DriveScale اعلام حمایت وسترن دیجیتال را OpenFlex معماری برای ارائه به مشتریان با باز Composable زیرساخت های راه حل های

SUNNYVALE کالیفرنیا., مارس 5, 2020 /PRNewswire/ — DriveScale, Inc., پیشرو مبتکر الاستیک فلز لخت ابر زیرساخت اعلام حمایت خود را برای وسترن دیجیتال را OpenFlex™ composable معماری. ترکیبی از OpenFlex و DriveScale Composable پلت فرم را قادر می سازد خودکار end-to-end NVMe بیش پارچه (NVMe-از™) استقرار برای مشتریان به نوشتن و به صورت پویا ارائه محاسبه و ذخیره سازی منابع در پرواز. به عنوان یک وسترن دیجیتال تکنولوژی شریک DriveScale نیز یک شرکت کننده فعال در Composable سازگاری آزمایشگاه طراحی شده در اطراف یک باز, استانداردهای مبتنی بر رویکرد برای توسعه به طور کامل سازگار راه حل برای کمک به مشتریان به حداکثر رساندن پتانسیل خود را به آن را توسعه ،

شرکت ها همچنان به سرمایه گذاری در داده های بزرگ تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین برای تقویت و ساده کردن کسب و کار خود را. معمولا مستقر در فلز لخت زیرساخت های استفاده از این موارد تقاضا مقیاس پذیری و انعطاف پذیری و چابکی است که نمی توان با سنتی آن محیط. این منجر به یک معماری جدید رویکرد به نام Composable Disaggregated زیرساخت (CDI). استفاده از NVMe-از CDI سازمان را قادر می سازد برای ایجاد مقیاس سازگار خوشه از اشتراک گذاری/مشترک استخرهای محاسبه و ذخیره سازی منابع برای بهینه سازی تامین و استقرار نرم افزار.

“DriveScale فراهم می کند پایان به پایان ارکستراسیون برای composable منابع از جمله محاسبه و یا GPU گره ها و NVMe فلش یا هارددیسک ذخیره سازی گفت:” دنیس Shiffmanرئیس محصول افسر DriveScale, Inc. “با حمایت از OpenFlex مشتریان را درو مزایای DriveScale خودکار سازگار زیرساخت ارکستراسیون همراه با Western Digital بالا-تراکم composable NVMe-ذخیره سازی برای انعطاف پذیری بیشتر و افزایش عملکرد و قابل استفاده ظرفیت.”

به عنوان یکی از شرکت کنندگان در این صنعت برای اولین بار باز Composable سازگاری آزمایشگاه DriveScale می پیوندد وسترن دیجیتال و رو به رشد اکوسیستم در پشتیبانی از استانداردهای باز برای کمک به مشتریان طراحی composable زیرساخت بیشتر با انتخاب و اعتماد به نفس. وسترن دیجیتال باز Composable API را فراهم می کند یک چارچوب برای همکاری آزمایش از NVMe-از راه حل های به طور هماهنگ به تشکیل سیستم. به عنوان یک باز Composable سازگار حل DriveScale کاربران را قادر می سازد برای تنظیم پارامترهای برنامه زیرساخت از طریق API یا رابط کاربری گرافیکی که در آن محاسبه ذخیره سازی و منابع شبکه می تواند به طور خودکار متصل شده و آماده برای استقرار نرم افزار. با این end-to-end سازگاری شده و یا تغییرات به این منابع می تواند اجرا شود به عنوان مورد نیاز برای دیدار با کسب و کار به آن نیاز دارد.

“همه شرکت ها در صورت نصب چالش های مدیریت برنامه های کاربردی در حال تحول و حجم تقاضا که نیاز به یک رویکرد جدید به سرعت در مقیاس و تخصیص این منابع گفت:” Kurt چان, معاون رئیس جمهور و مدیر کل وسترن دیجیتال سیستم عامل واحد کسب و کار. “Composable زیرساخت همه چیز در مورد disaggregating منابع بنابراین شرکت می تواند اصلاح کنترل خود را از آن محیط های با سطح انعطاف پذیری است که به سرعت تبدیل شدن به یک نیاز برای حمایت از نسل بعدی برنامه های کاربردی. وسترن دیجیتال مفتخر است به نقش پیشرو در توسعه یک اکوسیستم باز پس مشتریان می توانند با تکیه بر OpenFlex و ارکستراسیون راه حل از DriveScale به عنوان آنها را در آغوش آینده باز CDI.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن Composable سازگاری آزمایشگاه مراجعه کنید: http://www.opencomposable.com/

در مورد DriveScale
DriveScale فورا تبدیل هر مرکز داده به الاستیک bare-metal ابر با بر روی تقاضا موارد از محاسبه GPU, و ذخیره سازی از جمله بومی NVMe-بیش-پارچه برای ارائه دقیق منابع یک حجم کار نیاز به گسترش کاهش و یا جایگزین کردن منابع در پرواز است. با DriveScale عملکرد بالا Kubernetes خوشه استقرار در ثانیه برای یادگیری ماشین های پیشرفته تجزیه و تحلیل و ابر-برنامه های کاربردی بومی در کسری از هزینه از ابر عمومی است. اطلاعات بیشتر در https://www.drivescale.com.

تماس با رسانه ها:

DriveScale
ماریانا مایا
Sr. بازاریابی ارتباطات مدیر
[email protected]
+1 408-849-4651

وسترن دیجیتال
متی فلین
[email protected]
+1 949-672-6750

منبع DriveScale

لینک های مرتبط

drivescale.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im