Ducey می گوید آریزونا دیدار در کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی شده است. در اینجا آنچه که به معنی

آریزونا در حال ورود به فاز اول آن از بازگشایی بعد از رژیم صهیونیستی است. mlb گفت: دولت در دیدار کاخ سفید دستورالعمل و وقت آن است که به “به نوبه خود که شماره گیری در اقتصاد است.”

کسانی که در کاخ سفید دستورالعمل ایجاد سه فاز از بازگشایی بعد از شرایطى در coronavirus تعداد مورد بستری شدن در بیمارستان و آزمایش است.

“این یک چراغ سبز برای ادامه رفتن به جلو در راه خروج از این بیماری همه گیر” Ducey گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “در حال حاضر این است که یک چراغ سبز به سرعت. این یک چراغ سبز برای ادامه, و ما در حال رفتن به با احتیاط ادامه دهید.”

هر مرحله به تدریج باز می شود بیشتر در فعالیت های اجتماعی. اگر اعداد نمی ارتجاعی پس از دو هفته دولت در آن می تواند حرکت به مرحله بعدی با توجه به دستورالعمل.

اما مطلق گریزان هستند هر دو برای دولت داده و کاخ سفید دستورالعمل.

برای مثال فرماندار و دکتر کارا مسیح, دولت بهداشت و درمان, مدیر, نمی گویند که آیا آریزونا بود به اوج رسید در موارد.

“آن را به اوج خود رسید یا نه ؟ خوب من نمی دانم. این چیزی است که ما در حال انجام است و آماده شدن برای بدترین سناریو” Ducey گفت.

در برخی موارد کاخ سفید دستورالعمل ارائه جزئیات کمی در مورد آنچه که دقیقا هر معیار به معنی و یا چگونه آن را تعریف می کنید.

برای مثال دستورالعمل می گویند بیماران باید درمان بدون “مراقبت از بحران” اما آنچه که مستلزم تعریف نشده است.

آنها همچنین خواستار “قوی” تست بهورزان اما آنچه به منزله “قوی” باقی مانده ذهنی است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری پیش نویس دقیق تر 17-صفحه بازگشایی سند اما آن را کنار گذاشته شد توسط کاخ سفید قبل از انتشار با توجه به آسوشیتد پرس. CDC گزارش توصیه می شود معیار و بهداشتی خاص متمرکز مراحل را برای بازگشایی مدارس, ایمان, سازمان, رستوران ها و کافه ها و توده های حمل و نقل.

آریزونا انتخاب کرده است کاخ سفید بازگشایی معیار است و نه اضافه شده اندازه گیری دیگر. دولت است و نه با تکیه بر هر آریزونا-معیارهای خاص در آن بازگشایی گیری Ducey سخنگوی پاتریک Ptak گفت.

در کشورهای دیگر از جمله نیویورک فرمانداران باید مجموعه ای از معیارها برای آنها چگونه خواهد خود را پیگیری متحده توانایی برای مدیریت این بیماری است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دقیق در چند مرحله از جمله بیمارستان نیاز به 30 درصد ظرفیت در دسترس مناطق باید 30 تماس ردیاب در هر 100000 نفر و 30 آزمایشات تجویز می شود باید در هر 1000 نفر در هر ماه است.

Ptak گفت: فرمانداری با این نسخهها کار به طور منظم با دولت و مقامات بهداشت فدرال برای نظارت بر آریزونا اطلاعات ویژه مربوط به فعالیت در بیمارستان.

در آن طول می کشد حدود دو هفته قبل از جدید COVID-19 موارد منعکس شده در دولت داده به دلیل گزارش وقفه و زمان آن طول می کشد برای علائم به نظر می رسد به طوری که مردم نمی دانند که چگونه بازگشایی خواهد شد و بر تعداد موارد تا یک هفته به این روند است.

پرش در روزانه مرگ و میر: آریزونا روزانه گزارش COVID-19 مرگ باید سر به فلک کشید. اما بسیاری از آنها از هفته قبل

بستری شدن داده ها می تواند نشان می دهد هر گونه اثرات بالقوه بازگشایی هر چه زودتر.

یک افزایش عمده ای در تست در آریزونا همچنین باعث می شود آن را سخت تر برای ارزیابی وضعیت. آن را سخت به بگویید که آیا دولت در مورد تعداد در حال افزایش است به خاطر آزمایش در دسترس تر از آن بود که قبلا و یا به دلیل بیماری در حال گسترش است.

برخی از مرگ و میر رخ داده است که هفته پیش فقط در حال حاضر اضافه شده به دولت داشبورد و آن را دشوار است برای اندازه گیری اگر مرگ و میر افزایش می یابد یا نه.

سه معیارهای لازم قبل از یک مرحله به مرحله بازگشایی در حال کاهش علائم در بیمارستان و کاهش موارد مثبت یا آزمون و کافی درمان و تست کاخ سفید دستورالعمل می گویند.

در اینجا جزئیات بیشتر و نحوه آریزونا انجام شده است و در هر منطقه آن را به عنوان آماده به بازگشایی شده است.

علائم در بیمارستان ها کاهش

معیار: “رو به پایین مسیر آنفلوانزا مانند بیماری های گزارش شده در یک دوره 14 روزه و رو به پایین مسیر COVID مانند سندرومی موارد گزارش شده در یک دوره 14 روزه.”

چگونه Ducey می گوید آریزونا با این معیارهای: Ducey گفت آریزونا به وضوح مطابق با معیارهای که در کاهش علائم است.

آنچه که به معنی: آریزونا داده داشبورد نشان می دهد درصد بیمارستان بستری و اورژانس بازدید کنندگان که گزارش COVID مانند یا آنفلوانزا مانند بیماری است. هر دو نشانگر کاهش یافته است به طور پیوسته در هفته های اخیر اگر چه اخیرا اطلاعات موجود است که از این هفته ممکن است 3. در طول مدت 14 روز از مارس 19 مارس 3, آریزونا بیمارستان ها شاهد کاهش درصد از بازدید کنندگان با COVID مانند یا آنفلوانزا مانند بیماری است.

علامت نظارت برای COVID – و آنفلوانزا مانند بیماری است گردآوری شده توسط بیمارستان با ردیابی ضوابط و کدهای در بیمار دلیلی برای بازدید و همچنین کدهای تشخیص امضا شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اطلاعات ذخیره شده در یک ملی CDC پلت فرم آنلاین است که اجازه می دهد تا برای سریع ارزیابی اطلاعات سلامت به درک سندرومی داده معنی مردم نشان علائم در سراسر مناطق و گسترش بیماری است.

چه از دست رفته: آنفلوانزا فصل به پایان می رسد در ماه آوریل پس از influenza-like illness گزارش رفته اند پس از آن بدون در نظر گرفتن هر گونه ارتباط با COVID-19. داده است هنوز در دسترس نیست برای تاریخ پس از مارس 3, پس از آن مشخص نیست چه روزهای اخیر شبیه به بیمارستان-گزارش بیماری.

درصد مثبت همه آزمون انداختن

معیار: “رو به پایین مسیر از موارد مستند در یک دوره 14 روزه یا رو به پایین مسیر مثبت آزمایش به عنوان یک درصد از کل آزمون ظرف مدت 14 روز (تخت یا افزایش حجم از آزمون).”

چگونه Ducey می گوید آریزونا با این معیارهای: Ducey گفت: این روند از موارد به تنهایی نشان نمی دهد لازم است روند به دیدار کاخ سفید راهنما. اما از آنجا که دستورالعمل ارائه یک یا/و یا گزینه آریزونا تنها نیاز به دیدار با یکی از دو معیار.

دستورالعمل انجام “ارائه یک یا/و یا” Ducey گفت: با استناد به این دولت را افزایش تست.

“با تست بیشتر, شما در حال رفتن به طور طبیعی مشاهده موارد بیشتری,” او گفت:. “بنابراین آنچه که ما می خواهم برای اندازه گیری این است که چه درصدی از این آزمون نتیجه در COVID-19.”

آنچه که به معنی: درصد مثبت تعریف شده است با درصد مثبت نتایج آزمون از تمام COVID-19 تست کامل در آریزونا. به طور کلی 7.5 درصد از تمام تست های تشخیصی انجام شده در آریزونا آمده اند مثبت است. که به طور کلی در صد کاهش یافته است به طور پیوسته در طول هفته های اخیر و روز به احتمال زیاد به عنوان بیشتر و بیشتر مردم بدست تست شده است. به عنوان هفته از مارس 1, 12 درصد از تست مثبت بودند. هفته 8 مارس فقط 3 درصد از تمام آزمايشات مثبت برای COVID-19. به طور کلی درصد مثبت آزمون به تدریج افزایش یافت تا ضربه 11% هفته آوریل 12. درصد کاهش پیدا کرد پس از آن و به 6% در این هفته ممکن است 3.

چه از دست رفته: تعداد موارد در آریزونا است به طور کلی افزایش در طول زمان با چند نرخهای روز به روز.

فرماندار درست است که این درصد از موارد مثبت کاهش یافته است در طول زمان است. اما این به احتمال زیاد به رخ می دهد به عنوان تست به سرعت افزایش می یابد — به عنوان آن را با آریزونا آخر هفته تست blitzes و آرامش از معیارهای مورد نیاز برای دریافت تست شده است. زمانی که مردم تنها می تواند دسترسی به تست اگر آنها تا به حال عوارض جدی بودند و یا در معرض خطر درصد که تست مثبت بالاتر بود چرا که این بار برای دیدار با معیارهای تست بالاتر بود. با تست بیشتر باز و در دسترس آن می ایستد به همین دلیل است که درصد مثبت آزمون را کاهش می دهد.

کاخ سفید دستورالعمل ارائه متحده توانایی استفاده از هر کدام از موارد و یا درصد مثبت و در مسیر رو به پایین از مواردی خواهد بود که سخت تر برای آریزونا دیدار از درصد مثبت شد.

کارشناسان گفته اند که کاهش در درصد مثبت آزمایشات تشخیصی به تنهایی کافی نیست تا نشان دهد که موارد در حال کاهش است.

“تست مثبت رای خود نیست هدف” دکتر توماس Tsai, استادیار بهداشت, سیاست و مدیریت در دانشگاه هاروارد جهانی سلامت گفت: آریزونا جمهوری در تاریخ 6 مه. “هدف این است که به تعداد کمتری موارد کمتر از تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان کمتری از مردم در حال مرگ از COVID-19.”

در طول هفته گذشته اخبار کنفرانس Ducey ترکیب تشخیصی نتایج آزمون و نتایج تست آنتی بادی در یک اسلاید که نشان داد یک بزرگتر کاهش در درصد مثبت از نتایج تشخیصی به تنهایی نشان می دهد. هر دو اقدامات نشان می دهد کاهش در دو هفته گذشته. اما ترکیب نتایج تشخیصی با آنتی بادی نتایج مناسب نیست و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند چون این دو آزمون اندازه گیری چیزهای مختلف.

Ducey جواب نداد دقیقا به همین دلیل درصد موارد مثبت معنادار آماری اندازه گیری از گسترش بیماری در آریزونا در هنگام تست در حال افزایش است به طور قابل توجهی با وجود چند سوال از رسانه ها به دنبال پاسخ.

او به جای مراجعه به کاخ سفید دستورالعمل های است که اجازه می دهد تا این اندازه گیری استفاده می شود و گفت: دولت شده است آزمایش مردم “willy nilly.”

او گفت: درصد از تست مثبت بود به احتمال زیاد “مهم ترین شماره” برای دولت به دیدن.

“که به معنی کاهش در تعداد زیادی از مردم هستند که قرارداد یک ویروس است که در حال حاضر گسترده,” او گفت:.

پس از کنفرانس خبری Ptak گفت: جمهوری اسلامی که با فرض درصد از تست مثبت خواهد به پایین به دلیل افزایش تست شد “predetermining داده است.”

“اگر درصد موارد مثبت شد از رفتن آن خواهد بگویید یک داستان متفاوت بود و هیچ کس توان گفت که این نیست معنی دار آماری,” Ptak گفت.

“این نه تنها نقطه داده که ما با آن در حال تصمیم گیری و آن را نه تنها نقطه داده که بخشی از CDC مورد نیاز است. اما این یکی از تعداد انگشت شماری که به شما یک تصویر کامل. که شامل چه چیزی اتفاق می افتد در بیمارستان ها را شامل syndromatic موارد است. ما شده ایم محتاط و مراقب باشید به کار را از طریق کسانی که راهگاهی مورد نیاز است. آنها در حال راه اندازی است که راه را برای یک دلیل. آنها در حال راه اندازی توسط کارشناسان مهمترین در این زمینه در واشنگتن برای یک دلیل و این چیزی است که ما همچنان باید به عنوان یک راهنمای.”

بیمارستان آماده شده برای درمان و آزمایش

معیار: درمان همه بیماران بدون بحران مراقبت و قوی تست برنامه در محل برای در خطر کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله ظهور آنتی بادی آزمایش.

چگونه Ducey می گوید آریزونا با این معیارهای: Ducey گفت که “آریزونا در دیدار کاخ سفید راهگاهی معیار برای بیمارستان ما را با خیال راحت و مستقیما به مرحله یک.” وی با اشاره به بیمارستان نشان داده ظرفیت موجود توانایی برای ارائه به تخت اضافی اگر یک موج اتفاق می افتد و افزایش تست.

آنچه که به معنی: Ptak گفت: مراقبت از بحران را شامل triaging بیماران و قادر به پاسخگویی به تقاضا است. دولت نیز افزایش ظرفیت و توانایی ایستادن در مکان های اضافی مانند سنت لوک بیمارستان Ptak گفت. یک پیمانکار در حال حاضر برای رسیدگی به برخی از تغییرات مورد نیاز را که قبلا بسته سنت لوک برای دریافت آن آماده باشد نیاز Ptak گفت.

دولت در حال حاضر قادر به پاسخگویی به تقاضا در آن بیمارستان ها و مدل های مختلف نشان داده اند که آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار Ptak گفت. اما هیچ دستورالعمل خاص در بیمارستان ظرفیت که ماشه یک واکنش و یا تغییرات چگونه دولت است که عامل Ptak گفت.

“من نمی باید یک آستانه را به شما بدهد اما آن چیزی که ما پیگیری روزانه با این شماره ها که می آیند. … ادامه خواهیم داد تا مطمئن شوید آریزونا آماده است برای این سناریو بدترین حالت در صورت نیاز” Ptak گفت.

چه از دست رفته: کاخ سفید دستورالعمل تعریف نه “مراقبت از بحران” و نه “قوی تست شده است.” هیچ توضیحی برای آنچه بحران مراقبت به معنی آن triaging کمبود تخت بیمارستان و یا هر چیز دیگری.

و نه وجود دارد معیار برای تست مانند چگونه بسیاری از آزمون ها باید تکمیل شود هر روز یا هفته سرانه و یا چه درصدی از دولت و مردم باید آزمایش قبل از بازگشایی. برای در خطر سلامت کارگران وجود دارد هیچ نشانه ای از اینکه چگونه اغلب تست باید رخ دهد و یا چگونه به تعادل تشخیصی و تست آنتی بادی برای خط مقدم سلامت کارکنان.

آریزونا آغاز شده است یک برنامه با دانشگاه آریزونا است که انجام تست آنتی بادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی. دانشگاه در نظر دارد برای تست 250,000 مردم است.

آریزونا است به طور معمول کاهش یافته است به سمت پایین و حتی به طور خلاصه فرود 51 از 50 ایالت واشنگتن و پورتوریکو — برای تست تشخیصی سرانه. در حالی که آزمایش افزایش یافته است بیش از گذشته چند هفته هنوز مسیرهای پیاده روی اکثر متحده است.

از سه شنبه 122,842 تست های تشخیصی بوده است انجام شده به مقدار فقط 1.7 درصد از جمعیت این ایالت آزمایش شده است.

دبورا Birx کاخ سفید را COVID-19 پاسخ هماهنگ کننده گفت: در اواسط ماه مارس که ایالات و شهرستانها باید اجرا شود حدود 30 آزمون در هر 1000 نفر در هر ماه است. آریزونا عدم برآورده شدن این آستانه است.

چه کاخ سفید مراحل مستلزم

در مرحله اول مردم آسیب پذیر خواهد در خانه باقی می ماند. اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند در مناطق عمومی و تجمع بیش از 10 نفر باید اجتناب شود کاخ سفید دستورالعمل می گویند. سفر هنوز هم باید اجتناب شود اگر ضروری نیست.

کارفرمایان همچنان به تشویق کار از راه دور در اولین مرحله و زمینه های مشترک که در آن کارکنان به طور معمول قطع خواهد بود بسته شده است.

به طور گسترده تر در مدارس و دیگر فعالیت های جوانان است که در حال بسته باقی خواهد ماند بسته شده است. مردم هنوز هم نمی خواهد اجازه دیدار سران امکانات زندگی و یا بیمارستان. تئاتر و بزرگ دیگر سالن بود نشسته و رستوران ها می تواند اگر آنها رعایت دقیق فاصله پروتکل های. اعمال جراحی الکتیو می تواند از سر گرفت. ورزشگاه می تواند باز با فاصله و فاضلاب پروتکل های. میله های زندان می ماند بسته شده است.

اگر این بیماری نیست دوباره بجای اول برگشتن در مرحله اول و دولت معیارهای دوباره متحده می تواند در حرکت به مرحله دوم و پس از آن اگر یکی دیگر از جهش اتفاق نمی افتد سوم.

فاز دو می توانید زمانی که ایالات متحده برآورده سه معیار برای بار دوم و بدون شواهد و دوباره بجای اول برگشتن. آسیب پذیر افراد باید همچنان به ماندن در خانه. کارکنان ممکن است در ادامه به telework و فیزیکی فاصله باید حفظ شود در مکان های عمومی, با گردهمایی بیش از 50 نفر تنها با فاصله مناسب. غیر ضروری سفر می, رزومه, مدارس و مهدکودک می تواند بازگشایی و بزرگ سالن باز می توانید با ورزش کردن فاصله. میله می تواند باز با کاهش ظرفیت.

در مرحله سوم مردم آسیب پذیر می توانید شروع به بیرون رفتن اما هنوز هم باید عمل فاصله اقدامات دستورالعمل می گویند. کم خطر مردم باید “نظر” صرف زمان کمتر در محیط های شلوغ. دفاتر نخواهد محدودیت است. بازدیدکننده داشته است برای دراز مدت مراقبت از امکانات و بیمارستان ها می تواند از سر گرفت. بزرگ سالن می تواند با محدود کردن فاصله. ورزشگاه باقی می ماند می تواند باز کنید و میله را افزایش می دهد ایستاده-اتاق اشغال.

آیا وزارت امور خارجه در دیدار با کاخ سفید لیست مسئولیت ها?

کاخ سفید همچنین دستورالعمل شامل “هسته ای دولت آمادگی مسئولیت” برای بازگشایی. در اینجا چگونه آریزونا پشته تا در این مسئولیت:

  • “توانایی به سرعت راه اندازی امن و کارآمد غربالگری و تست سایت برای علامتی افراد و ردیابی اطلاعات تماس COVID+ نتایج”: آزمایش بهبود یافته هر چند برخی از استان ها می گویند که آنها لازم نیست به اندازه کافی منابع برای آزمون در سطح مناسب است. تماس با ردیابی به خصوص در آریزونا بیشتر پرجمعیت شهرستان نیاز به بهبود را به طور کامل پیگیری تماس با ما.
  • “توانایی برای تست سندرومی/ILI-نشان داد افراد برای COVID و ردیابی اطلاعات تماس COVID+ نتایج”: این بستگی به جایی که در دولت شما هستند. برخی از مناطق کشور می گویند که آنها قادر به تست و ردیابی در حالی که دیگران هستند.
  • “اطمینان نگهبان نظارت سایت در حال غربالگری برای موارد بدون علامت و اطلاعات تماس برای COVID+ نتایج ترسیم (سایت کار در مکان های که در خدمت افراد مسن تر کاهش درآمد آمریکایی اقلیت نژادی و بومی آمریکایی)”: معلوم نیست اگر این اتفاق می افتد. تست باید شروع به افزایش در دراز مدت مراقبت از امکانات و زندان های وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت.
  • “توانایی به سرعت و به طور مستقل عرضه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و انتقادی تجهیزات پزشکی برای رسیدگی چشمگیر افزایش نیاز”: برخی از استان ها می گویند که آنها فاقد لازم PPE برای وضعیت فعلی بسیار کمتر از “افزایش چشمگیر.”
  • “توانایی افزایش ICU ظرفیت”: آریزونا افزایش تعداد تخت و مکان در محل است که می تواند اضافه کردن به ظرفیت در صورت نیاز.
  • “حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران در صنایع انتقادی”: این یک اندازه گیری ذهنی. معلوم نیست اگر این اتفاق می افتد.
  • “حفاظت از سلامت و ایمنی از کسانی که زندگی و کار در معرض خطر امکانات (مثلا ارشد مراقبت امکانات)”: تسهیلات مراقبت دراز مدت در کشور را به طور کلی محدود هر بازدید کننده. ADHS مدیر مسیح گفت: دولت خواهد بود افزایش آزمایش از بیماران و کارگران در این امکانات است.
  • “محافظت از کارکنان و کاربران حمل و نقل تودهای”: دره مترو است و تشویق مشتریان به استفاده از حمل و نقل عمومی تنها برای “ضروری و یا انتقادی” سفر. سواران خواسته برای اقامت شش فوت از هم جدا از دیگران و به شدت تشویق به پوشیدن پوشش صورت. سواران قادر به رویکرد این اپراتور به دلیل نزدیکی صندلی مسدود شده است. این معلوم نیست چه اتفاقی می افتد با جمعی دیگر حمل و نقل در دولت است.
  • “توصیه به شهروندان در خصوص پروتکل های اجتماعی فاصله و پوشش صورت”: به دولت توصیه کرده است افراد سایش پوشش صورت در عمومی و اجتماعی حفظ فاصله. Ducey قبلا گفته مردم باید حداقل رساندن زمان دسترسی به فضاهای مانند فروشگاه ها و سالن ها و بیشتر در خانه بماند.
  • “نظارت بر شرایط و بلافاصله مراحل را برای محدود کردن و کاهش قیمت و یا شیوع مجدد یک فاز و یا بازگشت به قبل از مرحله بسته به شدت”: هیچ دستورالعمل شده اند بیان برای چه تشکیل یک جهش و یا چگونه دولت را کاهش آن است.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook. رسیدن به خبرنگار آلیسون در Steinbach [email protected] یا در 602-444-4282 یا او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im