سهام ایالات متحده زیان های ابتدایی به تجارت بالاتر از شرایط فدرال رزرو گفت: این امر بازتولید بحران مالی-عصر خرید کوتاه مدت بدهی های شرکت های بزرگ به گرم شدن بازارهای اعتباری تیره و تار توسط coronavirus بیماری همه گیر.

فقط قبل از ظهر ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 732 امتیاز یا 3.6% در 20,920 S&P 500 تا 120 امتیاز یا 5 درصد در 2,505. شاخص Nasdaq Composite شد تا 375 امتیاز یا 5.4% در 7,276.

در آخرین اقدام اضطراری فدرال رزرو ایجاد تسهیلات وام برای خرید کوتاه مدت وام از بانک ها و شرکت ها برای سهولت جریان اعتباری به عنوان اقتصاد grinds به توقف از شیوع ویروسی.

فدرال ریزرو اعلام کرد که آن را احیای یک برنامه آن را برای اولین بار مورد استفاده قرار گیرد در طول بحران مالی 2008 به unclog یک وام کوتاه مدت بازار برای آنچه شناخته شده به عنوان “تجاری کاغذ.” کسب و کارهای بزرگ موضوع تجاری کاغذ به جمع آوری پول برای دیدار با اشتغال و پوشش های کوتاه مدت هزینه.

نرخ استقراض در تجاری بازار کاغذ شده اند خونتان بیشتر شرکت ها به دنبال جمع آوری پول نقد در انتظار است که درآمد خود را غوطه ور خواهد شد.

در همان زمان وجوه بازار پول در میان بزرگترین خریداران از وام های کوتاه مدت هستند به دنبال فروش تجاری کاغذ خود را. آنها نیاز به جمع آوری پول زیرا آنها انتظار زیادی از سرمایه گذاران نهادی به برداشت وجوه و آنها نیاز به پول نقد برای پوشش آن برداشت.

همه این فعالیت ساخته شده است آن را سخت تر برای بانک ها و شرکت های دیگر به منظور بالا بردن پول نقد به آنها نیاز دارید.

سرمایه گذاران همچنان به مبارزه برای تنظیم به یک تحول بی سابقه ای در تعاملات اجتماعی است که به نظر می رسد مجموعه ای برای شیرجه رفتن به جهان را به رکود است.

تجارت بی قراری در سراسر جهان است. بازارهای سهام اروپا در چرخش از سود به زیان. کره جنوبی سهام کاهش یافت و به پنجمین مستقیم دست از 2.5% اما سهام ژاپن را تکان داد کردن زود هنگام دست دادن به لبه بالاتر است.

سهام تا به حال چند ریباند پس از شروع بازار فروش در اواسط ماه فوریه در نگرانی که COVID-19 را با شدت بهم زدن اقتصاد و سود شرکت. اما همه باید به پایان رسید تا در کوتاه زندگی می کردند. S&P 500 تا به حال چهار روز در چند هفته گذشته که در آن یافت بیش از 4 درصد قابل ملاحظه ای مقدار زیادی در زمان عادی و سقوط کرده است بیش از 2.8% روز بعد در هر زمان.

S&P 500 است که نزدیک به 30 درصد کمتر از آن رکورد در ماه گذشته و بازگشت به آن در اواخر سال 2018 پاک کردن بسیاری از بهترین سال برای سهام در دهه.

سوال بزرگ برای سرمایه گذاران است که جدید coronavirus را آهسته گسترش آن و زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند از خاموش شدن ناگهانی تاثیر یک لیست در حال رشد از صنایع روز به روز از شرکت های هواپیمایی برای رستوران ها.

این ویروس به سرعت که اثرات آن نشده نشان داده شده است تا در حد اقتصادی آمریکا داده نشده است. یک گزارش در روز دوشنبه در مورد تولید در ایالت نیویورک بود و برای اولین بار قطعه ای از شواهد که تولید در حال انقباض است با توجه به شیوع. روز سه شنبه یک گزارش که نشان داد خرده فروشی ضعیف در ماه فوریه هنگامی که اقتصاددانان به حال شده است در انتظار به دست آوردن.

“رکود اقتصادی جهانی است که در اینجا و در حال حاضر” S&P جهانی اقتصاددانان نوشت: در گزارش روز سه شنبه.

آنها می گویند داده های اولیه از چین نشان می دهد اقتصاد این کشور در وضعیت ضربه سخت تر از انتظار می رود هر چند از آن شروع به ایجاد ثبات در. “اروپا و ایالات متحده به دنبال یک مسیر مشابه” اقتصاددانان نوشت.

خزانه کاهش یافته معکوس بخشی از یک نزدیک به 25 اساس نقطه افزایش در روز دوشنبه. سه ماه دلار نرخ Libor افزایش یافت که بیشتر از سال 2008 و مشابه بلوغ ارز متقاطع اساس سواپ برای یورو دلار یک پروکسی برای قیمت آن چقدر است برای دریافت دلار داد و ستد در وسیع ترین از سال 2011 است.

“چه یک روز دیوانه مردم فقط نمی دانم چه باید بکنید گفت:” مت Maley سهام استراتژیست در میلر و Tabak و شرکت. “وجود دارد سردرگمی است. مردم لازم نیست که یک ایده خوب در مورد آینده اصول. در حال حاضر به دلیل coronavirus ما هیچ نظری ندارم.”

با کروناویروس سنگ زنی جهانی اقتصاد نسبت به وقفه و بانک مرکزی بانک های مرکزی به طور چشمگیری افزایش تلاش ها برای ایجاد ثبات در بازار سرمایه و نقدینگی معامله گران در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای محرک های مالی به خصوص در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته کنگره برای $850 میلیارد دلار برای مبارزه با این ویروس در اثر یک سوم تلاش برای آب هزینه های دولت.

اطلاعات آمریکا نشان داد خرده فروشی در ماه فوریه نشان می دهد که راننده اصلی اقتصاد مخارج مصرف کننده آغاز شده بود به سرعت و حتی قبل از شیوع بیماری مهار اقدامات آغاز شد. شرکت ها شروع به تقلا به صورت نقدی با سس هاینز سزار و MGM رسم کردن خطوط اعتباری.

در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در هنگ کنگ راه اندازی شد به موضوع دوم آن-کمترین سفر هشدار برای ساکنان و گسترش اقدامات قرنطینه برای افرادی که از خارج از کشور. فیلیپین این کشور به تعطیل آن در بازارهای مالی هر چند آن را با هدف بازگشایی پنج شنبه. انگلستان توصیه علیه سفر برای 30 روز.

“بازار خرس می کند مانع تظاهرات گفت:” النور Creagh بازار استراتژیست در Saxo بازار سرمایه. “بزرگترین تظاهرات را می توان در بازارهای خرس — نوسانات نامنظم در حال تشدید حاضر بالا-نوسانات رژیم و تیره و تار شرایط نقدینگی. با VIX باقی مانده به طور قابل توجهی بالاتر از تعادل بلند مدت زنگ هشدار هنوز هم صدایی و معامله گران باید با احتیاط امداد تظاهرات.”

جهانی سهام لرزان پس از بدترین تصادف از ‘دوشنبه سیاه’

جهان سهم بازار و قیمت نفت تلاش به لرزش خود را coronavirus نگرانی پس از وال استریت بدترین تار و مار پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987.

روز پس از بحران آن روز دیگر برای تست اعصاب. آسیا معامله گران شاهد فیلیپین تبدیل شدن به اولین کشور به بازارهای آن است. اروپا را تماشا اولیه ارتجاعی کنید از بین برود به عنوان منطقه کتک هواپیمایی و مسافرتی سهام رنج می برد یکی دیگر از 7 درصد drubbing.

داده ها نشان داد سرمایه گذاران آلمانی روحیه در پایین آخرین دیده در بحران مالی 2008 و آژانس رتبه بندی S&P جهانی هشدار داد اجتناب ناپذیر رکود اقتصادی جهانی در این سال می تواند منجر به افزایش در پیش فرض.

دلار جبران برخی از دست زمین در برابر پناهگاه امن ین ژاپن.

نفت نیز برگزار شد تا پس از برنت را از رکود زیر 30 دلار در هر بشکه اضافه شده بود به روز دوشنبه را قتل عام.

“من فکر می کنم هر کس می داند که پولی و مالی امور مالی متوقف نمی شود ویروس اما آن را می توانید حداقل کاهش برخی از فشار” گفت: Schroders ارشد اروپایی اقتصاددان و استراتژیست آزاد Zangana.

“بازار در حال حاضر به دنبال بسیار ارزان … اما مسئله این است که حرکت در بازار و اعتماد به نفس به طور کلی.”

پس از عدم اطمینان او افزود: “این فقط یک سوال از انتظار آن است.”

بازارهای مالی nosedived روز دوشنبه با S&P 500 غلت 12% و تازه بلیزارد اضطراری بانک مرکزی از کاهش نرخ جهانی تنها به نظر می رسید برای اضافه کردن به سرمایه گذار وحشت.

روز سه شنبه تثبیت دیدم استرالیا سهام نزدیک 5.9 درصد و بالاتر, بزرگترین روزانه درصد افزایش از اکتبر سال 2008 پس از غوطه وری نزدیک به 10 درصد در روز دوشنبه.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه و ژاپن Nikkei هر دو به پایان رسید و ثابت است. کره جنوبی به پایان رسید پایین 2.4% در آن وجود دارد به عنوان نقطه عطفی فیلیپین این کشور را به حالت تعلیق تمام معاملات بیش ویروس.

حدود 2.7 تریلیون دلار در بازار با ارزش بود پاک از S&P 500 در روز دوشنبه به عنوان آن رنج می برد آن سومین روزانه درصد کاهش ثبت شده. طی 18 روز شاخص معیار دهکدهای از دست داد $8.3 تریلیون. سهام جهان را hemorrhaged بیش از $15 تریلیون.

آتی تجارت هنوز هم با اشاره به مثبت در بازار آمریکا. S&P 500 e-مینی کامپیوترها بودند تا 1.2% اگر چه پیش از آنها بوده است تا آنجا که 4 درصد.

“این حرکت در ایالات متحده آتی سهام باعث شد برخی از خرید از ضرب و شتم سهام و برداشته دلار/ین” گفت: Junichi Ishikawa ارشد FX استراتژیست در IG اوراق بهادار در توکیو.

“تمرکز بر تغییر به مالی پاسخ به این ویروس. ما قفل شده در یک الگوی که در بازار گزاف و پس از آن سر در حال سقوط است.”

در انتظار کمک

طلا است که به طور معمول آن را به عنوان یک پناهگاه امن دیدم یکی دیگر از ٪ 3 اسلاید به عنوان برخی از سرمایه گذاران تصمیم به فروش هر چه آنها می تواند به نگه داشتن پول خود را در پول نقد.

ایالات متحده فدرال رزرو خراشیده سرمایه گذاران با دیگری اضطراری کاهش نرخ در روز یکشنبه باعث بانک های مرکزی دیگر به سهولت سیاست در بزرگترین پاسخ هماهنگ پس از بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش.

سرمایه گذاران این نگران هستند که بسیاری از آنها استفاده می شود تا مهمات خود را و بیشتر شدیدی محدودیت های شخصی در حرکت هستند و لازم است برای جلوگیری از جهانی شیوع کروناویروس.

گروه هفت وزیران دارایی انتظار می رود برای برگزاری یک تماس در سه شنبه شب هر چند بازار خواهید برای دیدن نشانه هایی که این ویروس نمی خواهد گلوله برف خارج از کنترل و همچنین به عنوان محرک های مالی.

“من فکر می کنم اولویت های دولت ها در سراسر جهان احتمالا حرکت به دور از رشد اقتصادی نسبت حاوی این ویروس گفت:” جیم McCafferty, Nomura مشترک رئیس APAC تحقیقات حقوق صاحبان سهام.

“امنیت ملی شهروندان ممکن است تبدیل به یک بزرگتر اولویت است. اما با که آنها می خواهند برای حفظ اقتصاد در یک وضعیت است.”

معامله گران نیز به دنبال داده ها پس از رکود در تمایلات سرمایه گذار.

ایالات متحده عرضه خواهد شد خرده فروشی و صنعتی تولید ارقام برای فوریه, اما آنها بعید است که منعکس کننده تاثیر coronavirus فقط رتبهدهی نشده است.

“ناگهانی اقتصادی توقف ناشی از COVID-19 مهار اقدامات منجر به یک رکود اقتصادی جهانی در سال جاری” S&P جهانی گفت.

در بازار ارز دلار افزایش یافت 1 ٪ کاهش به 107 ین پس از 2% کاهش روز قبل از زمانی که فدرال رزرو کاهش نرخ اشتراک از طریق بازارهای مالی است.

آن را نیز به معنای یورو کاهش یافته است 1.6% به 1.10 دلار رسید و در راس آن یکی از بزرگترین-بعد از دست دادن پس از ژوئن 2018 و دلار استرالیا دیده می شود به عنوان حساس به رشد جهانی با توجه به این کشور کالا صادرات کاهش یافت و به $0.5992 آن ترین حد خود از سال 2003. ارزش دلار استرالیا در حال حاضر به 8 درصد تا کنون در ماه مارس است.

آلمان معیار 10 سال بوند عملکرد رز به یک ماه اخیر در بازار اوراق قرضه در رشد انتظارات از دولت هزینه های انفجار.

آستین مورخ آلمانی بازده اوراق قرضه را شروع به پریدن کرد و 50 واحد از پایین ثبت آمار بیش از یک هفته پیش. هزینه های استقراض در اسپانیا و فرانسه که در آن نگرانی ها در مورد بدهی های خود را در سطح آمار خود را به بالاترین سطح از ماه مه گذشته.

این گزارش با استفاده از مواد از AP بلومبرگ و رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de