی ادامه به منظور توسعه و یا تجاری Regeneron محصولات و محصول نامزدها از جمله بدون محدودیت dupilumab; در دسترس بودن و میزان بازپرداخت Regeneron محصولات از شخص ثالث دهندگان از جمله خصوصی پرداخت کننده بهداشت و درمان و برنامه های بیمه سلامت, سازمان های تعمیر و نگهداری, داروخانه, مدیریت سود شرکت های و برنامه های دولت مانند مدیکر و مدیکید; پوشش و بازپرداخت تعیین چنین دهندگان و سیاست های جدید و روش های اتخاذ شده توسط دهندگان; رقابت مخدر و نامزدها محصول است که ممکن است نسبت به Regeneron محصولات و نامزدها محصول; به حدی که نتایج حاصل از تحقیقات و توسعه برنامه های انجام شده توسط Regeneron یا همکاران ممکن است تکرار در دیگر مطالعات و منجر به کاربردهای درمانی; توانایی Regeneron به تولید و مدیریت زنجیره تامین برای محصولات متعدد و نامزدها محصول; توانایی Regeneron همکاران و تامین کنندگان و یا سایر اشخاص ثالث (به عنوان قابل اجرا) به انجام ساخت و پر اتمام و بسته بندی و برچسب زنی و توزیع و دیگر مراحل مربوط به Regeneron محصولات و نامزدها محصول; پیش بینی نشده هزینه; هزینه های تولید و فروش محصولات; توانایی Regeneron برای دیدار با هر یک از آن پیش بینی های مالی و یا راهنمایی و تغییرات در مفروضات اساسی آن پیش بینی یا هدایت; بالقوه برای هر گونه مجوز و یا همکاری توافق از جمله Regeneron در توافق با شرکت داروسازی بایر و Teva Pharmaceutical Industries Ltd.(یا مربوطه به شرکت های وابسته به عنوان قابل اجرا) به لغو یا فسخ بدون هر بیشتر محصول موفقیت و خطرات مرتبط با مالکیت فکری از دیگر احزاب و انتظار و یا در آینده دادخواهی مربوط به آن (از جمله بدون محدودیت ثبت اختراع دادخواهی و سایر اقدامات مربوط به Dupixent و Praluent® (alirocumab)) دیگر دادخواهی و رسیدگی به دیگر دولت و تحقیقات مربوط به این شرکت و/یا آن عملیات به نتیجه نهایی از هر گونه رسیدگی و تحقیقات و تاثیر هر یک از موارد فوق ممکن است در Regeneron کسب و کار, چشم انداز, عامل, نتایج و وضعیت مالی. کامل تر شرح این و دیگر مواد خطرات را می توان در Regeneron را براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله آن فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر 31, 2019. هر گونه اظهارات به جلو نگاه در حال ساخته شده بر اساس مدیریت زمان باورها و قضاوت و خواننده است هشدار به تکیه بر هر گونه اظهارات به جلو نگاه ساخته شده توسط Regeneron. Regeneron نمی انجام هر گونه تعهد برای به روز رسانی علنا به دنبال بیانیه از جمله بدون محدودیت مالی هر طرح و یا راهنمایی که آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

Regeneron با استفاده از آن رسانه ها و روابط سرمایه گذار وب سایت و رسانه های اجتماعی به انتشار اطلاعات مهم در مورد این شرکت از جمله اطلاعاتی است که ممکن است تلقی مواد به سرمایه گذاران است. مالی و سایر اطلاعات مورد Regeneron است که به طور معمول نوشته شده و در دسترس است در Regeneron رسانه و روابط سرمایه گذار وب سایت (http://newsroom.regeneron.com) و آن خوراک توییتر (http://twitter.com/regeneron).

شرکت سانوفی به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه به عنوان تعریف شده در اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل از سال 1995 به عنوان اصلاح. به دنبال اظهارات اظهارات که حقایق تاریخی. این اظهارات عبارتند از: پیش بینی و برآورد در مورد بازاریابی و بالقوه دیگر از محصول و یا با توجه به پتانسیل آینده درآمد حاصل از این محصول است. به دنبال اظهارات به طور کلی شناسایی شده توسط کلمه “انتظار”, “پیش بینی”, “معتقد است”, “در نظر دارد”, “برآورد”, “برنامه” و عبارات مشابه. اگر چه شرکت سانوفی مدیریت معتقد است که انتظارات منعکس در چنین اظهارات به جلو نگاه منطقی سرمایه گذاران هشدار داد که به دنبال اطلاعات و اظهارات در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت که بسیاری از آنها دشوار است برای پیش بینی و به طور کلی خارج از کنترل شرکت سانوفی که می تواند باعث نتایج واقعی و تحولات به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی و یا پیش بینی شده توسط به دنبال اطلاعات و اظهارات. این خطرات و عدم قطعیت شامل, در میان چیزهای دیگر غیر منتظره اقدامات نظارتی و یا تاخیر و یا مقررات دولت به طور کلی است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد در دسترس بودن و یا پتانسیل تجاری از محصول این واقعیت است که محصول ممکن است از نظر تجاری موفق قطعیت ذاتی در تحقیق و توسعه از جمله آینده داده های بالینی و تجزیه و تحلیل های موجود و داده های بالینی مربوط به محصول از جمله پست, بازاریابی, غیر منتظره و ایمنی و کیفیت و یا مسائل تولید رقابت به طور کلی خطرات مرتبط با مالکیت معنوی و هر یک مربوط به آینده دادخواهی و نتیجه نهایی چنین دادخواهی و فرار اقتصادی و شرایط بازار خطر ابتلا به اختلال جهانی از جمله بیماری های همه گیر و همچنین به عنوان کسانی که خطرات مورد بحث و بررسی یا شناسایی در براده با SEC و AMF ساخته شده توسط شرکت سانوفی از جمله کسانی که ذکر شده تحت عنوان “عوامل خطر” و “بیانیه هشدار در مورد اظهارات به جلو نگاه” در شرکت داروسازی گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019. دیگر به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا سانوفی نمی انجام هر گونه تعهد برای به روز رسانی و یا تجدید نظر به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات.

 

Regeneron تماس:

 

روابط رسانه ای

هانا Kwagh

Tel: +1 (914) 847-6314

[email protected]

 

 

 

روابط سرمایه گذار

جاستین Holko

Tel: +1 (914) 847-7786

[email protected]

 

شرکت سانوفی تماس:

 

روابط رسانه ای

Ashleigh Koss

Tel: +1 (908) 981-8745

[email protected]

 

 

 

 

روابط سرمایه گذار

فلیکس Lauscher

تلفن: +33 (0)1 53 77 45 45

[email protected]

منبع Regeneron داروسازی ،

لینک های مرتبط

www.regeneron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>