Ducey می گوید سالن ‘پوشیده نیست’ به منظور ضروری خدمات تناقض ارشاد از دفتر

رژیم صهیونیستی. mlb در روز پنج شنبه راه می رفت و پشت او تصمیم بحث برانگیز اجازه می دهد تا آریزونا سالن به باز بماند در طول COVID-19 همه گیر ادعا اجرایی خود را جهت ترسیم “خدمات ضروری” را شامل نمی شود آنها را.

“کسب و کار شما در حال صحبت کردن در مورد تحت پوشش نیست,” او گفت: مدیر تد سایمونز در طول یک تاون هال پخش زنده در سراسر کشور.

“اگر آنها به دنبال تحت پوشش یکی از دسته بندی و سپس آنها در حال رفتن به قادر به نشان می دهد که آنها می توانند تمرین های اجتماعی فاصله و یا برخی دیگر از نوع های حفاظتی (اقدامات).”

خواه رهبر دو برابر زمانی که فشرده سایمونز و co-مدیر کری پنا و گفت: “این کسب و کار است که در حال ذکر شده در اینجا هستند و نه در داخل ،

متن Ducey را ضروری خدمات سفارش صادر مارس 23 نمی کند به صراحت ذکر سالن. اما Ducey را تاون هال در تضاد با اظهارات ارشاد صادر شده توسط دفتر آن روز که تعریف “بهداشت شخصی خدمات” را به عنوان “از جمله آرایشگر مغازه ها و سالن.”

که مانع شهرها و استان ها از بسته شدن هر کسب و کار فرماندار ضروری موجب واکنش گسترده از شهرداران که در مورد اهمیت این خدمات در طول یک بیماری همه گیر.

برخی از مو و ناخن سالن صاحبان و همچنین کارکنان خود استدلال دولت بود و قرار دادن خود و مشتریان خود را’ سلامت در خطر است.

انتقاد شدت پس از Ducey صادر ایالت اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه بدون تغییر لیست خدمات ضروری است. مقاله منتشر شده در سیاسی روز پنج شنبه با عنوان “در آریزونا آزادی Trumps ویروس مبارزه” led با یک حکایت از سرخوردگی سالن مالک.

پنجشنبه تاون هال که مدیران گفت: تا به حال کشیده شده بیش از 5000 پرسش از عموم — تقریبا بلافاصله مجبور فرماندار به آدرس که نا امیدی, با سیمونز گفت: “بسیاری از مردمی” شد “کنجکاو که چرا سالن مو ناخن سالن ها در نظر گرفته شده خدمات ضروری است.”

زمانی که Ducey اشاره به بخشی از اقامت خود را در خانه جهت است که می گوید ضروری کسب و کار “باید ایجاد و پیاده سازی اجتماعی فاصله و فاضلاب اقدامات” سایمونز مقابله: “چگونه یک سالن ناخن و یا کسی است که یک ظاهر طراحی شده مو … چگونه در جهان انجام آنها توصیه می شود اجتماعی فاصله?”

Ducey پاسخ داد که مقامات تا به حال “با تمرکز بر بستن تا آنجا که ما می تواند … به کند که گسترش” و “کسانی که خدمات تحت پوشش نیست تحت نظم.”

زمانی که پنا تحت فشار قرار دادند, بیشتر, فرماندار گفت: “اگر ما نیاز به به روز رسانی هدایت, ما را به انجام این کار است.”

“این تغییر بر اساس یک روزانه” او گفت:. “ما افزایش هدایت در طول مسیر و به نظر می رسد مانند ما نیاز به برخی از وضوح در اطراف این مسائل است. چرا که اگر مردم نیست تمرین فیزیکی, فاصله, اگر آنها در حال استفاده نیست اقدامات حفاظتی … سپس آنها را از انطباق.”

اقامت در خانه سفارش متحده متخلفان صورت خواهد یک کلاس 1 بزه اما آنها باید فرصت داده شود تا با رعایت نظم ،

دیگر قابل توجه مبادلات:

خیلی از پنجشنبه hourlong بحث — که همچنین, ویژه, دولت, وزارت بهداشت, خدمات, مدیر بخش اورژانس و امور نظامی مدیر و رئیس اجرایی — بازبینی اطلاعات مقامات قبلا به اشتراک گذاشته.

اما چند پاسخ ایستاده بود یا به این دلیل آنها ارائه بینش جدید و یا به سادگی غیر منتظره.

ظرفیت سردخانه

وقتی پرسیده شد که در مورد دولت سردخانه ظرفیت DHS مدیر دکتر کارا مسیح گفت: دولت شد بررسی “چقدر قابلیت های بیشتر ما” و “به احتمال زیاد نیاز به منابع اضافی.”

مهاجران غیر مجاز

وقتی پرسید که چه او می گفت به مهاجران غیر مجاز در آریزونا که ممکن است ترس از رفتن به محل کار و یا به دنبال مراقبت های بهداشتی فرماندار گفت: “دست خود را بشویید. اگر شما بیمار هستید ماندن در خانه. پوشش خود را سرفه و جسمی فاصله است.” او گفت: کروناویروس جدید “می داند بدون مرز … هیچ کلاس و یا پس زمینه و یا تمایز است.”

تست

هنگامی که با انتقاد از دولت عدم تست مسیح گفت: دولت تا به حال تست شده “بیش از 23000 نفر در آریزونا تا کنون” با کمک های تجاری labs. که تعداد بیش از دو برابر آنچه دولت بود گزارش حدود یک هفته پیش.

اجتماعی فاصله در محل کار

در مورد خواسته Arizonans گزارش که کارفرمایان خود را ندارد اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا اجازه می دهد بیمار کارگران به ماندن در خانه Ducey به نظر می رسد نشان می دهد کارکنان به ترک شغل خود را. “آنها می توانند به arizonatogether.org و آنها می توانند دسترسی به منافع و آنها نمی باید وجود داشته باشد دیگر نمی,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de