‘Ducey تا خون در دست خود’: Maryvale خانواده عصبانی بیش از پدر COVID-19 مرگ

عزاداران ایستاده بود پراکنده در میان سنگ قبر, چهره نقاب و پایین تبدیل به شعاع گسترده ای در سراسر سفید تابوت که در آن شماس خوزه Garza ایستاده بود و eulogized مارک آنتونی یورقویزا.

یورقویزا درگذشت در تاریخ 30 ژوئن در سن 65 از عوارض ناشی از COVID-19 روم پشت دخترش کریستین زندگی خود را شریک برندا و کل جامعه از Tolleson که در آن او متولد و بزرگ شده.

بسیاری از چند ده در حضور چه کسی می دانست یورقویزا از دوران کودکی در اطراف گیر صلیب مقدس گورستان در اوندیل در تابستان نسیم پس از Garza, نتیجه, به دنبال سایه و مبادله داستان و عکس های مورد رفتگان.

این pallbearers منتظر ماند تا همه از بین می رود اما برای پایین آوردن تابوت به زمین در کنار پدر و مادر خود گور آنجا جدید اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 نه تنها محدود به حضور 50 اما همچنین محدود تشییع جنازه را برانگیخت از شاهد بود….

نبود این ارسال کردن کریستین یورقویزا فکر پدر او سزاوار.

“مقدار زیادی از افرادی که می خواستم به اینجا اما نمی تواند طاقت فرسا است,” او گفت:. “این کاملا شکسته قلب من می دانم که این مرد که بود تا محبوب بسیاری از مردم برای 65 سال نمی توانند برای دریافت مناسب ارسال کردن.”

این غم و اندوه در مرگ پدرش و ناکافی وداع و همچنین خشم خود را در آنچه که او معتقد بودند شکست سیاست های که به طور مستقیم ناشی از غیر ضروری خود را از مرگ مجبور کریستین یورقویزا به دعوت رژیم صهیونیستی است. Ducey به تشییع جنازه. او در پاسخ به دعوت صبح روز چهارشنبه.

او می خواست برای نشان دادن Ducey که بیش از 2000 Arizonans که از دست داده اند زندگی خود را به کروناویروس جدید نیست فقط اعداد.

“آنها کسانی مثل پدر من که کل خانواده ها و جوامع در پشت سر آنها است که در حال عزاداری,” او گفت:.

“من احساس به عنوان اگر او دزدیدند” او گفت که او نه تنها یکی است.

“غرب دره شهردار” و زندگی حزب

مشت مردم آمیخته 6 فوت یا بیشتر از هم جدا در اطراف یورقویزا قبر, سایت های خاطرات مرد آنها از روی علاقه به عنوان “جک سیاه” به صورت مادام العمر خود را از eponymous کارت بازی.

بسیاری از آنها شناخته شده بود او را برای چند دهه پس از رشد در Tolleson با هم. حتی پس از ازدواج با او یار دانشکده بالا و در حال حرکت به نزدیکی Maryvale به منظور بالا بردن دختر خود را و کار به عنوان یک تضمین کیفیت و بازرس در صنعت هوافضا یورقویزا باقی مانده بود نزدیک با جامعه از دوران کودکی خود را.

“او فقط یک برادر دیگر برادر از مادر دیگری گفت:” لری Tritz که تا به حال ملاقات یورقویزا زمانی که او یک آهنگ ستاره در Tolleson اتحادیه دبیرستان. آنها متوجه شدند برای جمع آوری زنبور عسل با هم Tritz یاد می شود.

بسیاری به یاد یورقویزا برای خود انرژی بی حد و حصر برای تفریح و برای زندگی, همیشه, دعوت دوستان خود و برادران به, بار, یک, کنسرت, بازی های ورزشی و یا یک مسابقه نسکار است.

او به زندگی از حزب پرتاب عظیم جشن هر سال برای تولد او گفت: Garry Fendrick که می دانستند یورقویزا برای 35 سال است. زمانی که او خواند کارائوکه Fendrick خندیدی و بازگو, “او بسیار خوب است اما او همیشه در آن به فروش می رسد.”

دختر خود را به یاد چه پدر او ماند با دوستان خود از Tolleson در سراسر دوران کودکی او و به دهه شصت.

“او آنقدر متعهد به جامعه, برای جامعه خود,” او گفت:. “یکی از چیزهایی که این تراژدی در معرض فوق العاده قلب بزرگ و سخاوت پدر من تا به حال برای هر کسی در زندگی خود را.”

سپس با خنده او افزود: “پدر من مثل غرب دره شهردار در راه است.”

“من شگفت زده در مورد این نمایش گفت:” جان Limon مشابه در اطراف گورستان در حدود پنجاه افرادی که تا به حال ساخته شده آن را به دوست دوران کودکی خود را به مراسم تشییع جنازه. “اما با این چیزی که من می توانید ببینید که چرا همه نشان داد.”

ریک یورقویزا توافق کردند که اگر نه برای همه گیر برادر بزرگتر خود را پر نمازخانه و گورستان به لبه.

“او رفت و از این دنیا بیش از حد سریع,” او گفت: آرام و قطره قطره. “من هنوز هم در شوک است.”

‘رژیم صهیونیستی است. Ducey تا خون در دست خود را’

کریستین یورقویزا پیدا کردن پدرش در حال مرگ بود در رانندگی به ققنوس از خانه او در سان فرانسیسکو.

“من تا به حال به تماس تلفنی در یک ایستگاه گاز در کنار بزرگراه که قلب خود را شکست بود,” او گفت:. این بود که چگونه او به او صحبت کرد پدر برای آخرین بار با او تسکین یافته و به تنهایی به جز پرستار برگزار شد که تا گوشی به طوری که خانواده خود را بیش از Facetime می تواند با او عملا به عنوان او در زمان خود آخرین نفس.

یورقویزا بیمار شد در ژوئن 11 و آزمایش مثبت برای COVID-19 روز بعد. پنج روز بعد او را شریک زندگی برندا که او نیاز به رفتن به بیمارستان است. او نگه داشته در یک اکسیژن بالا درمان برای ده روز وضعیت خود را به طور پیوسته رو به کاهش قبل از او منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه قرار داده و در یک ونتیلاتور. او رفته بود و چهار روز بعد در تاریخ 30 ژوئن. او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی با توجه به دخترش.

“من هنوز هم در شوک است. من می توانم آن را باور نمی کند گفت:” برندا یورقویزا که با علامت 48 سال. آنها مورخ در دبیرستان به مدت سه سال پس از آن ازدواج کرده بودند برای بیش از 20 و در نهایت طلاق گرفته اما هنوز با هم زندگی می کنند در Maryvale برای آخرین 10.

“او تا به حال زندگی بیشتر به زندگی می کنند. این فقط خیلی زود برای او هم خیلی زود” او گفت:. “این باعث می شود من غمگین است که او نمی توانید به اینجا و دیدن کریستین که همه او را میخوام انجام و برادرزاده ها و برادرزاده ها و برادران و خواهران خود را.”

برندا هم تست مثبت برای COVID-19 اما خوشبختانه با تجربه کمی به هیچ علائم.

در حالی که او نمی داند که دقیقا چگونه او قراردادی ویروس کریستین یورقویزا گفت که او نمی داند که پدر او اعتماد Ducey مشاوره و پناه در محل در اولین stay-at-home ترتیب است که آغاز شده و در ماه مارس است.

زمانی که Ducey اجازه کسب و کار برای باز کردن back up on May 15, او گفت: “پدر من بود به طور کامل تحت این تصور که آن را امن برای از سرگیری فعالیت های عادی.”

مادر او افزود: “دوستان خود را به نام, بیا, در, ما در حال رفتن به چند نوشیدنی” یا ” ما در حال رفتن به انجام کارائوکه.’ شما می دانم که او فقط نمی تواند دور بماند.”

Ducey بسته میله دوباره در ژوئن 29, یک روز قبل از علامت یورقویزا درگذشت.

“مرگ پدر به طور کامل غیر ضروری و نمی خواهد که اتفاق افتاده بود و ما عمل به سرعت و به سرعت در راه است که به ترتیب اولویت بهداشت عمومی” دختر خود را گفت.

او همچنین گفت که “خشم” توسط نامتناسب اثرات این بیماری همه گیر است که با داشتن در جوامع از رنگ در سراسر کشور است.

Tolleson است که اکثریت اسپانیایی و طبقه کارگر به عنوان Maryvale. یورقویزا پدرش یک مهاجر از دورانگو, مکزیک و مادرش بود یک نسل اول مکزیکی-آمریکایی است.

اخیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از داده ها نشان می دهد که بستری نرخ به صورت سیاه و سفید و قهوه ای مردم به اندازه پنج برابر بیشتر از سفید پوستان بود. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به مرگ از جدید کروناویروس از مردم سفید.

در ضمن Maryvale دیده است برخی از بدترین عفونت نرخ اما حداقل فرصت برای COVID-19 تست در این شهرستان است.

او گفت این است که چرا او گسترش دعوت به تشییع جنازه به رژیم صهیونیستی است. Ducey که دفتر تا به حال دریافت این نامه با توجه به Fedex tracking سایت اما پاسخ نمی دهند. او می خواست او را به شهادت دست اول چه او بر این باور بود که در نتیجه فقدان رهبری است.

“من باور دارم که ما مقامات منتخب را از قدرت و مسئولیت خود را به نگه دارید ترکیبات امن” او گفت:. “من فکر می کنم که Ducey کردم خون در دست خود را.”

Ducey روز پنجشنبه با صدور یک فرمان اجرایی بیشتر محدود کردن ظرفیت رستوران برای ناهار خوردن در سرویس به زیر 50 درصد است.

“این یک فرایند است که از کاهش خطر” Ducey گفت. “این در مورد ساخت بهترین تصمیم ممکن است به کاهش خطر ابتلا به این ویروس خود را به منظور کاهش خطر گسترش ویروس و به خصوص گسترش این ویروس به کسی که بیشترین آسیب پذیر است.”

مشخص شده توسط COVID شب زنده داری در کنگره

زیر مراسم تشییع جنازه پدر خود کریستین یورقویزا سفر به مرکز شهر فینیکس به همراه مادر و شریک زندگی خود را, کریستین Keeves به راه اندازی یک کشته و زخمی بر جای خارج آریزونا کاپیتول.

او نوشته این رویداد برای “شب زنده داری & Ofrenda برای کسانی که از دست رفته به COVID” در Facebook صفحه مشخص شده توسط COVID که او ایجاد کرده بود در روز یکشنبه “به افتخار پدر … به رانندگی یک فرهنگ تغییر در اطراف COVID پیشگیری را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

“فرماندار Ducey تا خون در دست خود” کریستین یورقویزا مکرر به مطبوعات. “که خون است خون من از پدرم و نزدیک به 2000 نفر دیگر Arizonans که فوت کرده اند تا کنون.”

او همچنین گفت که پدر او سزاوار تر از مرگ را به تنهایی و جدا از خانواده اش و نه قادر به کل گورستان پر با دوستان خود.

“اگر من می تواند اجرا امن مراسم تشییع جنازه این فرماندار می تواند اجرا امن دولت!” او گفت:.

در حضور دولت تشکر. Raquel Teraán که منطقه شامل بخشی از Maryvale و چه کسی گفت که او وجود دارد باید در همبستگی با یورقویزا خانواده است.

“صالح خشم” او گفت: در مورد کریستین یورقویزا بیانیه به Ducey. “باید وجود داشته باشد مسئولیت. … که چرا من اینجا هستم چرا که ما نیاز به پاسخگویی در تمام سطوح است.”

کریستین یورقویزا است که با استفاده از او غم و اندوه و خشم به جلب توجه به وضعیت و او امیدوار است اثر تغییر دهید. او گفته است که او را پدر داستان به ان بی سی نیوز و مطرح شده بیش از $30,000 با GoFundMe به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه و شروع یک کمپین به گسترش اطلاعات در مورد COVID-19.

او گفت که از طریق او خشم و درد او امیدوار است که چیزی مثبت می تواند بیرون آمدن از این.

“من نمی خواهد اجازه می دهد او را به شماره دیگر, یکی دیگر از, مرگ,” او گفت:. “من با دعوت از مردم سراسر کشور و همچنین مردم در سراسر کشور به جلو آمده با داستان خود را برای قرار دادن چهره و نام خود را به زندگی است که ما از دست داده اند به طوری که نه تنها رژیم صهیونیستی است. Ducey اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد تا این بحران به عنوان یک بحران به طوری که هیچ مرگ و میر بیشتر.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im