Ducey محدودیت رستوران ناهار خوردن در ظرفیت 50%

رژیم صهیونیستی. mlb روز پنجشنبه با صدور یک فرمان اجرایی بیشتر محدود کردن ظرفیت رستوران برای ناهار خوردن در خدمات به 50% در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

خواه رهبر قبلا مورد نیاز رستوران ها در عمل “کاهش اشغال به حفظ 6 پا بین مشتریان” اما تا به حال تعریف نشده “کاهش می یابد.”

“این یک روند کاهش خطر او گفت:” در یک بعد از ظهر اخبار جلسه. “این در مورد ساخت بهترین تصمیم ممکن است به کاهش خطر ابتلا به این ویروس خود را به منظور کاهش خطر گسترش ویروس و به خصوص گسترش این ویروس به کسی که بیشترین آسیب پذیر است.”

دستور آمد کمتر از دو هفته پس از فرماندار تعطیل, میله, ورزشگاه, تئاتر, پارک آب و درونی لوله در پاسخ به این دولت خونتان مورد اعداد و بستری شدن در بیمارستان. به عنوان پنج شنبه, آریزونا به حال بیش از 112,000 تایید موارد COVID-19 و رو یکی از بدترین موج در کشور است.

Ducey توصیف ماه ژوئن اعداد به عنوان “وحشیانه” اما نشان داد اخیر مهار اقدامات آغاز شد برای کمک به پهن کردن آن اعداد. هنوز در بیمارستان هستند گزارش بیش از 4000 نفر روزانه.

فرماندار همچنین اذعان کرد که آزمایش تقاضا است “را از طریق سقف.” او اعلام کرد که همکاری بین وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, خدمات, Sonora تلاش و Euroimmun به سطح شیب دار تا تست ظرفیت پردازش و به حداقل رساندن نتیجه آزمون به تاخیر می اندازد.

“که … به ما می دهد اطلاعات است که بیمار در زمان واقعی” Ducey گفت:

این ابتکار با هدف به 35,000 آزمون خام روزانه در پایان ماه ژوئیه و تا 60000 آزمون تا پایان ماه اوت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی azcentral.com برای به روز رسانی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im