کمبود دارو بافندگی با توجه به کروناویروس

اگر coronavirus شیوع مرگبار در چین وجود دارد خطر کمبود برخی از 150 داروهای تجویزی Axios گزارش روز یکشنبه.

دو منبع که آگاه در مورد یک لیست توسط اداره غذا و دارو از مواد مخدر که عرضه در معرض خطر شیوع گفت که این داروها شامل آنتی بیوتیک ها, generics و برخی هستند که بدون جایگزین است.

FDA نیست نظر در لیست اما گفت که آن را “کاملا آگاه است که شیوع بیماری می تواند تاثیر این محصول پزشکی زنجیره تامین” چین به عنوان یک تامین کننده اصلی مواد مورد استفاده به مواد مخدر است که در حال فروخته شده در ایالات متحده

FDA اضافه شده است که این کار سخت به شناسایی مشکلات بالقوه برای آمریکا محصولات پزشکی با توجه به کروناویروس با هماهنگی با جهانی تنظیم کننده و همچنین در تماس با صدها نفر از مواد مخدر و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی.

“اگر یک پتانسیل کمبود یا اختلال محصولات پزشکی شناسایی شده است توسط FDA ما با استفاده از تمام ابزارهای موجود برای واکنش نشان می دهند به سرعت و کاهش تاثیر به ایالات متحده بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی,” FDA سخنگو گفت Axios.

اما BioCentury اشاره کرد که FDA کمیسر Stephen هان است که یک بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وظیفه نیروی مقابله با شیوع و تنها دو نفر از اعضای ده ها پزشک و دانشمندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>