داو موج 800 بعد از وال استریت بزرگترین تار و مار از سال 2008

شاخص های سهام ایالات متحده افتتاح بیش از 2 ٪ بالاتر در روز سه شنبه به امید هماهنگ اتخاذ سیاست برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی جهانی آرام سرمایه گذار اعصاب یک روز پس از بزرگترین بازار تار و مار پس از بحران مالی است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 744 امتیاز یا 3 درصد به 24,594 و S&P 500 شروع به پریدن کرد 76 امتیاز یا 3 درصد به 2,820.

شاخص Nasdaq Composite با 200 امتیاز به دست آورد و یا 2.5% به 8,150.

در ضمن نفت و بازارهای سهام صحنه جامد پرتاب ریباند پس از روز قبلی pummeling با نشانه هایی از اقدام هماهنگ توسط اقتصادهای بزرگ دنیا به کوسن های اقتصادی تاثیر coronavirus کمک کشیدن سرمایه گذاران از حالت وحشت.

برنت roared عقب به اندازه 10% امید عرضه برش معامله می تواند نجات در حالی که بسیاری از معیار بازده اوراق قرضه دولت شدند رکورد پایین به عنوان امید به محرک در مواجهه با این بیماری همه گیر افزایش ریسک پذیری.

نفت و گاز و معدن بخش بودند منجر به اتهام اروپا به نفت و بهبود برخی از روز دوشنبه 25% سقوط پس از آنچه تا به حال به نظر می رسد به طور کامل تفکیک مهم جهانی نفت پیمان بین اوپک و روسیه است.

بازده معیار ایالات متحده 10 ساله خزانه داری بدهی بیش از دو برابر به 0.70% و کسانی که در آلمان میباشد شروع به پریدن کرد و حدود 20 واحد در یک نقطه به عنوان سرمایه گذاران برخی از پناهگاه امن holdings اگر آنها شروع به سهولت دوباره.

حمایت از خلق و خوی بود و تعهد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به “عمده” مراحل برای محافظت از اقتصاد و شناور ایده مالیات بر حقوق برش با کنگره جمهوری خواهان.

ژاپن گفت: این امر یکی دیگر از صرف 430.8 میلیارد ین ($4.1 میلیارد دلار) برای کاهش اثرات ناشی از شیوع کروناویروس و ایتالیا, معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد که پرداخت وام مسکن خواهد بود به حالت تعلیق در کشور می پردازد دوم بیشترین تعداد موارد در خارج از چین است.

برخی از بزرگترین سرمایه گذاری جهانی بانک ها از جمله جی پی مورگان سیتی و بارکلیز در حال حاضر انتظار می رود فدرال رزرو برای کاهش نرخ های بهره در آمریکا به صفر در ماه های آینده به عنوان بخشی از یک جرم جهانی حرکت می کند به ارائه برخی از بالاست و نقدینگی به سیستم مالی است.

“از امروز ما معتقدیم که بازار رفته اند از اینکه بیش از حد از خود راضی به بیش از حد بدبین” رئیس سرمایه گذاری افسران اروپا بزرگترین دارایی مدیر Amundi نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“ما مرکزی در مورد, به جای یکی از عقب نشینی موقت اگر چه طولانی تر در مقایسه با آنچه که ما انتظار داشتند که یک ماه پیش به دنبال بازیابی” آنها اضافه شده است.

نفت دچار آن بیشترین افت از سال 1991 در جنگ خلیج فارس در بورس های جهانی سقوط روز دوشنبه پس از عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت نفت خام با روسیه بیشتر قدرت نمایی سرمایه گذاران در حال حاضر نگران گسترش coronavirus.

روز سه شنبه بازار مبارزه را آغاز کرده بود برای به دست آوردن کشش در آسیا است. ژاپن Nikkei به پایان رسید روز تا 0.85% پس زودتر دست زدن به پایین ترین سطح خود از آوریل 2017.

استرالیا و شاخص بسته تا 3.1% به عنوان برخی از شکار رفت برای چانه زنی در مورد ضرب و شتم پایین سهام.

چین معیار شاخص ترکیبی شانگهای معامله 2.1 درصد بالاتر به عنوان جدید داخلی coronavirus موارد سقوط و رئیس جمهور چین دیدار به کانون شیوع بیماری برداشته شدند.

این اخبار در ادامه به توان منفی در جای دیگر با ایتالیا سفارش شهروندان خود را به حرکت در اطراف دیگر از برای کار و شرایط اضطراری و منع تمام مجامع عمومی. “اگر چه عدم اطمینان بسیار بالا است ما در حال حاضر انتظار می رود محدودیت های مشابه خواهد بود در محل قرار داده و در سراسر اروپا در هفته های آینده,” هشدار اقتصاددانان در جی پی مورگان.

“ما در حال حاضر در انتظار یک نورد H1 2020 رشد جهانی انقباض و قدرتمند جهانی disinflationary موج را نگه دارید” به آنها اضافه شده است. “ما انتظار داریم که فدرال رزرو به کاهش به صفر و یا قبل از آن در مارس 18 جلسه.”

تعهد در بانک مرکزی

نفت تجمع بيشترين اسب بخار. حدود 10 درصد از تلفات گسترده از شنبه شد چیتی بازگشت به ارائه امیدوارم که حال بازار یافت می شود یک طبقه وجود هنوز هم شکننده کرد.

نفت روسیه وزیر الکساندر نواک گفت: او را رد نکرد مشترک با اقدامات اوپک برای ایجاد ثبات در بازار است.

او اضافه کرد که آینده اوپک+ جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن هر چند عربستان سعودی وزیر انرژی به رویترز گفت وجود خواهد داشت بدون نیاز به که اگر هیچ توافق بر سر نحوه مقابله با تاثیر از coronavirus در بازار است.

“من موفق به دیدن این حکمت برای برگزاری جلسات در ماه مه-ژوئن که تنها نشان دادن شکست ما در توجه به آنچه که ما باید انجام می شود در یک بحران مانند این و در نظر گرفتن اقدامات لازم” شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان گفت.

معیار قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی منعکس توسط $2.80 برای تنها $37 در هر بشکه رسید هر چند که هنوز هم تقریبا نیمی از سطح آن را در آغاز سال در.

قیمت طلا کاهش یافت 1%, عقب نشینی از آخرین جلسه پرش در بالای کلید $1,700 سطح به عنوان پناهگاه امن تقاضا کاسته کمی گمانه زنی ها در مورد جهانی اقدامات محرک اقتصادی.

“در زمان بحران هیچ چیز مهم تر است در بازگرداندن اعتماد به نفس از دولت به ظاهر آرام و در کنترل وضعیت (با این حال) ناچیز است که کنترل ممکن است” جفری هالی ارشد تحلیلگر بازار در بروکر OANDA گفت: در یک توجه داشته باشید.

چنین بوده است آتش سوزی در بازار ثروت است که تحلیلگران بر عهده سیاستگذاران را مجبور به واکنش نشان می دهند به شدت برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی است.

فدرال ریزرو ایالات متحده در روز دوشنبه به شدت افزایش اندازه آن صندوق تزریق به بازار به سر کردن استرس است.

تحویل اضطراری کاهش نرخ تنها در هفته گذشته سرمایه گذاران را به طور کامل و قیمت گذاری, کاهش حداقل 75 واحد در نشست بعدی فدرال ریزرو در مارس 18, در حالی که یک برش نزدیک به صفر بود و در حال حاضر دیده می شود به احتمال زیاد توسط آوریل است.

بریتانیا وزیر دارایی این است که با توجه به ارائه بودجه سالانه خود را در روز چهارشنبه و زیادی وجود دارد که صحبت از هماهنگ محرک با بانک مرکزی انگلستان است.

بانک مرکزی اروپا در دیدار روز پنج شنبه خواهد بود و تحت فشار شدید برای عمل حتی اگر منطقه یورو نرخ در حال حاضر به شدت منفی است.

“ایتالیا تصمیم به قرنطینه کل کشور را تحت تاثیر قرار دهد 15 درصد تولید ناخالص داخلی اروپاست قرار دادن بانک مرکزی اروپا در خط مقدم تلاش ها برای کوسن تشدید وخامت اقتصادی” گفت: برایان مارتین ارشد بین المللی اقتصاد در ANZ.

اوراق قرضه به حال متهم پیش از این بانک مرکزی به اصل قیمت در یک رکود جهانی ناشناخته ظهر.

بازده 10 ساله ایالات متحده خزانه آغشته به عنوان کمی به عنوان 0.318% در دوشنبه — یک سطح غیر قابل تصور فقط یک هفته پیش-اما رز بازگشت به گذشته در 0.622% روز سه شنبه در میان محرک پچ پچ.

که به نوبه خود کمک به دلار جبران برخی از آن های اخیر تلفات سنگین برای رسیدن به 104.20 ین لبه دور از دوشنبه سه سال تغار در اطراف 101.17.

یورو کاسته بازگشت به $1.1375 پس از بالا رفتن از 1.4 درصد در روز دوشنبه به بالاترین سطح خود در بیش از 13 ماه در $1.1492.

مواد از بلومبرگ رویترز و آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im