مستی راننده عبور خطوط سه قبل از سر تصادف در نزدیکی کوئین کریک اسناد دادگاه می گویند

یک مستی راننده و عبور خطوط سه از ترافیک قبل از برخورد سر با وسیله نقلیه دیگری در کوئین کریک در روز یکشنبه اسناد دادگاه می گویند.

متی رئیس دفتر اطلاعات, 23, رانندگی بود عازم جنوب در سیگنال بوت-سیلور باو جاده در کوئین کریک با دوست دختر خود را مدیسون Brewer, 22, زمانی که او در نوسان به چپ و زده ده مخروط ترافیک با خودروی دادگاه اسناد وزارت امور خارجه.

رئیس دفتر اطلاعات خودرو, سرانجام عبور خطوط سه از ترافیک قبل از آن برخورد با وسیله نقلیه دیگر است.

رئیس دفتر اطلاعات و آبجو منتقل شدند به چندلر مرکز پزشکی منطقه ای با به طور بالقوه تهدید کننده زندگی صدمات اسناد می گویند. نه با پوشیدن کمربند ایمنی خود را در زمان تصادف منابع می گویند.

رئیس دفتر اطلاعات دچار آسیب های شدید از جمله یک ترکیب شکستگی دست چپ مچ پا و کبودی و بریدگی در دست و سر.

آبجو به حال دو شکسته مهرههای کمری چهار دنده شکسته شکسته جناغ سینه و آسیب های دیگر انتقال داده شده به بخش مراقبت های ويژه برای عمل جراحی است.

قربانی در دومین خودرو تا به حال صدمات جزئی در اسناد و مدارک می گویند.

بیمارستان گزارش سم شناسی نشان داد که رئیس دفتر اطلاعات تا به حال از بس 0.21 بیش از حد قانونی و همچنین تا به حال ماری جوانا در سیستم خود را با توجه به اسناد دادگاه.

رئیس دفتر اطلاعات بازداشت شده بود در بیمارستان و متهم با تشدید حمله و خطر افتادن و تشدید DUI و در اختیار داشتن مواد مخدر.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در [email protected] و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>