هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود در چین به عموم سرزنش مردم راه رفتن در اطراف بدون پوشیدن یک ماسک صورت در میان کشور رو به رشد شیوع کروناویروس.

انگلیسی-زبان نسخه جهانی تایمز: یک نشریه تحت کنترل حزب کمونیست چین — گذشت همراه فیلم هایی از هواپیماهای بدون سرنشین پس از هشدارهای آنها به اشتراک گذاشته شده در چین محبوب Weibo, شبکه اجتماعی, مجله نیویورک روز جمعه گزارش داد.

این ویدئو نشان می دهد که مردم در یک روستا در مغولستان داخلی گرفتن مبهوت با صدای پاشیده و از معلق در هوا هواپیماهای بدون سرنشین.

“بله مادر وپسر در این است که هواپیماهای بدون سرنشین صحبت کردن به شما — شما نباید در مورد راه رفتن بدون پوشیدن یک ماسک” صدای اعلام کرد به یک زن مسن.

در بخش دیگری از هواپیماهای بدون سرنشین هشدار یک پسر “coronavirus بسیار جدی اجرا شود.”

“نوآورانه استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به تشویق کردن شهروندان چینی که نتوانسته اند به افراط در سرگرمی حوادث این [قمری تعطیلات سال جدید] به دلیل coronavirus” جهانی بار گزارش اشاره کرد.

در خارج از چین, پوشش از این فیلم نشان داد که هواپیماهای بدون سرنشین بودند که توسط مقامات محلی اما به نظر می رسد تنها بخشی از این پرونده است.

پکن اخبار گزارش شده در دو بخش ویدئو ساخته شد و توسط رسانه های اجتماعی محلی تاثیر گذار که می خواستند برای کمک به تقویت شیوه های پیشگیری طول coronavirus بیماری همه گیر. در بخش دیگری یک ترافیک پلیس در شهر Shuyang در شمال چین با استفاده از یک ترافیک هواپیماهای بدون سرنشین به تماس maskless پیاده.

“هی پسر خوش تیپ صحبت کردن در تلفن همراه خود را — که در آن شما است ، پوشیدن ماسک خود را!” او می گوید: به یک مرد در یک عبور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im