رانندگان کامیون را پیدا خواهد کرد آن را آسان تر برای به دست آوردن یک وعده غذای گرم در امتداد بزرگراه آریزونا پس از رژیم صهیونیستی است. mlb مجاز کامیون مواد غذایی به کار در برخی از دولت بقیه مناطق.

Ducey صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه کمک به مسافت های طولانی رانندگان کامیون با اجازه دادن به کامیون مواد غذایی به کار در هشت آریزونا وزارت حمل و نقل و بقیه مناطق در دولت است.

تعیین بقیه مناطق که در امتداد بزرگراه بین ایالتی هستند: غروب نقطه و کریستنسن همراه من-17; Haviland, پارک ها و گودال شهاب همراه من-40; و Ehrenberg سوخته و چاه Sacaton همراه من-10.

در حالی که محدودیت های اجتماعی و فاصله دستورالعمل با توجه به کروناویروس هنوز هم در اثر کامیون رانندگان همچنان به رفتن به محل کار.

به طور معمول رانندگان کامیون مورد نیاز به استراحت برای 30 دقیقه برای هر هشت ساعت رانندگی است. با توجه به تونی Bradley, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت حمل و نقل آریزونا انجمن رانندگان استراحت و صرف شام در رستوران یا مراکز. اما بسیاری از رستوران ها و مراکز بسته شده در حال حاضر.

رایان هاردینگ یک افسر اطلاعات برای ADOT در بیانیه ای گفت: به آریزونا جمهوری در حالی که رانندگان کامیون در حال گرفتن یک استراحت در یک محل استراحت به کامیون مواد غذایی ارائه یک راه برای رانندگان برای دریافت یک وعده غذایی مغذی.

کامیون مواد غذایی صاحبان می توانید تصمیم بگیرید که در آن آنها می خواهند به راه اندازی و برای چه مدت در حالی که همچنین هماهنگی با ADOT در مورد برنامه های خود را.

یک کامیون مواد غذایی مالک می تواند درخواست برای مجوز که معتبر است برای هر یک از هشت بقیه مناطق برای 30 روز هاردینگ گفت.

“این یکی دیگر از راه آریزونا است که حمایت از آنها” هاردینگ گفت.

ADOT به تازگی افتتاح دو بقیه مناطق در شمال آریزونا برای رانندگان کامیون برای حمایت از صنعت حمل و نقل.

کامیون مواد غذایی می تواند صاحبان بازدید azdot.gov/permits و درخواست برای اجازه ، با کلیک بر روی تجاوز مجوز tab.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در tina.giuliano@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im