اردک® نام تجاری اعلام 20th Annual گیر در مدل® فینالیست

شروع در حال حاضر مردم می توانند رای گیری آنلاین به تاج دو برندگان جایزه بزرگ—یک لباس و یک توکس—که هر یک از دریافت 10 ، 000 دلار کمک هزینه تحصیلی. هشت دونده تا دریافت 500 دلار کمک هزینه تحصیلی و اردک® نام تجاری جایزه بسته به ارزش $100.

2020 گیر در مدل® لباس فینالیست:
Ainsley Dunning (بریستول, VA)
81 ساعت و 14 اردک نوار® رول
لنا هارت (ایر, Ontario, CA)
146 ساعت و 12 اردک نوار® رول
Peyton Manker (Sparta, IL)
395 ساعت و 41 اردک نوار® رول
صفورا بخواهد (Rancho Cucamonga, CA)
120 ساعت و 20 اردک نوار® رول
آنا Knall (Palm Desert, CA)
40 ساعت و 10 اردک نوار® رول

2020 گیر در مدل® توکس فینالیست:
کورتنی باربر (رولینگ هیلز استیتز, CA)
90 ساعت و 9 اردک نوار® رول
اشتون Cordisco (ماریتا GA)
80 ساعت و 27 اردک نوار® رول
جاشوا O’Halla (راکی ریور, OH)
96 ساعت و 20 اردک نوار® رول
Erick دوست (Missouri City, TX)
105 ساعت و 25 اردک نوار® رول
لری Inniss III (نیویورک)
43 ساعت و 25 اردک نوار® رول

پانل از قضات انتخاب نهایی با ارزیابی هر یک اردک نوار® شاهکار در معیار از جمله استفاده از رنگ و طراحی و طرز کار و اصالت است. آنها نیز در نظر گرفته چگونه اردک نوار® استفاده شده در ایجاد لباس و یا توکس و لوازم جانبی.

“هر سال ما دمیده دور از خلاقیت و تخیل ما گیر در مدل® شرکت کنندگان و 2020 از این قاعده مستثنی بود می گوید:” اشلی لوقاارشد مدیر محصول & نام تجاری جهانی مدیر در اردک® نام تجاری شرکت مادر Shurtape Technologies, LLC. “ما هیجان زده ما قادر به دانش آموزان در طول این زمان به چالش کشیدن و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید کدام نوشته را به خانه ما جوایز: جایزه بزرگ!”

فینالیست تشویق می شوند تا بر طبل حمایت و رای خود را نوشته و با استفاده از کلمه از دهان رسانه های اجتماعی, رسانه های خبری محلی و سایر خلاقانه ایده های تبلیغاتی آنها خواب است.

تاریخ به یاد داشته باشید:

  • جامعه رای گیری در فینالیست: 30 ژوئن از طریق ژوئیه 10 سال 2020
  • برندگان جایزه بزرگ اعلام کرد: در یا در اطراف 21 ژوئیه سال 2020

اطلاعات بیشتر در مورد 20th Annual اردک® نام تجاری گیر در مدل® بورس در مسابقه و رای مورد علاقه خود را فینالیست در StuckAtProm.com.

اردک نوار® نام تجاری نوار مجرای
آمریکایی, اصلی, Duck Tape® نام تجاری نوار مجرای ثابت-همه برای کمک به روزمره تعمیرات پروژه ها و یا صنایع دستی است. اردک نوار® ارائه می دهد آرایه وسیعی از نوآورانه به جلو فکر کردن راه حل هایی که کمک به هر کس – از سازندگان و سازندگان به انجام آن را به خودتان و حرفه ای – آوردن ایده های خود را به زندگی است. نام تجاری مجموعه ای روند خود را با طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح های الهام بخش خلاقیت و منجر راه در تبادل نظر و یا jobsite پروژه تهیه و ارائه ابزارهای مصرف کنندگان نیاز به ساخت و یا تعمیر هر چیزی. اردک نوار® نام تجاری به بازار عرضه شده است توسط Shurtape Technologies, LLC یک صنعت پیشرو تولید کننده انواع نوار چسب و مصرف کننده و محصولات با امکانات در سراسر جهان است.

بازدید DuckBrand.com برای اطلاعات مربوط به محصول اضافی و همچنین DuckTapeMaker.com برای یک منبع روزمره الهام بخش تخیل و خلاقیت است. نگه دارید تا به روز در اردک® نام تجاری اخبار با پیوستن به ما نزدیک به 5 میلیون نفر از طرفداران در Facebook® (Facebook.com/DuckTape) و (Facebook.com/TheDuckBrand)پس ما را در توییتر® (@TheDuckBrand) و Instagram (@TheDuckBrand) پس از تابلوهای ما در Pinterest® (Pinterest.com/TheDuckBrand) و ما در یوتیوب® (YouTube.com/TheDuckBrand).

SHURTAPE TECHNOLOGIES, LLC
بر اساس در درخت گردوی امریکایی, N. C., Shurtape Technologies, LLC یک صنعت پیشرو تولید کننده و فروشنده چسب و مصرف کننده و محصولات با امکانات در ایالات متحده, بریتانیا, آلمان, مکزیک, پرو, امارات متحده عربی, چین و استرالیا. هم ما و شرکت های تابعه در خدمت بازارهای متعدد از جمله صنعتی/MRO ساختمان و ساخت و بسته بندی, برق, گچ, تهویه مطبوع, حرفه ای, رنگ, خودرو, دریایی, هوا فضا, هنر و سرگرمی, هنر گرافیک, صدا, کنترل, پزشکی, DIY, خانه و دفتر و خرده فروشی. در علاوه بر این به تخصص چسب راه حل Shurtape فن آوری ارائه می دهد محصولات زیر قابل تشخیص نام های تجاری از قبیل اردک®, FrogTape®T-REX®, نقاش, همسر®, Shurtape® و پوست گوساله و بره®. اطلاعات بیشتر در ShurtapeTech.com.

Facebook® یک علامت تجاری ثبت شده از Facebook, Inc.
توییتر® یک علامت تجاری ثبت شده از Twitter, Inc.
Instagram یک علامت تجاری ثبت شده از Instagram, LLC.
پینترست® یک علامت تجاری ثبت شده از پینترست, Inc.
یوتیوب® یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت گوگل.

منبع اردک® نام تجاری

لینک های مرتبط

http://www.duckbrand.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>