مرکز شهر فینیکس, سرپناه بی خانمان اول شناخته شده COVID-19 مورد

فردی که اقامت در آریزونا بزرگترین پناهگاه بی خانمان آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه به مناسبت اول شناخته شده و با قرار گرفتن در معرض این ویروس در مترو ققنوس پناهگاه سیستم.

چوب پرچم پناهگاه خدمات گزارش داد اوایل این هفته که 20 نفر در آن پناه تا به حال آزمایش مثبت است.

لیزا تب و تاب بودن, مدیر عامل شرکت مرکزی آریزونا پناهگاه خدمات کرد که کارکنان خود مطلع شد که فردی که اخیرا در آنجا ماند در ققنوس پناهگاه در بیمارستان بستری شد و آزمایش مثبت برای COVID-19.

CASS واقع شده است در خدمات انسانی دانشگاه فقط در جنوب مرکز شهر فینیکس. حدود 1000 نفر در پناهگاه در محوطه دانشگاه و یا در خیابان های اطراف محوطه دانشگاه.

تب و تاب بودن خود گفت: تیم Maricopa County عمومی وزارت بهداشت و دیگر همکاران در خدمات انسانی دانشگاه تهیه شده است برای COVID-19 قرار گرفتن در معرض از ماه مارس و آنها قادر بودند به سرعت تصویب سیاست های امید شامل قرار گرفتن در معرض.

او گفت: کارکنان خود را قادر به شناسایی که در آن در پناهگاه فرد باقی مانده بود و سپس تعیین افراد دیگر که ممکن است در تماس با آن شخص. آن دسته از افراد داده شد COVID-19 آزمون در صبح روز جمعه و در حال حاضر تحت قرنطینه در یک فضای جداگانه در انسان, خدمات, پردیس, او گفت:.

نتایج آزمون باید در دسترس در 48 ساعت تب و تاب بودن, گفت:. اگر کسی تست مثبت آنها خواهد شد نقل مکان به درمان مناطق توسط دایره شهرستان در سازمان پزشکی مهلت مرکز.

“واقعیت این است که ما باید دقیق روش در محل, به اعتقاد من, به ما اعتماد به نفس است که ما در حال انجام کار درست” درخشش گفت.

اولین مورد بی خانمان در جامعه?

شده اند وجود دارد تعدادی از مردم دچار بی خانمانی در مترو ققنوس منطقه که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما این اولین بار است که شناخته شده و مورد مثبت از کسی که به تازگی اقامت در خدمات انسانی دانشگاه.

کارشناسان به ویژه در مورد شیوع بیماری در پناهگاه بی خانمان به دلیل جمع و جور طبیعت پناهگاه که اغلب اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله. این جمعیت بی خانمان همچنین شامل تعداد قابل توجهی از افراد در معرض خطر مرگ ناشی از کروناویروس جدید با توجه به سن خود و یا موجود شرایط بهداشتی.

پردیس افتتاح شد اضافی خواب فضاهای به کاهش تعداد افرادی که در جمع برخی از مناطق, اما خطرات هنوز هم بالا است.

بسیاری از کارشناسان پزشکی و سازمان های غیر انتفاعی باید حمایت برای تست توده از جمعیت بی خانمان. که هنوز اتفاق افتاده در این منطقه در داخل و اطراف خدمات انسانی دانشگاه.

چوب پرچم پناهگاه ارائه شده بود 62 نمونه برای تست. پناهگاه خدمت حدود 175 نفر روزانه قبل از سلامت همه گیر شده است اما شاهد افزایش نیاز به سرپناه و خدمات با توجه به مدیر.

هفته گذشته Justa مرکز که در خدمت سالمندان دچار بی خانمانی در خدمات انسانی دانشگاه ارائه آنتی بادی آزمون 90 سالمندان است.

دو سالمندان آزمایش مثبت است.

یکی نشان داد که این فرد تا به حال جدید کروناویروس اما این ویروس دیگر فعال در بدن است. این فرد شده بود و ماندن در CASS در ماه های اخیر.

دیگر به نظر میرسد که این ویروس در حال حاضر در سیستم خود را, اما زمانی که با توجه به سواب آزمون با دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بعد از او تست مثبت با توجه به ProtectAZ افسر ارشد پزشکی دکتر تایلر Southwell.

ProtectAZ ماموریت برای تست آسیب پذیر جوامع و استقرار تجهیزات پزشکی که در آن مورد نیاز در آریزونا.

Southwell گفت: ضروری است برای کل جمعیت بی خانمان به آزمایش می شود بنابراین کسانی که COVID-19 می تواند منزوی و گسترش این ویروس در سراسر جمعیت است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de