Ducey اعلام کرد تلاش ها برای گسترش COVID-19 تست از طریق آزمایشگاه ظرفیت و سایت های جدید

رژیم صهیونیستی. mlb و گفت: این دولت را تا سطح شیب دار COVID-19 تست پس از هفته کافی تست در آریزونا شایع سنبله در موارد.

تلاش های جدید به دنبال گسترش منابع و پهنای باند برای افرادی که مایل به دریافت تست شده و برای افزایش ظرفیت پردازش به طوری که نتایج می تواند سریع تر است.

“تقاضا از طریق سقف” Ducey گفت: از تست تشخیصی در یک بعد از ظهر اخبار جلسه.

برنامه های پنج شنبه اعلام کرد بیشتر شامل تست و پردازش توسط Sonora تلاش آزمایشگاه و هل دادن بزاق بر اساس آزمون ایجاد شده توسط دانشگاه ایالتی آریزونا به عموم است. این برنامه با هدف قرار دادن تست بیشتر گزینه های در مناطق محروم مانند غرب و جنوب ققنوس.

گسترش آزمایش و نتایج سریعتر کمک خواهد کرد که کنترل این ویروس Ducey گفت.

“که همچنین به ما می دهد اطلاعات است که بیمار در زمان واقعی زمانی که آنها بدون علامت و یا فکر نمی کنم که آنها تا به حال آن را و سپس آنها می توانند قرنطینه برای دو هفته” Ducey گفت. “و دوباره آن را می رود به منظور کاهش گسترش یافته است.”

در هفته های اخیر Arizonans گزارش ساعت-صف های طولانی در رایگان تست حوادث و منتظر می ماند تا یک یا دو هفته برای دریافت نتایج. که مشکل نه تنها از راحتی نظر بلکه برای کند کردن روند گسترش ویروس.

نه هر کسی که می خواستم تست شده است قادر به گرفتن یک. آن را تا حد زیادی متمرکز شده است در افرادی که علائم و یا می دانم که آنها در معرض ویروس.

“هر کس می خواهد برای دریافت یک آزمون و ما می خواهیم شما را قادر به گرفتن یک آزمون” Ducey گفت. “با این افزایش چشمگیر در تست های ما شما قادر خواهید بود به طور گسترده گسترش آزمایش ما در این ماه و ماه آینده.”

Ducey را اعلام تست بیشتر منابع می آید به عنوان دولت شاهد بالاترین درصد مثبت تست در کشور با حدود یک در چهار آزمون به آینده مثبت است.

درصد نشان می دهد دولت است نه مردم به اندازه کافی تست است و تنها به کسانی که با علائم شدید و این که ویروس گسترده در دولت است. Ducey اذعان درصد بالا در روز پنج شنبه خواستار رای مثبت “راه بیش از حد بالا است.”

“ما در حال آزمایش بیمار علامت دار و افرادی که در معرض شده اند به COVID-19 بنابراین ما انتظار مثبت اما این مثبت است بیش از حد بالا” Ducey گفت.

نتایج عقب مانده قابل ملاحظه ای در هفته های اخیر با میانگین برگرد از شش تا هفت روز از Sonora تلاش دولت بزرگترین پردازنده از آزمایشات است. برخی از مردم گزارش داده اند که انتظار دو هفته یا بیشتر برای دریافت نتایج.

عقب مانده و نتایج را تحت تاثیر قرار دولت توانایی برای پیدا کردن مثبت موارد جدا از آنها و رسیدن به کسانی که آنها را در تماس با, که همچنین باید منزوی. قوی تست و تماس با ردیابی کلید سلامت عمومی استراتژی به سرعت گسترش ویروس.

برنامه جدید به نام “پروژه منجنیق’

جدید برنامه تست لقب “پروژه منجنیق” کمک خواهد کرد Sonora تلاش و تحقیق — آزمایشگاه فرآیندهای است که سه چهارم از همه آریزونا آزمون — صورت تصاعدی افزایش ظرفیت پردازش به 35,000 تست های تشخیصی در هر روز تا پایان ماه جولای و 60,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه اوت.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات ارائه شده است Sonora تلاش 2 میلیون دلار برای خرید تجهیزات برای پردازش با توجه به آزمایشگاه.

آزمایشگاه امید به شروع ارائه نتایج آزمون ظرف 24 ساعت با توجه به شرکت در بیانیه ای به جای شش یا هفت روز بیماران در حال انتظار برای یادگیری اگر آنها مثبت هستند یا منفی.

Ducey اعلام کرد گسترش تلاش های جلویی از تست با تست رایگان در محل در Maryvale و جنوب ققنوس خواهد شد که تامین و اجرا توسط دولت فدرال. این دو مناطق دیده می شود به خصوص تقاضای بالا برای تست در چند هفته گذشته.

سایت تست خواهد شد تا به 5000 نفر در روز به مدت 12 روز از “خروش تست” Ducey گفت.

“تست کاهش یافته است کوتاه” Ducey گفت. “35,000 آزمون در روز اتفاق می افتد در ماه جولای و 65,000 (60,000) یک روز اتفاق می افتد در ماه اوت در حال رفتن به اجازه می دهد تا ما را به عقب.”

دکتر کارا مسیح, دولت بهداشت و درمان, مدیر گفت: آریزونا جمهوری در روز دوشنبه که دولت ظرفیت سازی قادر به ارائه تست “به هر Arizonan که آن را می خواهد.”

جدید آزمون سایت رایگان خواهد بود. اگر چه همه COVID-19 تست می توانید مشخصات فنی رایگان برای بیمه شده و یا بیمه افراد که نیست همیشه مورد بوده است. تعدادی از سایت های ارائه تضمین شده-رایگان تست که باید این تازگی اعلام کرد مکان.

ASU تست بزاق عمومی می رود

دولت همچنین اعلام کرد که با همکاری دانشگاه ایالتی آریزونا به همراه آن بزاق تست تشخیصی برای عموم است. این دانشگاه در اوایل سال جاری توسعه یافته در این آزمون است و در دسترس کارکنان دانشگاه و دانشجویان. از آن شده است با همکاری سازمان ها و کسب و کار به استفاده از این آزمون به عنوان به خوبی.

ASU را ارائه چندین تست سایت های که در آن مردم می توانند بزاق آزمون به صورت رایگان در بالا نیاز مناطق از دولت است. تست مجموعه ای است برای شروع با استفاده از این آزمون در روز شنبه در غرب دره. مردم نیاز به ثبت نام برای قرار ملاقات برای این آزمون است که می تواند انجام شود در azhealth.gov/testing.

دولت در بخش بهداشت و درمان است و هزینه های $12.7 میلیون دلار به صندوق ASU آزمون سایت ها و برنامه های به خدمت تا 100,000 Arizonans با توجه به انتشار اخبار.

محققان در دانشگاه توسعه یافته آزمون دولت اول بزاق بر اساس آزمون است. به جای استفاده می شود معمولا بینی سواب آزمون تست بزاق اضافی از راه های شناسایی عفونت فعال. یک فرد تف بزاق خود را از طریق یک نی به یک پیچ-لوله بالا است که پس از پردازش در ASU آزمایشگاه تشخیص برای COVID-19 عفونت است.

این دانشگاه گفت: برخی از فواید بزاق آزمون در مقابل آنهایی که با استفاده از یک سواب بینی شامل کاهش نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی برای کسانی که انجام تست بدون تکیه بر سواب شده اند که در تقاضای بالا به دلیل زنجیره تامین محدودیت و تا حدودی راحت تر تجربه برای بیمار از یک سواب تا بینی.

جاشوا LaBaer مدیر ASU را Biodesign موسسه گفت: دانشگاه “مطالعات متعدد” و همچنین داده ها از گروه های دیگر آغاز شده است که بزاق, تست ثابت کرده اند که آزمون دقت. او می بیند هیچ جنبه های منفی در مقایسه با بینی تست.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de