پروردگار مواد مخدر پابلو اسکوبار بالا, هیتمن, ‘Popeye,’ میرد از سرطان

سابق hit man برای دیر پروردگار مواد مخدر پابلو اسکوبار که اعتراف به کشتار صدها نفر از مردم در یکی از کلمبیا خشن ترین دوره درگذشت پنج شنبه از سرطان, زندان, مقامات گفت.

جان Jairo Velásquez شناخته شده با نام مستعار خود را Popeye, درگذشت موسسه ملی سرطان در بوگوتا, جایی که او در بیمارستان بستری شده بود از اواخر ماه دسامبر با توجه به ملی ندامتگاه و زندان موسسه.

Velásquez بستری برای انجام حداقل 300 قتل خودش و گفت: او کمک کرد تا هماهنگی مرگ حدود 3000 نفر دیگر به نمایندگی از Escobar را کارتل مدلین در طول 1980s و 90s. او 23 سال پشت میله های زندان برای توطئه قتل یک نامزد ریاست جمهوری و منتشر شد در سال 2014 در آزادی مشروط.

“امروز به نظر می رسد مانند یک بربریت” او گفت newsweekly Semana پس از خروج از زندان است. “اما زمانی که شما در وسط یک جنگ کسانی که همه چیز به نظر می رسد توجیه می شود.”

او رفت و برای به دست آوردن شهرت به عنوان یک نویسنده و یوتیوب مشهور که تحویل عصبانی انتقادات تند علیه شورشیان چپگرا و سیاستمداران فاسد و در یک نقطه و ابراز تمایل برای اجرا به یک کرسی در مجلس سنا.

در مصاحبه با روزنامه نگاران او بازگو قتل او متعهد در Escobar طرف سرد ماده از جناح مد توصیف در یک مصاحبه تلویزیونی که چگونه او ترجیح داده با استفاده از یک هفت تیر و “کار از ابرو ،

“از آنجا که من یک قاتل حرفه ای,” او گفت:.

حتی در جلسات خود را با قربانی و بستگان او به ندرت کردم عاطفی و درخواست عفو و بخشش در راه است که به نظر می رسد بسیاری به عاری از مقدار ندامت.

“حقیقت این است که بهتر است خام,” او گفت: دختر دیانا Turbay یک روزنامه نگار کلمبیایی و دختر یک رئیس جمهور سابق ربوده شده توسط کارتل مدلین که مرده از زخم گلوله پس از botched تلاش نجات.

او در ادامه به توضیح Turbay شده بود “خودرو” برای تحت فشار قرار دادن دولت به استرداد Escobar و دیگر رهبران کارتل و خانواده درخواست برای آزادی او گوش شنوا پیدا نکرد.

“چه واکنش آیا پابلو اسکوبار را به مادر بزرگ من نامه ؟” یک گریان کارولینای Hoyos, Turbay را پرسید.

“شما می خواهید من به صادق؟” “هیچ.”

لحظاتی بعد او با قرار دادن دست خود را بر قلب او و گفت: “من می خواهم به شما بخواهید برای بخشش.”

Velásquez پیوست کارتل مدلین قبل از اینکه تبدیل 18 و تبدیل به یکی از Escobar را مورد اعتماد ترین lieutenants. در طول زندگی اش او استادانی وفاداری به نحوی رفتن تا آنجا که به قتل خود را در Escobar منظور پس از او گفته بود در یک استراق سمع به اشتراک گذاری اطلاعات با کسی که تا به حال روابط به مقامات.

“سفارشات نیست مورد بحث و بنابراین من تا به حال به آن را انجام دهد” او گفت: Semana. “شما نمی دانید که آنچه در آن است برای کشتن کسی که شما می پرستمش.”

او با اعتراف به شرکت در برخی از کلمبیا بدنام ترین جنایات از جمله ترور Luis Carlos مردیکه خیلی بزن توجه دارد که آماده شد برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در سال 1989 پس از صحبت کردن در برابر قدرتمند کارتل های مواد مخدر و 1989 بمب گذاری در یک Avianca پرواز که در سمت چپ 107 مرده است.

Escobar درگذشت طی یک درگیری با نیروهای امنیتی در مدلین در سال 1993.

پس از آزادی از زندان Velásquez نمی اقامت در خارج از مشکل ،

در سال 2017, مقامات اعلام کردند که به دنبال دستگیری او برای نقض آزادی مشروط پس از او گرفتار شده بود, مهمانی, با مواد مخدر قاچاقچی تحت تعقیب ایالات متحده او در نهایت دستگیر شده در سال 2018 به اتهام اخاذی.

موسسه ملی سرطان مدیر کارولینای Wiesner گفت Velásquez شده بود مبتلا به سرطان مری که پیشرفته و در نهایت او را کشتند در حالی که مسئولان زندان گفت: او مبتلا به سرطان معده.

ایستگاه های رادیویی در کلمبیا شد مملو از خبر مرگ او را زیرپا ساعته جلسه به بحث در مورد بسیاری از جرایم و قربانیان و ملت را در جریان نبرد برای ریشه کن کردن هنوز فراگیر قاچاق مواد مخدر.

فرمانده ارتش ادواردو انریکه Zapateiro ابراز تسلیت خود را به Velásquez خانواده گفت: “ما انسان هستید. ما کلمبیایی است.” او در توصیف قاچاق مواد مخدر به عنوان “سرطان” در کلمبیا.

کارلوس مردیکه خیلی بزن توجه دارد یکی از فرزندان به قتل نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: او می خواهم یک راه را به او ببخشد.

“هیچ انسانی از مرگ من را خوشحال می کند” او در توییتر نوشت. “من امیدوارم که در مواجهه با مرگ او احساس ندامت برای همه جنایات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر