DPS استفاده Grappler دستگاه با خیال راحت به توقف خودرو پیگیری

آریزونا وزارت امنیت عمومی سپاهی با موفقیت متوقف پیگیری خودرو با استفاده از یک بی حرکتی دستگاه به نام the Grappler در ماه ژوئن.

در ژوئن 28, DPS سربازان در پاسخ به گزارش از یک وسیله نقلیه رانندگی نامنظم در حلقه 202 نزدیکی ایالات متحده 60 خرافات آزادراه با توجه به DPS انتشار اخبار.

سربازان سعی کردم به جلو و خودرو بیش از, اما این فرد در ادامه به رانندگی بی پروا و در نوسان سرعت انتشار گفت.

سپاهی نورمن Hupp سوار به پشت خودرو و مستقر Grappler از خود سپر به قفل ماشین را به عقب تایر با یک خالص و 40 فوت افسار.

The Grappler زیادی خالص واقع در سپر جلو یک ماشین گشت که قفل بر روی پشت تایر خودرو آنها به دنبال وادار خودرو به کند و در نهایت متوقف شود.

دستگاه ایجاد شده توسط ققنوس-بر اساس شرکت برای جلوگیری از حرفه از پایان دادن به در مرگ و میر شده است و در حال استفاده توسط دیگر سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است.

این برای اولین بار بود موفق استفاده از Grappler برای این بخش با توجه به انتشار و DPS ها قرار داده است این دستگاه در وسایل نقلیه در سراسر آریزونا.

“The Grappler برش لبه تکنولوژی است که باعث می شود یک تفاوت فوق العاده ای برای troopers داد.” سرهنگ جینا Mitchell, دستیار مدیر گشت بزرگراه بخش در انتشار. “این دستگاه مثبت اثرات ایمنی سربازان عمومی و مظنون کمک به پایان دادن به حرفه با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

مداخله دستگاه در تست مراحل در حال حاضر گفت: Hupp در آزادی.

“من احساس می کنم آن را یک ابزار بسیار موثر در توقف حرفه اختلال درایور اشتباه-راه رانندگان و یا جنایتکاران که در حال تلاش برای متوقف نمی شود توسط ما,” او گفت: در این ویدئو.

سروان. جسی گالوز یک سخنگوی DPS گفت: در این حادثه شرایط مانند نوع جاده ساخته شده این امکان را برای Hupp به استفاده از دستگاه.

“هدف ما این است که همیشه به این حرفه به اتمام خیال راحت,” او گفت:. “ما همیشه خوش آمدید مختلف تکنیک های نوآورانه و فن آوری است که اجازه می دهد ما را به انجام این کار با خیال راحت.”

رسیدن به خبرنگار در Audrey.Jensen@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im