به سیاه چال انداختن به جلو ارائه نیمکت پرنیان جشنواره

میامی, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — اگر چه جهان تغییر کرده است به طور قابل توجهی موسیقی باقی مانده است یک قطعه ضروری به بیان هنری و زندگی روزمره است. روی نیمکت یک پرنیان جشنواره ایجاد شده است برای کمک به بالا و آمدن هنرمندان که شاهد یک کاهش در فروش را نشان می دهد و به دلیل COVID-19. دوستداران موسیقی می گرفتن شگفت انگیز vibes از راحتی از خانه های خود و نیمکتها از این رو نام این رویداد است. مجموعهای از فرصت ها برای بیرون رفتن و انجام و یا لذت بردن از یک کنسرت فوق العاده هستند وجود ندارد در حال حاضر. اما آنچه که هنوز هم در اطراف هستند قابل ملاحظه ای از مردم با استعداد و عظیم سیستم عامل برای قرار گرفتن در معرض و کمک. شرکت کنندگان به اشتراک گذاری, اصلی, ضبط اجراهای با مخاطبان بالقوه بیش از 30000 بینندگان.


ادامه مطلب

هنرمندان نیز می توانید به دست آوردن سود از اجرای برنامه و رویداد. وجود خواهد داشت 10-12 برق نوازندگان منحصر به فرد جالب و یکی-از-یک-نوع pop-up می پردازد. استعداد برای جشنواره شامل J. Howard, CoolPeeple, Supergilles, Kaylan آرنولد, جروم Melo, پادشاه Hoodie, ChelseaLuv, Riiah جهان که کامیل پرواز و Tebby لانه. روی نیمکت یک پرنیان جشنواره برگزار خواهد شد در Instagram (@DungeonForward) در 21 مه سال 2020از 7:00 p. m.-9:00 p. m. به سیاه چال انداختن جلو و سیستم زندگی هستند افتخار تولید کنندگان از این رویداد. “COVID-19 متوقف نشده جهان از چرخش و تا زمانی که مورد نیاز ما پرونده را به انجام همان. مبل پرنیان ارائه خواهد شد که فقط – GOOD VIBES” ایالات David Castro, سیاه چال به جلو مدیر عامل و جشنواره برگزار.

در مورد سیاه چال رو به جلو:

کوچ پرنیان سازندگان به طور مداوم در حال توسعه راه برای اتصال فرهنگ و کمک به هنرمندان خود را تقویت خلاق صدا و رسیدن به. به سیاه چال انداختن جلو تاسیس شد در سال 2008 به بیرون کشیدن و نمایندگی واقعی هنری. آن را سرپرستی به توسعه قطعات به طور مستقیم با الهام و خلاق جامعه است. این داستان آمده از غنی بنیاد فقط با موسیقی است. از طریق کلاه آنها قصد جلب توجه به داستان از پیروزی و به دم شاعرانه الهام به تاج خود را. آن را نیز خود بیشتر تمرکز خاص برای تغییر چشم انداز در چه تاج باید نگاه و احساس.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.dungeonforward.com و یا ایمیل [email protected]

فایل های مربوط به

PromoCouchAVibeTvs.mp4

کوچ پرنیان بروشور.mp4

تصاویر مرتبط

couch-a-vibe-official-flyer.jpg
کوچ پرنیان – Official بروشور
کوچ پرنیان صف – حسن نیت ارائه میدهد از سیاه چال به جلو

لینک های مرتبط

DungeonForward

DungeonForward اجتماعی

منبع سیاه چال انداختن جلو

لینک های مرتبط

http://www.dungeonforward.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de