شارلوت, N. C., Feb. 7, 2020 /PRNewswire/ — دوک انرژی خدمه باید ترمیم قدرت به بیش از 380,000 از نزدیک به 461,000 مشتریان نهفته قدرتمند دو روز طوفان که شامل گردباد بادهای سنگین و رکورد بارش باران در سراسر کارولینای شمالی.

در مجموع 49,000 مشتریان – 37,000 در کارولینای شمالی و 12000 در کارولینای جنوبی – باقی مانده است بدون قدرت که از 5:30 بعد از ظهر امروز.

آخرین قطع اعداد را می توان یافت در اینجا در این شرکت قطع نقشه.

بیش از 4,600 دوک انرژی کارگران و پیمانکاران در حال ساخت تعمیرات در سراسر منطقه وسیعی از دو کشور منطقه است.

با توجه به شدت آسیب به دوک انرژی تیر برق و خطوط برق – عمدتا ناشی از باد رانده قطع درختان – قدرت کار مرمت در سخت ترین-آمار مناطق انتظار می رود برای ادامه از طریق آخر هفته.

برآورد قدرت ترمیم بار در دسترس هستند در این شرکت قطع نقشه به عنوان کسانی که تخمین می زند در دسترس است. شهرستان در سطح مرمت بار نشان دهنده آخرین بار مشتریان می توانند انتظار را به قدرت بازگرداند. زوم کردن در یک محل خاص را فراهم خاص قدرت ترمیم اطلاعات به عنوان در دسترس است.

خدمه در حال جایگزینی بیش از 400 آسیب دیده و تیر برق و همچنین به عنوان آسیب دیده خطوط برق و ترانسفورماتور در سراسر منطقه است.

در کینگز ماونتن, N. C., قدرتمند, باد سرنگون چهار قدرت بزرگ برجهای انتقال نیرو – لینک ویدیو. بیش از 150 نفر از کارگران امروز شروع به جایگزینی به شدت آسیب دیده و سازه های فلزی.

کارولینای شمالی را سخت ترین ضربه شهرستانهای شامل Durham, فرانکلین, Mecklenburg, نارنجیو بیدار. کارولینای جنوبی سخت ترین ضربه شهرستانهای شامل اندرسون و اسپارتان.

“ما تا حد زیادی قدردانی مشتریان ما صبر و شکیبایی ما به عنوان خدمه کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با خیال راحت به بازگرداندن قدرت” گفت: Jason Hollifieldدوک انرژی حادثه فرمانده Carolinas. “این بود شدید و بسیار مخرب طوفان که همراه قوی و سریع-حرکت بادها با بارش باران های سنگین.”

هر دو شارلوت و گرینویلSpartanburg, S. C., مجموعه, تمام وقت مارس رکورد برای بیشترین بارندگی در یک دوره 24 ساعته: 3.16 اینچ در شارلوت و 5.36 اینچ در گرینویلاسپارتان.

از رانندگان خواست به استفاده از احتیاط در نزدیکی خدمه تعمیر

کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی, قوانین نیاز رانندگان جوان به کم کردن سرعت و حرکت وسایل نقلیه خود را به عنوان دور به عنوان با خیال راحت ممکن است در هنگام نزدیک شدن و عبور از کنار جاده ابزار خدمه ساخت خط برق تعمیرات.

قوانین نیز اعمال می شود زمانی که رانندگان رویکرد و عبور از کنار آمبولانس ها و دیگر پاسخ اضطراری. متخلفان صورت می تواند جریمه.

ایمنی یادآوری قدرت خط خطرات

دوک انرژی همچنین خواستار مشتریان به تمرکز بر ایمنی عمومی – duke-energy.com/safety-and-preparedness/storm-safety

  • دور ماندن از سقوط یا تضعیف قدرت خطوط و همچنین کودکان و حیوانات خانگی دور از خطوط برق.
  • در نظر گرفتن همه خطوط برق – و همچنین درختان اندام و یا هر چیزی که در تماس با خطوط برق – انرژی و خطرناک است.
  • مراقب باشید از طوفان باقی مانده است که ممکن است پنهان کاهش یافته و یا تضعیف خطوط برق.
  • گزارش تمام قدرت خط خطرات استفاده از زیر شماره تلفن:
    • 800.769.3766 برای انرژی دوک کارولینای شمالی مشتریان.
    • 800.419.6356 برای دوک انرژی پیشرفت مشتریان.
  • اینجا را کلیک کنید برای یک ویدیو تظاهرات و به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد ایمنی در اطراف خطوط برق.

برای طوفان یا قدرت ترمیم و به روز رسانی را دنبال کنید دوک انرژی در توییتر (@DukeEnergy) و Facebook (دوک انرژی).

دوک انرژی

دوک انرژی (NYSE: DUK) است که مقر آن در شارلوت, N. C. استخدام 30000 نفر و الکتریکی ظرفیت تولید 51,000 مگاوات از طریق آن تنظیم آب و برق و 3000 مگاوات از طریق آن nonregulated دوک انرژی تجدید پذیر واحد.

اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت در دسترس است duke-energy.com. دوک انرژی اخبار مرکز شامل اخبار منتشر شده, برگه, عکس, فیلم ها و مواد دیگر است. دوک انرژی روشنایی ویژگی های داستان در مورد مردم, نوآوری, جامعه موضوعات و مسائل زیست محیطی. دنبال دوک انرژی در توییتر و LinkedIn Instagram و Facebook.

رسانه های تماس: 800.559.3853

منبع دوک انرژی

لینک های مرتبط

http://www.duke-energy.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de