خرحمالی گزارش بلومبرگ ممکن است هیلاری همسر در حال اجرا

مایک بلومبرگ ممکن است اضافه کردن هیلاری کلینتون برای خود بزرگ بودجه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه کمپین علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به گزارش خرحمالی.

این گزارش به نقل از منابع نزدیک به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی خود را نشان می دهد رای گیری یافت ایسنا-کلینتون بلیط خواهد بود “نیروی نیرومند.”

بلومبرگ نیز با وزن تغییر رسمی خود را خانه اقامت به یکی از خانه های خود در کلرادو یا فلوریدا پس از کالج انتخاباتی باعث می شود آن را به چالش کشیدن برای یک رئیس و یک معاون رئیس جمهور در حال از همان دولت با توجه به گزارش.

فاکس نیوز گزارش داد که بلومبرگ کمپین ارتباطات, مدیر, Jason Schechter نه تایید یا رد این گزارش گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “ما در حال تمرکز اولیه و بحث نمی VP حدس و گمان است.”

در حالی که کلینتون از دست دادن کالج انتخاباتی به ناروا در سال 2016 او گزارش را دریافت حدود 3 میلیون رای بیشتر در انتخابات عمومی سرمایه گذاری در دموکراتیک رای دهندگان در پایگاه بزرگ آبی متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا.

کلینتون را رد کرده بود این تصور او در نظر گرفته بود به عنوان کسی همسر در حال اجرا در یک Feb. 6 مصاحبه با الن DeGeneres در “الن” نشان می دهد.

“خوب است که قصد ندارم به اتفاق می افتد, اما, هیچ, احتمالا نه” کلینتون گفت DeGeneres, که گفت که او می تواند نمی دانم “که نمی خوای اتفاق می افتد.”

“من فکر می کنم من انجام” کلینتون گفت. “من فکر می کنم من” می دانم این اتفاق نمی افتد.

“آن را مانند زمانی که باراک اوباما از من خواست به وزیر امور خارجه. من شوکه شده بود. من تا به حال هیچ ایده او خواهی از من بپرسید و من او را دو بار.”

کلینتون سپس گفت: کوتاه آمد چرا که باید را می خواستم اوباما به خدمت اگر او خواسته بود.

“من هرگز نمی گویم هرگز چون من معتقدم در خدمت کشور من, اما آن را نمی خواهی اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر