Ducey: آریزونا, میله, ورزشگاه, تئاتر, پارک آب بسته باقی می ماند; مدرسه شروع تاریخ هنوز Aug. 17

رژیم صهیونیستی. mlb در روز پنج شنبه تمدید منظور محدود کردن تجمعات عمومی و بستن میله ورزشگاه تئاتر و پارک های آب گفت: دولت “نمی تواند اجازه دهید تا” در مبارزه با COVID-19.

خواه رهبر نیست اما عقب راندن دولت Aug. 17 تاریخ مورد نظر به رزومه فرد آموزش در مدارس K-12 — با وجود فشار از معلمان و خانواده ها است.

او اعلام کرد که بخشنامه جدید نیاز به مقامات بهداشتی دولت برای ایجاد بازگشایی معیار مبتنی بر بهداشت عمومی داده است.

“از نظر آریزونا روند امروز ما عمده معیارهای رهبری در مسیر درست” Ducey گفت: در یک بعد از ظهر اخبار جلسه flanked توسط وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, مدیر خدمات دکتر کارا مسیح و مدارس دولتی سرپرست کتی هافمن. اما او تاکید کرد که دولت به هیچ وجه نزدیک به vanquishing ویروس.

“ما شاهد یک کاهش اما ما شاهد یک کاهش در همه جا” او گفت:. “بنابراین من بپرسید شما را به ادامه به ماندن هوشیار … این ویروس مسری است و اگر ما آیا چیزهایی که ما باید انجام آن می توانید شروع به سرعت در حال گسترش است.”

به عنوان پنج شنبه, آریزونا تا به حال نزدیک به 153,000 تایید موارد COVID-19 با حداقل 3,063 شناخته شده مرگ و میر. دولت نیز تا به حال تعداد حدود 60000 تست های تشخیصی با برخی از افراد انتظار 12 یا بیشتر در روز برای نتایج.

Ducey: پسوند ‘ناراضی است اما لازم است’

قبل از کنفرانس خبری, بیماری های عفونی کارشناسان استدلال کرده بود که خیلی زود به اجازه دهید تا در به تازگی اجرا اقدامات پیشگیرانه مانند ماسک حکم. آنها را تشویق فرماندار برای گسترش خود بسته سفارش که مجموعه ای به پایان می رسد دوشنبه ،

در طول این جلسه Ducey توصیف تعطیلی — و همچنین منظور 50 نفر کلاه در مجامع عمومی — به عنوان “ناراضی است” اقدامات است.

پیش از آن در تابستان شلوغ احزاب در کافه ها و باشگاه ها و استخرهای کمک قرار دادن دولت در یک مسیر به یکی از بدترین COVID-19 سنبله در کشور است.

“شما دیده می شود کسب و کار و سالن های اینجا نه عامل یا عامل در هر یک از سنتی حواس با مردم و طرفداران و جماعت گفت:” Ducey خواهد شد که تجدید نظر در تعطیلی هر دو هفته.

“که در آن ما در حال رفتن به برای برای برخی از زمان,” او گفت:. “ما قصد داریم برای ادامه را فشار دهید با استراتژی است که در حال کار در آریزونا است.”

هافمن: سفارش بدهد مدارس انعطاف پذیری

Ducey مدارس جدید سفارش می دهد مقامات بهداشت عمومی تا Aug. 7 به ایجاد داده های مبتنی بر معیار برای کمک به مدرسه محلی رهبران تصمیم می گیرید که به “جسمی باز برای کلاس های منظم.” آن نیاز به دانش آموزان و معلمان به پوشیدن ماسک بر بازگشت خود را با برخی از استثنا.

هر دو دفتر والی و هافمن گفت: چارچوب مشخص شده در سفارش بدهد مدارس “حداکثر انعطاف پذیری” را به انتخاب بهترین راه حل مناسب برای خود فرد و جوامع است.

Ducey را هنوز هم نیاز به آنها را به باز کردن حداقل یک سایت برای فرد در یادگیری در اوت. 17 برای دانش آموزانی که هیچ جای دیگری برای رفتن. اما هافمن تاکید کرد که مناطق لازم نیست برای باز کردن هر مدرسه و یا نیاز به هر معلم به نشان می دهد تا به کار در شخص توسط آن تاریخ است.

هافمن گفت: منظور اجرایی طراحی شده برای طول عمر. مقامات با هدف جلوگیری از یک وضعیت که در آن مناطق هستند “تلاش برای کشف کردن چه جدید در سیاست, آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر و برقراری ارتباط است که به پدر و مادر خود و خانواده,” او گفت:.

‘خسته کننده’ تست تاخیر

در طول این جلسه Ducey و مسیح, دولت بهداشت و درمان رئیس هر دو اذعان ادامه ناکامی.

در حالی که عرضه برای تست های تشخیصی بهبود یافته با به تازگی اضافه شده در سایت در جنوب ققنوس و Maryvale دولت بزرگترین آزمایشگاه همکار دارای یک انبار در حدود 60,000 فرآوری نشده انجام شد.

که به معنای طولانی منتظر نتایج — در برخی از موارد 12 روز یا بیشتر.

“از بهداشت عمومی نظر این است خسته کننده نقطه چرا که ما باید یک مدت زمان محدود که در آن ما می تواند واکنش نشان می دهند را مورد بررسی و جلوگیری از انتقال بیشتر” مسیح گفت.

او گفت: Sonora تلاش است که وظیفه عمده ای از آریزونا آزمون در حال کار برای نصب اضافی خطوط تولید به سرعت توانایی خود را به فرایند نمونه در حجم بالاتر تا پایان ماه.

“آنها به ما گفته اند آنها انتظار می رود به کل تعداد 61,000 آزمون برنامهریزی در جولای 31, و که نباید مسئله رفتن به جلو” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im