– روح کوه جان سالم به در برد دشوار شود. در حال حاضر این شهرستان می خواهد به آن را بیشتر انعطاف پذیر.

شهردار به زودی تشکیل یک کارگروه برای دریافت عمومی اسکی تپه در شرکت مالی وضع و رفتار اقتصادی تاثیر تجزیه و تحلیل است که می تواند کمک به ایجاد پرونده برای افزایش سرمایه گذاری مالیات دهندگان.

یک تیم از شهرستان و رهبران کسب و کار خواهد شد “بررسی همه گزینه ها برای رسیدن به پایداری مالی” جیم Filby Williams, Duluth, مدیر دولتی گفت: روح کوه هیئت مدیره پنج شنبه شب. این چیزی است که شهرستان شده است به دنبال پس از کوه بود bailed با $235,000 در گردشگری مالیاتی دلار در ماه دسامبر پس از یک کسب و کار-busting بلیزارد.

در حال حاضر کوه مالی را در حالت زنده ماندن عضو هیئت مدیره دیو Kohlhaas گفت.

“هنگامی که شما با داشتن یک زمان سخت گیری حقوق و دستمزد آن را سخت برای شروع تجسم و یا استقبال از فرصت های دیگر,” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید یک فارغ طرح استراتژیک برای تپه از نظر عمل و جامعه, اما من نمی دانم که وجود دارد این است که یک استراتژی مالی ما در حال تلاش برای رسیدن به — به جز ما در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب های ما.”

کوه بسته این هفته با توجه به کروناویروس خواهد شد و قرعه کشی کردن پول نقد خود را در مورد $76,000 تا پایان ماه آوریل است. حتی اگر season pass فروش بیش از حد انتظارات در این سال از تعطیلی و لغو Snocross با توجه به آخر هفته شکرگزاری بلیزارد بود از دست دادن بزرگ.

در آن زمان مدیر اجرایی, Brandy فان گفت: این شهرستان در ایمیلی که “چیز امیدوار کننده نگاه در افق.”

ممیزی از سال گذشته منابع مالی بیشتر نمونه های نجومی نشان می دهد که صورتحساب را پرداخت و کوه تولید پول نقد به اندازه کافی برای حفظ عملیات خود را, اما نه به اندازه کافی برای پوشش نیاز به سرمایه گذاری.

“وجود دارد بسیار معوق نگهداری چیزهایی که باید برای به دست آوردن ثابت تمایل به تخلیه کردن آن مسأله حق دور” جین گفت: قیصر و چهارم مدیر امور مالی کوه تا به حال تحت فان را به مدت پنج سال تصدی.

روح کوه به طور معمول دریافت حدود 1.1 میلیون دلار در گردشگری مالیات بر حمایت از دلوت آنجا که پرداخت کردن بدهی در کوه زیرساخت ها است.

پنج شنبه شب هیئت مدیره تایید شده فصل آینده 5.3 میلیون دلار بودجه که نیاز به قبل از رفتن به شورای شهر برای تصویب در ماه آینده. حمل آن نکته که در تابستان عملیات نمی تواند متاثر از coronavirus تعطیلی ندارد و درخواست برای افزایش گردشگری مالیاتی پشتیبانی می کند.

اگر در حال حاضر برنامه ریزی ضیافت و عروسی گرفتن لغو و سپرده نیاز به پرداخت می شود که تخلیه تمام کوه نقدی.

بیشتر مردمی برای خرید فصل عبور برای زمستان بعدی — و به زودی می تواند را تشکیل می دهند. این شهر دوباره ممکن است خواسته شود برای کمک به کوه آن را از طریق یک پچ خشن.

“با توجه به آنچه اتفاق می افتد این چند ماه آینده ما ممکن است دست به دهان در تلاش برای پرداخت به کارکنان و فروشندگان” قیصر گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de