مرکز شهر, مینیاپولیس, رستوران تدابیر امنیتی بعد از تیراندازی در داخل زخم کارگر

مرکز شهر, مینیاپولیس, رستوران, متعهد به افزایش تدابیر امنیتی پس از یکی از کارکنان آن کشته شد در داخل ایجاد بیش از آخر هفته.

تیراندازی رخ داده است حدود 6:30 بعد از ظهر یکشنبه در نوار صبحانه از مینه سوتا در 319 N. 1 Av. در آنچه گفته شد یک رویارویی فیزیکی بین یک مشتری و عضو هیات.

کارمند گرفته شده بود به یک بیمارستان با یک noncritical آسیب است و او از آنجا منتشر شده است, سخنگوی پلیس جان الدر گفت.

مشکوک مسلح فرار از صحنه و بزرگ باقی می ماند سالمند گفت.

پلیس نه ارائه جزئیات در مورد درگیری که منجر به تیراندازی.

“ما در حال متاثر, به گزارش یک حادثه ناگوار در محل نوار صبحانه از منگنز این اوایل شب” خواندن یک ارسال از مالکیت آن یکشنبه شب. “ما کارکنان امنیتی واکنش نشان داد به سرعت به وضعیت خنثی بیشتر و جلوگیری از اختلال.”

در پاسخ به این تیراندازی, ارسال ادامه داد: “ما افزایش ایمنی و اقدامات امنیتی برای جلوگیری از هر گونه مسائل بیشتر و در ادامه به ارائه یک فضای راحت برای لذت بردن از پرنیان و یک وعده غذایی است.”

در میان کسانی که امضای ارسال شد نوار صبحانه صاحب مارکوس ویلیامز پنج سال پشت دفاعی در NFL تا 2018. او قبلا در هاپکینز دبیرستان و سپس دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی.

روز یکشنبه تیراندازی رخ داده است یک هفته پس از 23 سال Ameer سبز جونیور ضرب گلوله کشته شد و یک نفر دیگر مجروح در نزدیکی کلوپ شبانه روژ در سالن یک بلوک دور در 411 N. 2 Av. بازداشت شده اند اعلام کرد که در جرم و جنایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im