سهام شروع به پریدن کرد و شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده او را از “رفتن بزرگ” با برنامه های بلانت اقتصادی درد ناشی از شیوع کروناویروس.

بازارهای سراسر جهان باقی می ماند بسیار فرار به عنوان معامله گران دیدن یک رکود رشد بیشتر احتمال دارد اگر آن آغاز نشده در حال حاضر. روز سه شنبه 4.7% افزایش برای S&P 500 به معنای آن چیتی عقب کمی بیش از یک سوم از آن از دست دادن از یک روز قبل از آن در بیش از سه دهه است.

تهمت می خواهد دولت به ارسال چک به آمریکایی ها در دو هفته آینده برای کمک به حمایت از آنها را در حالی که تکه های اقتصاد آمده و نزدیک به بستن خزانه داری وزیر استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت.

سود برای سهام شتاب به طور موقت به عنوان تهمت و Mnuchin صحبت در یک جلسه اما نه به جزئیات بیشتر در مورد چگونه محرک می تواند باشد. Mnuchin است تبادل جمهوری خواهان مجلس سنا در حدود 850 میلیارد دلار طرح محرک اقتصادی برای کمک به اقتصاد از جمله برای کمک به کسب و کارهای کوچک و صنعت هواپیمایی. صنعت مسافرت شده است و در میان صنایع سخت ترین ضربه از شیوع بیماری است. هواپیما نشستن پایه و هتل و کازینو بسته خود را درب.

سرمایه گذاران شده اند در انتظار برای واشنگتن برای ارائه کمک های بیشتر برای اقتصاد است. پس از کوه در می رم بین سود و زیان صبح روز سه شنبه سهام تبدیل قاطعانه بالاتر پس از فدرال رزرو دوباره یک برنامه برای اولین بار استفاده می شود در سال 2008 بحران مالی برای کمک به شرکت ها برای دسترسی به پول نقد برای کوتاه مدت نیاز دارد. این آخرین در یک رشته از, بزرگ, حرکت اضطراری توسط بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان برای حمایت از اقتصاد و عملیات صاف در بازار.

هیچ کس انتظار چنین حرکت برای رفع بحران بهداشت و درمان, اما سرمایه گذاران امید آنها می تواند کمک کند اقتصادی ،

“دولت تمایل به نشان می دهد تا دیر به حزب با یک بازوکا” گفت: Barry Bannister سر نهادی سهام استراتژی در Stifel. “این یک بیت از یک واکنش افراطی اما این که به درک به صورت عادی برای سیاست گذاران.”

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در ذهن بازار را به عنوان به آنچه که به اندازه کافی خواهد بود” گفت: Robert هاورث ارشد استراتژیست سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت. “این یک شروع است, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی مشخص شود.”

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های آهسته قبل از بازار می توانید پیدا کردن پایین. در سراسر جهان موارد در حال حاضر بیش از 185,000. در سان فرانسیسکو منطقه نزدیک به 7 میلیون نفر تمام شد اما محدود به خانه های خود در این کشور گسترده ترین مستند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. اما بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

عدم اطمینان در مورد زمانی که شیوع شامل می شود و چقدر خسارت اقتصادی انجام خواهد شد به افراد و کسب و کار نگه داشته است بازارهای coaster غلتکی به عنوان شیب دار ضرر و زیان خود را به تیز سود و محو کردن دوباره گاهی اوقات همه در همان روز.

ساخته شده است که سرمایه گذاران شک و تردید در مورد بازار” ،

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به قادر به اعتماد حرکات در بازار برای برخی از زمان گفت:” تام مارتین ارشد مدیر نمونه کارها با Globalt سرمایه گذاری است.

تجارت بود و بی قراری در سراسر جهان است. بازارهای سهام اروپا در چرخش از سود به زیان و به سود. کره جنوبی سهام کاهش یافت و به پنجمین مستقیم دست از 2.5% اما سهام ژاپن را تکان داد کردن زود هنگام دست دادن به لبه بالاتر است.

میانگین صنعتی داو جونز ببینید-اره از طریق روز. آن رفت از 600 امتیاز به پایین 300 به بالا 1,190 کشیده و سپس بازگشت دوباره است. همچنین غوطه ور در زیر 20,000 برای اولین بار پس از فوریه 2017. یک روز پیش از آن از دست داده و نزدیک به 3,000 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رکود اقتصادی ممکن است در راه است.

فقط قبل از 3 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 824 امتیاز یا 4 درصد در 21,012 در حالی که S&P 500 بود تا 116 امتیاز و یا 4.8% در 2,499. شاخص Nasdaq Composite شد تا 324 امتیاز یا 5 درصد در 7,228.

S&P 500 که دیکته حرکات کارگران 401(k) حساب خیلی بیشتر از داو هنوز هم حدود 26 درصد زیر آن رکورد در ماه گذشته و نزدیک به آن در اواخر سال 2018 پاک کردن بسیاری از بهترین سال برای سهام در دهه.

سهام تا به حال چند ریباند پس از شروع بازار فروش در اواسط ماه فوریه در نگرانی که COVID-19 را با شدت بهم زدن اقتصاد و سود شرکت. اما همه باید به پایان رسید تا در کوتاه زندگی می کردند. S&P 500 تا به حال چهار روز در چند هفته گذشته که در آن یافت بیش از 4 درصد قابل ملاحظه ای مقدار زیادی در زمان عادی و سقوط کرده است بیش از 2.8% روز بعد در هر زمان.

این ویروس به سرعت که اثرات آن نشده نشان داده شده است تا در حد اقتصادی آمریکا داده نشده است. یک گزارش در روز دوشنبه در مورد تولید در ایالت نیویورک بود و برای اولین بار قطعه ای از شواهد که تولید در حال انقباض است با توجه به شیوع. روز سه شنبه یک گزارش که نشان داد خرده فروشی ضعیف در ماه فوریه هنگامی که اقتصاددانان به حال شده است در انتظار به دست آوردن.

“رکود اقتصادی جهانی است که در اینجا و در حال حاضر” S&P جهانی اقتصاددانان نوشت: در گزارش روز سه شنبه.

آنها می گویند داده های اولیه از چین نشان می دهد اقتصاد این کشور در وضعیت ضربه سخت تر از انتظار می رود هر چند از آن شروع به ایجاد ثبات در. “اروپا و ایالات متحده به دنبال یک مسیر مشابه” اقتصاددانان نوشت.

بازارهای جهانی

سنج جهانی بازارهای سهام و طلا افزایش یافت و در روز سه شنبه پس از ایالات متحده فدرال رزرو گفت: این امر خرید کوتاه مدت بدهی های شرکت های بزرگ به طور مستقیم از شرکت ها برای کمک به از بین بردن بازارهای اعتباری تحت فشار با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

تجدید بحران مالی دوران تجاری مقاله بودجه مرکز در سال 2008 ارائه خواهد شد backstop به بازار است که یک منبع مالی برای طیف وسیعی از کسب و کار که برای نقدینگی است خشک شده است.

فدرال رزرو گفت: خزانه را ارائه 10 میلیارد دلار اعتبار حفاظت به بانک مرکزی تجاری کاغذ بهره برداری است.

طلا جامعی پنج جلسه کاهش در بودجه تلاش و سهام در وال استریت افزایش یافت به عنوان حرکت کاسته رشد ترس از یک بحران نقدینگی با توجه به کوروناویروس.

در حالی که بودجه backstop مهم است که آن را هنوز هم نمی کمک به دستمزد پایین کارگران که از گذاشته شدن در طول بسته شدن رستوران ها و سرگرمی های دیگر, رسانه, گفت:, David Kelly, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان مدیریت دارایی ها.

“سوال این است که آیا مقامات انجام همه آنها می توانند برای نرم کردن ضربه اجتماعی فاصله رکود ؟ من فکر نمی کنم ما هنوز وجود دارد” کلی گفت.

مالی هزینه های بسته بندی مورد نیاز است به عنوان “وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بدبختی انسان در خارج وجود دارد,” او اضافه شده است.

بازارهای سهام در اروپا بازگشت و وال استریت صعود بر روی یک سری از اطلاعیه ها از تغذیه وزارت خزانه داری و کاخ سفید.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص افزایش 2.26% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.92%.

این حرکت برای اضافه کردن نقدینگی به بازارهای اعتباری که بانک های مرکزی و تجاری همتایان پیوست و نیروهای خود را برای کاهش گسترده کمبود دلار تامین مالی در بازارهای جهانی است.

بانک مرکزی ژاپن انجام شده 84 روز دلار بودجه عملیات به ارزش $30.272 میلیارد و بزرگترین آن تزریق دلار بودجه از سال 2008 و کره جنوبی نیز متعهد به عمل به زودی.

قبل از بازارهای ایالات متحده افتتاح شد, سهام و قیمت نفت تلاش به لرزش خاموش coronavirus نگرانی پس از وال استریت بدترین تار و مار پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987.

فیلیپین این کشور به بازارهای آن در حالی که فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و بلژیک پیشتر معاملات سهام ممنوعیت فروش کوتاه برای محافظت از برخی از بزرگترین شرکت ها از فروش.

این حرکت را به طور موقت متوقف شرط در سقوط سهام در تعداد زیادی از شرکت ها از بزرگترین آبجو Anheuser-Busch InBev به بانک اسپانیایی سانتاندر و Air France-KLM.

دلار رسید به شرکت ها و سرمایه گذاران به دنبال ترین مایع ارز و نگرانی در مورد کوروناویروس’ تاثیر اقتصادی منجر به ریسک پذیری.

سه ماه یورو/دلار متقابل اساس ارز مبادله گسترش رز به عنوان بالا که 120 اساس امتیاز کمتر از 90 روز دوشنبه قرار دادن گسترش به عنوان وسیع ترین از اواخر 2011 – ارتفاع از بحران بدهی های منطقه یورو.

“استرس در اینجا این است که کمک به بلند کردن دلار” گفت: شان آزبورن رئیس FX استراتژیست در Scotiabank در تورنتو است.

اوایل ارتجاعی در بازارهای اروپا محو شد به عنوان منطقه کتک هواپیمایی و مسافرتی سهام دچار یک دقیقه.

داده ها نشان داد سرمایه گذاران آلمانی روحیه در پایین آخرین دیده در بحران مالی 2008 و آژانس رتبه بندی S&P جهانی هشدار داد اجتناب ناپذیر رکود اقتصادی جهانی در این سال می تواند منجر به افزایش در پیش فرض.

قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید که پایین ترین سطح از سال 2016 به عنوان همه گیر آمار تقاضای نفت در حالی که عربستان سعودی و روسیه نگه داشته تا نبرد خود را برای سهم بازار.

قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت و 7 سنت افزایش به $29.98 در هر بشکه رسید و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت 5 سنت افزایش به $28.65 در هر بشکه رسید. آن ها سقوط کرده است بیش از 50 درصد از Jan. 2.

بازارهای تثبیت شده پیش از آن در آسیا است. استرالیا سهام بسته 5.9 درصد و بالاتر, بزرگترین روزانه درصد افزایش از اکتبر سال 2008 پس از غوطه وری نزدیک به 10 درصد در روز دوشنبه.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه و ژاپن Nikkei هر دو به پایان رسید و ثابت است.

حدود 2.7 تریلیون دلار در بازار با ارزش بود پاک از S&P 500 در روز دوشنبه به عنوان آن رنج می برد آن سومین روزانه درصد کاهش ثبت شده. طی 18 روز شاخص معیار دهکدهای از دست داد $8.3 تریلیون. سهام جهان را hemorrhaged بیش از $15 تریلیون.

گروه هفت وزیران دارایی انتظار می رود برای برگزاری یک تماس در سه شنبه شب هر چند بازار خواهید برای دیدن محرک های مالی و نشانه هایی که این ویروس نمی خواهد گلوله برف خارج از کنترل است.

شاخص دلار 1.616% با یورو پایین 1.91% به $1.0967.

ارزش ین 1.46% در مقابل دلار آمریکا در 107.45 دلار در هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im