دکتر Fauci: نباید ‘تسلیم و قبول’ پیش بینی شده ویروس مرگ و میر

آمریکایی ها باید پیش بینی وجود دارد که می تواند بین 100000 تا 240,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما “ما نباید تسلیم و قبول آن” دکتر Anthony Fauci سر از موسسه آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت و عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: پنج شنبه.

“آن را در قدرت ما برای تغییر آن اعداد” Fauci گفت: “فردا صبح.” تعداد کسانی که شما شنیده می شود روز دیگر که دکتر (دبورا) Birx و من ذکر شده از کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید شد اعداد بر اساس یک مدل شما مدل چه طرح ممکن است.”

طرح داده شده در اوایل این هفته نشان داد که حتی با “قابل توجهی کاهش” یک نفر می تواند پیش بینی تعداد بالای مرگ و میر Fauci گفت.

اما او افزود: “اگر شما واقعا فشار سخت بر کاهش داده و می آید به شما بگویم که شما در حال انجام بهتر از مدل شما می توانید تغییر مدل…ما نیاز به فشار و فشار با کاهش را امتحان کنید و این تعداد کمتر از تعداد پیش بینی شده توسط مدل است.”

وجود دارد همچنین موقعیت های مختلف است که باید تحت نظر Fauci گفت.

“یکی این است که شما نگاهی به منحنی از عفونت های جدید از افرادی است که در بیمارستان بستری و مرگ و میر” گفت: Fauci. “ما در حال رفتن به سازماندهی آزمون است که در واقع می تواند نشان دهد که چگونه بسیاری از مردم در جامعه آلوده شده است.”

در ان بی سی “امروز” Fauci گفت: میزبان ساوانا اکلاهما که اجتماعی فاصله است اما “ما با داشتن مقدار زیادی از درد و رنج بسیاری از مرگ است.”

“این ناخوشایند است از اقتصادی و نظر شخصی اما ما فقط باید به انجام آن” Fauci گفت: در حالی که اشاره کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 30 روز رهنمود “اساسا” در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید. “این است که ما عمده سلاح در برابر این ویروس در حال حاضر. ما لازم نیست که یک واکسن است که گسترش پذیر. این تنها چیزی است که ما داریم و ما می توانیم از طریق آن دریافت کنید اگر همه واقعا خم به جلو و هل در این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>