داو رنج می برد بیشترین فصلنامه شیرجه رفتن در بیش از 3 دهه

وال استریت را سه عامل اصلی سقوط شاخص در روز سه شنبه داو ثبت بزرگترین کاهش فصلی از سال 1987 و S&P 500 درد و رنج عمیق ترین آن فصلنامه رها کردن پس از بحران مالی در شواهد رو به رشد عظیم اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 410.32 امتیاز یا 1.84% به 21,917.16 S&P 500 از دست 42.06 امتیاز یا 1.60% به 2,584.59 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 74.05 امتیاز یا 0.95% به 7,700.10

اخبار – نسخه های قبلی زیر

وال استریت عمده شاخص ها در روز شنبه و S&P 500 به رهبری بود برای یک رکورد سه ماهه اول کاهش در رشد شواهد در مقیاس بزرگ اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یکی از سریع ترین تبدیل به یک خرس بازار S&P 500 شاخص و میانگین صنعتی داو جونز شد تا برای پایان سه ماهه بیش از 20 درصد زیر سطح خود را در آغاز سال به عنوان بحران بهداشت و درمان بدتر شده در ایالات متحده آورده و فعالیت های کسب و کار به وقفه.

املاک و مستغلات و بخش آب و برق در میان بزرگترین decliners روز سه شنبه پس از تجمع اخیر رانده شده توسط سرمایه گذاران به دنبال سهام به احتمال زیاد به آب و یک رکود اقتصادی.

بی سابقه ای به دور از سیاستهای مالی و پولی محرک کمک کرده بود بازارهای سهام ثبات به تازگی زیر نوسانات که دیدم معیار S&P 500 با افزایش 9 درصد و رکود 12 درصد در دو جلسه متوالی.

با اقتصاددانان کاهش 2020 رشد انتظارات سرمایه گذاران از ترس ورشکستگی شرکت ها و بیشتر اخراج های دسته جمعی که منجر به عمیق و ماندگار رکود جهانی.

“امیدوارم امروز خارج از هر گونه رویداد تکان دهنده که رفتن به محل ما کمی بیشتر از یک عملکرد پایدار که در آن بالا و پایین رفتن است به بیش از 2%” گفت: استیون DeSanctis یک استراتژیست در Jefferies.

اما آرامش نسبی ممکن است در گذشته به بسیاری از سرمایه گذاران به احتمال زیاد محتاط بودن پیش از انتشار آمار مربوط به تعداد مدعیان بیکاری در روز پنج شنبه و انتشار مارس non-farm حقوق و دستمزد گزارش روز جمعه.

“ما منتهی به پایان هفته که می گذرد بیشتر از آتش بازی گفت:” DeSanctis.

درست در نزدیک میانگین صنعتی داو جونز سقوط 413 امتیاز یا 1.9% به 21,914 S&P 500 از دست داد 42 امتیاز و یا 1.6% به 2,584 و شاخص Nasdaq Composite با کاهش 74 امتیاز و یا 1% به 7,700.

آبی تراشه داو است که بزرگترین آن فصلنامه درصد کاهش از سال 1987 در حالی که فناوری های سنگین نزدک برای بدترین حالت آن سه ماه پس از سال 2018 است.

شاخص انرژی افزایش نزدیک به 2 درصد تقویت شده توسط یک جهش در قیمت از 18 سال به پایین و بعد از ایالات متحده و روسیه توافق کردند که به بحث در مورد ثبات بازار انرژی.

“این نفت شده است یک راننده برای انرژی است. در اینجا یک گروه است که تا به حال سختی رفتن از آن گفت:” DeSanctis.

بخش دهکدهای از دست داد حدود نیمی از ارزش خود را در این سال از دو whammy coronavirus و روسیه-عربستان سعودی در جنگ قیمت شرکتها مجبور به کاهش تولید و پیوستن به یک تخته سنگ از شرکت های ایالات متحده به دنبال جمع آوری پول نقد به عنوان نقدینگی از بین میره.

بزرگترین decliners در روز سه شنبه شد املاک و مستغلات پایین 4 درصد, نرم افزار, پایین تقریبا 3% و مالی پایین در حدود 2٪.

“ما دیده ایم برخی از بیشتر دفاعی مناطق مانند املاک و مستغلات و آب و برق به تازگی شروع به underperform به مردم تلاش را در کمی بیشتر در معرض خطر به عنوان آنها به آرامی خزنده از دفاعی سهام و به بیشتر ادواری گروه” گفت: DeSanctis.

سهام تکنولوژی منعکس بین سود و زیان در روز گذشته به پایین 0.7%.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 1.08 به نسبت 1; در نزدک یک 1.16-به-1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده 1 new 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 12 ماهه و 33 جدید پایین.

بازارهای جهانی

بازارهای جهانی سهام تضعیف روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به ارزیابی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ترک MSCI معیار های جهانی سهام در سرعت به پایان خود بدترین سه ماهه پس از بحران مالی سال 2008 است.

سهام بسیج پس از شروع هفته گذشته اما باقی می ماند پایین بیش از 20 ٪ از زمان آغاز سال است. سهام اروپا در سرعت خود را برای بدترین سه ماه از سال 2002 در حالی که بریتانیا FTSE شاخص است تعیین شده برای آن بزرگترین افت از سال 1987.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 0.14% زیر متوسط سود در اروپا و شیب کاهش در آسیا است. شاخص پایین 21 درصد برای سه ماهه.

“علیرغم فروش ترین رشد گرا دارایی از اواسط ماه مارس ما نگران هستند وجود دارد بیشتر نزولی در پیش رو” گفت: سلمان Baig, مدیر سرمایه گذاری در Unigestion.

“خشونت بازار عمل نباید انجام نگرفته اما علت زمینه ای – شتاب همه گیر نیاز به بخش های بزرگی از اقتصاد را تعطیل – است که هنوز با ما است.”

تعداد coronavirus عفونت در سطح جهان است و به سمت 800,000. اما تحلیلگران دویچه بانک اشاره کرد که برای دو روز متوالی رشد اقتصاد جهانی در موارد زیر به 10 درصد پس از گذشت بیش از است که برای بیشتر از دو هفته گذشته.

مقامات بهداشتی بسیار محتاط تر. یک سازمان بهداشت جهانی رسمی روز سه شنبه هشدار داد که حتی در منطقه آسیا و اقیانوسیه این بیماری همه گیر شد “به مراتب بیش از.”

بازده اوراق قرضه دولت افزایش کمی با ایالات متحده معیار 10 سال یادداشت پایین 8/32 در قیمت به عملکرد 0.6947% از 0.671% اواخر روز دوشنبه.

قیمت نفت افزایش یافت کردن 18 سال پایین آمار در روز دوشنبه پس از ایالات متحده و روسیه توافق کردند که به مذاکرات برای ایجاد ثبات در بازار انرژی.

قیمت های نفت خام شده اند و آمار توسط دو whammy با خام ایالات متحده در یک نقطه در حال سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه در روز دوشنبه به عنوان ویروس شیوع کاهش تقاضا در سراسر جهان و عربستان سعودی رو به قیمت جنگ با روسیه است.

قیمت نفت خام برنت شد تا 65 سنت یا 2.86% در $23.41 در هر بشکه پس از بسته شدن در روز دوشنبه در $22.76 پایین ترین سطح پس از پایان نوامبر 2002. nL4N2BO131

خام ایالات متحده با صعود 5.6 درصد به $21.38 در هر بشکه پس از بسته شدن شنبه در $20.09 که پایین ترین رقم از ماه فوریه سال 2002.

دلار اندازه گیری در برابر سبد ارزهای تقویت 0.4% به 99.652.

این گزارش با استفاده از مواد از آسوشیتدپرس و رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>