DPS سپاهی که به کشته شدن دیون جانسون قبلا مواخذه برای استفاده از تفنگ بی حس کردن در توله سگ, تهدید شریک سابق

آریزونا وزارت امنیت عمومی سپاهی که به کشته شدن دیون جانسون قبلا مواخذه برای ترک یک تهدید توجه داشته باشید در سابق شریک رمانتیک و با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن به نظم و انضباط توله سگ خود را با توجه به 2012 امور داخلی گزارش.

گزارش منتشر شده توسط آژانس سهشنبه شب می گوید سپاهی جورج سروانتس با استفاده از یک گروه صادر شده و بی حس کردن تفنگ خود باکسر توله سگ حداقل سه بار به نظم و انضباط آن را برای حفر سوراخ در حیاط خلوت.

این گزارش همچنین می گوید سروانتس چپ توجه داشته باشید در شریک زندگی خود را در سال 2012 گفت: “من شما را ببینید. من می دانم که در آن شما زندگی می کنند” بدون شناخت خود و نقض منظور از حفاظت او خدمت کرده بود پس از حادثه.

شکایت شد پایدار و سروانتس دریافت نامه ای از سرزنش و توبیخ رسمی برای استفاده از تفنگ بی حس کردن توله سگ و یک 80-ساعت تعلیق برای خروج از این تهدید توجه و نقض منظور از حفاظت.

این یکی از 13 شکایات که ساخته شده اند در برابر سروانتس در طول 15 سال کار حرفه ای با DPS. بیش از نیمی از آن پایدار است.

چه این تحقیقات نشان می دهد ؟

سروانتس تنبیه شد و پس از او با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن حداقل سه بار در توله سگ باکسر بین سال های 2011 و 2012 به مجازات سگ برای حفر سوراخ در حیاط خلوت.

اسناد جزئیات است که او اعتراف کرد او با استفاده از تفنگ بی حس کردن توله سگ گفتن محققان “من نا امید شد با دیگر روش های انضباطی و این در حالی است که سریع ترین و ساده ترین, من حدس می زنم روش که من می توانم از فکر می کنم.”

بر اساس این گزارش سروانتس گفت: او قبلا گفته یک کارآگاه در مورد استفاده از تفنگ بی حس کردن در سگ خود را و می خواهم که متوقف شد اگر او تا به حال به او گفتم به دیگر انجام دهید. او همچنین خواسته برای نرمی با توجه به صداقت خود را به دلیل “من می توانستم به راحتی رد این اتهامات با هیچ شواهد یا انکار و یا تایید غیر از خود من پذیرش” با توجه به گزارش.

سروانتس دریافت نامه ای از سرزنش و توبیخ رسمی برای سوء استفاده از اموال دولت است. اسناد دادگاه نشان می دهد او با عنوان جرم جنایی به اتهام حادثه است.

سروانتس نیز مواخذه پس از او چاپ شده توجه داشته باشید با پیام “من شما را ببینید. من می دانم که در آن شما زندگی می کنند.” در سابق خود شریک ماشین پارک شده در دره مبارک پارک سوار در ژوئن 13, 2012.

این گزارش گفت: سروانتس می دانستند سابق خود شریک رمانتیک پارک ماشین وجود دارد برای او همسفری.

سروانتس در ابتدا تکذیب کرد, ترک توجه داشته باشید قبل از گفتن محققان که او را ترک توجه داشته باشید به عنوان یک شوخی عملی و به خود و شریک زندگی سابق او تماس بگیرید. این گزارش می گوید سروانتس آموخته او دیگر بخشی از شریک زندگی خود را Costco عضویت هنگامی که خرید در فروشگاه در تاریخ 3 ژوئن.

سروانتس گفت که او نگران بود که شریک زندگی خود را نیز انصراف خود را از طرح تلفن همراه معنی خود را از خانواده و دوستان و کار قادر نخواهد بود برای رسیدن به او با توجه به گزارش.

توجه داشته باشید سروانتس چپ را شامل نمی شود و نام خود را و یا هر ذکر از نگرانی های خود را در مورد گوشی تلفن همراه داخلی محقق در گزارش خود نوشت:. سروانتس محققان گفت که او فکر خود را شریک سابق می دانند توجه داشته باشید که از او چاپ شده آن را با استفاده از یک گروه-صادر چاپگر است که او تا به حال دیده می شود او را قبل از.

این گزارش می گوید که مشغول به کار در یکی دیگر از دره قانون اجرای آژانس تا به حال هیچ ایده سروانتس بود یکی پشت توجه داشته باشید و در ابتدا فکر اعضای خانواده به تازگی بازداشت مظنون می توان در تلاش برای ارعاب ،

او گزارش داد با توجه به ققنوس اداره پلیس روز بعد منجر به وزارت امنیت داخلی واحد به انجام یک ارزیابی تهدید در حالی که داشتن پیوریا پلیس اداره نظارت بر خانه خود را برای فعالیت های مشکوک بر اساس این گزارش.

ققنوس پلیس با بررسی فیلم های نظارت از پارک-andide بعد از آن روز زمانی که آنها کشف کردند که سروانتس که سوار وجود دارد در یک DPS رزمناو ترک کرده بود توجه داشته باشید.

محققان به این زن رکورد یک تماس تلفنی به سروانتس در 15 ژوئن هنگامی که او مواجه با او در مورد توجه داشته باشید با توجه به گزارش. این گزارش گفت: سروانتس در ابتدا تکذیب کرد, ترک توجه داشته باشید قبل از اعتراف به آن و گفت که او یک “jackass” و بازی یک ترفند در او.

سروانتس خدمت کرده بود منظور از حفاظت آن روز منع او از تعامل با او و یا خانواده اش در این گزارش جزئیات.

این گزارش می گوید سروانتس موفق به بلافاصله برتر خود را در مورد منظور از حفاظت از انتظار تا ژوئن 17 به آنها بگویید. آن گفت: سروانتس به چند دلیل برای انتظار از جمله این که او فکر نمی کنم منظور از حفاظت توجیه بود و این که او نمی خواست به او بگویید برتر در روز خود را خاموش.

هنگامی که او به مافوق خود در مورد منظور از حفاظت در ژوئن 17 او همچنین گفت که شریک سابق خود را به پیامک او برای او آرزوی یک روز پدر مبارک با توجه به گزارش. این گزارش اشاره می کند که سروانتس’ برتر توصیه او را در برابر پاسخ هر چند سروانتس را با وجود برتر خود را هشدار.

سوابق تلفن نشان داد 27 پیام های متنی بین سروانتس و شریک سابق خود را با 12 از سروانتس بین 17 ژوئن و ژوئیه 4.

سروانتس محققان گفت که او پیامک با پسر بچه زیرا او احساس او یک پدر به او قول داده بود او را برای رسیدن اگر او نیاز به هر چیزی. این گزارش اشاره می کند که پسر نیست برای درخواست کمک از سروانتس.

شکایت شد و در نهایت پایدار پس از یک تحقیقات داخلی. سروانتس داده شد 80-ساعت تعلیق بدون پرداخت در علاوه بر این به 40 ساعت تعلیق بدون پرداخت هزینه برای استفاده از ماشین گشت و گروه پرینتر به آزار و اذیت او شریک سابق و یکی دیگر از 40 ساعت نه بلافاصله گفتن برتر خود را در مورد منظور از حفاظت و همچنین نقض آن را در برابر خود برتر را advisement.

“این رویداد نیز انعکاسی از افسر سروانتس’ ادامه داد: رفتار تکانشی و فقیر تصمیم گیری” در این گزارش آمده.

سروانتس را دریافت مشاوره پس از دریافت پیگیر شکایت از بی کفایتی و تعلیق از طول های مختلف برای نافرمانی discourteous درمان و رفتار نامطلوب به بخش.

اسناد جزئیات سروانتس’ رفتار گذشته به عنوان یک دولت سپاهی می آید چند هفته پس از کشته Dion جانسون یک مرد سیاه و سفید بود که در ماشین خود را پارک شده در رو به مشرق “گور نقطه” از حلقه 101 در Tatum بلوار بود و تا حدی مسدود کردن ترافیک.

ققنوس پلیس بررسی تیر اندازی و مورد بوده است دست به Maricopa County دفتر دادستان برای بررسی.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de