Duckworth موج در میان بایدن معاون میدارد

با تنها چند هفته باقی مانده در جو بایدن جستجو به صورت کامل در حال اجرا همسر سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., تا به حال با هم ادغام شدند به عنوان یک دموکرات عزیزم چک کردن تعدادی از جعبه در پروسه بررسی.

او متناسب با بایدن تمایل به معرفی یک زن از رنگ به عنوان یک تایلندی-آمریکایی متولد در بانکوک به یک مهاجر و یک وزارت دفاع ، او یک زخمی کهنه از دست دادن هر دو پای او در حال جنگ در عراق. او یک مادر است تبدیل شدن به اولین سناتور را به هنگام تولد در حالی که نگه داشتن ،

و بیشتر از همه او یک جنگنده است چراکه عمومی مبارزه کلامی با محافظه تلویزیون شخصیت Tucker Carlson از فاکس نیوز.

“من مشغول به کار من عقب پایان تلاش به جو نگاه او مطلوب” West Coast دموکراتیک جمع آوری کمک جو Cotchett گفت سیاسی.

“اگر شما قرار داده Tammy Duckworth در انتخابات بسیاری از جانبازان گفت: به من” پسر او نشان دهنده نه تنها در این میانه اما او نشان دهنده آنچه در حزب ما است که همه در مورد'” Cotchett گفت. “بدون داشتن پاها به نظر من یک ویژگی در این مجنون انتخابات سال است. آن را به ارمغان می آورد به جدول یک جانباز است که به شدت زخمی شدند که صحبت کردن به زنان و جانبازان و نشان می دهد که او کسی است که می توانید در ‘دانشکده افسری استخوان مهمیز.'”

این واقعیت که او توسط تعدادی از اولین ها می افزاید: به جذابیت.

  • اولین بار, تایلندی, زن آمریکایی انتخاب شده به کنگره است.
  • متولد اول در تایلند انتخاب به کنگره است.
  • اولین زن با یک ناتوانی نمایندگان کنگره است.
  • اولین زن دو معیوب در سنا است.
  • اولین سناتور را به هنگام تولد در حالی که در دفتر.

“به این چیزی که می شود نزدیک به انتخاب و به عنوان سناتور. Duckworth مشخصات بالا می شود وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در میان اهدا کنندگان” دیرین Duckworth جمع آوری کمک جان اتکینسون گفت سیاسی. “جهانی از آن او می تواند فوق العاده برای بلیط. او می تواند بزرگ.’

“تم مشترک است که به عنوان برگ برنده همچنان به تلاش و سیاسی نظامی ما و یا قرار دادن خود را در پرچم خود را به کت و شلوار خود را سیاسی و اقبال و یا برای حمله به قانون اساسی او مبارزه برای محافظت از تامی است که در یک موقعیت منحصر به فرد برای به چالش کشیدن او را به شدت و اصیل است.”

او موثر بود در حمله به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر rebuking خود را در جولای 3, Mount Rushmore بیان است “او صرف تمام وقت خود را به صحبت کردن در مورد مرده خائن.”

زمانی که کارلسون با اشاره به تهمت هرگز ذکر کنفدراسیون در این سخنرانی تنها آمریکایی قهرمانان, پاره او برای محکوم کردن چیزی که او هرگز حتی تماشا Duckworth گفت کارلسون به “پیاده روی یک مایل در پاهای من.”

آن را نشان می دهد از مبارزه جذاب به پایه در برابر سختی صحبت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین Duckworth دارای روابط نزدیک به دولت اوباما و بایدن داشتن معرفی نامزد اواخر پسر کمال در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

“در اینجا چیزی در مورد تامی: او یک زن کامل زندگینامه نامزد و او می پوشد که بیوگرافی او آستین و آن را واقعا دشوار است برای حمله به او به خاطر آن” سابق تشکر. Joe Walsh, R-Ill., که از صندلی خود را به Duckworth در سال 2012.

“هر کلمه دیگر از دهان او بیرون شد در مورد خدمات خود را. که bugged من چون نمی توانستم پیدا کردن یک راه را به او حمله کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de