سهام ایالات متحده در روز جمعه و نیز ارسال شده سود برای این هفته افزایش, با افزایش ارزش سهام بوئینگ رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی coronavirus-اقتصاد کتک و امید بالقوه مواد مخدر توسط جلعاد برای درمان COVID-19.

Nasdaq اضافه 6.1% این هفته و ثبت بزرگترین آن هفته دو درصد افزایش از سال 2001.

بوئینگ سهام افزایش یافت و نزدیک به 15 درصد در نظر دارد برای راه اندازی مجدد جت تجاری تولید در واشنگتن پس از توقف عملیات در ماه گذشته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Gilead Sciences, Inc رسید تقریبا 10 درصد پس از یک گزارش که بیماران با علائم شدید از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس بود پاسخ مثبت به آن داروی آزمایشی remdesivir. این گزارش با استناد به اطلاعات جزئی از یک دانشگاه شیکاگو بیمارستان یکی 152 مکان های شرکت کننده در آزمایش.

با هیچ درمان یا واکسن در حال حاضر مورد تایید برای coronavirus اخبار کمک کرد بلند بازارهای سهام جهانی. اما جلعاد گفت: کلیت داده ها از آزمون های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل شود و از آن انتظار می رود به گزارش نتایج حاصل از یک مطالعه از تست مواد مخدر در شدید COVID-19 بيمار در پایان ماه آوریل است.

“اگر شما در نهایت می تواند یک درمان قدرتمند در جای واکسن در چند ماه آینده خواهد بود که برای دوره ای سهام هر چیزی از لحاظ اقتصادی حساس” گفت: R. J., Grant, رئیس تجارت در Keefe, Bruyette & جنگل در نیویورک است. “اگر ما می توانیم برخی از مرتب کردن بر اساس از بازگشت به حالت عادی در برخی از راه که اقتصاد می تواند شروع به عملکرد بانک ها در حال رفتن به rip,” او اضافه شده است.

S&P 500 است تا نزدیک به 30 درصد از راهپیمایی خود را از طریق زیر یک قایق جهانی محرک و امیدوار است که گسترش ویروس بود نزدیک یک قله در ایالات متحده است.

اما S&P باقی مانده حدود 15% آن بالا تمام وقت و استراتژیست هشدار داده اند عمیق رکود اقتصادی از توقف در فعالیت های کسب و کار و اخراج.

برخی از ایالات آمریکا در حال انتظار برای شروع اعلام جدول زمانی برای لغو محدودیت. در روز پنج شنبه تهمت رونمایی از دستورالعمل برای مبهوت سه مرحله فرایند متحده به محدودیت در کسب و کار و زندگی اجتماعی را برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز رز 704.81 امتیاز یا 2.99% به 24,242.49 S&P 500 به 75.01 امتیاز یا 2.68% به 2,874.56 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 117.78 امتیاز یا 1.38% به 8,650.14.

برای هفته داو اضافه 2.2 درصد و شاخص S&P 500 با افزایش 3 درصد است.

بازگشایی دستورالعمل “ارائه برخی از امید و خوش بینی به صورت مردمی و بازار و کل اقتصاد است. این یک شروع” گفت: Gary بنوا مدیر نمونه کارها در هاجز مدیریت سرمایه در دالاس.

بنوا که صاحب بوئینگ سهام گفت: planemaker اخبار مثبت بود به عنوان به خوبی. “من قطعا داده نشده تا در آن,” او گفت:.

سهام بانک بهبود پس از چهار روز مستقیم از ضرر و زیان موجب شده توسط وام دهندگان گزارش چندین میلیارد دلار در ذخایر برای پوشش بالقوه پیش فرض وام. S&P 500 مالی شاخص به پایان رسید تا 5.6% در حالی که S&P شاخص انرژی شروع به پریدن کرد 10.4%.

شرکت اپل کاهش یافت 1.4% به عنوان گلدمن ساکس کاهش داد و سهام در انتظارات از 36% افت در آی فون حمل و نقل در شرکت مالی سه ماهه سوم با توجه به کروناویروس مربوط به مستندات.

حجم در بورس ایالات متحده 12.75 میلیارد سهم در مقایسه با 13.72 میلیارد متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 5.18 به نسبت 1; در نزدک یک 3.88 به 1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده 10 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 31 جدید اوج و 13 پایین ترین نرخ های جدید.

بازارهای جهانی

جهانی سهام بسیج در حالی که دلار کاهش یافت و در میان سرمایه گذاران خطر در حال رشد در احساسات.

خریداران شارژ پیش در یک گزارش که بیماران مبتلا به COVID-19 علائم تا به حال پاسخ مثبت به Gilead Sciences’ داروی آزمایشی remdesivir بلند کردن جلعاد سهام توسط 9.7%. تحلیلگران و شرکت خواسته اند که احتیاط در طراحی هر نتیجه گیری ،

بوئینگ اعلام این امر از سرگیری تولید جت تجاری در هفته آینده نیز رو به احساسات و به معامله گران دلیل به شانه 6.8% کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول, اولین انقباض از سال 1992 زمانی که مدرن, رکورد نگه داشتن آغاز شد.

دلار تضعیف در برابر یورو و ین ژاپن و طلا کاهش یافت تا آنجا که 2 درصد به عنوان سرمایه گذاران در سطح جهانی و جلب آسایش از مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به تدریج دوباره باز اقتصاد ایالات متحده در سه مرحله رویکرد است.

چین همراه با آلمان و ایتالیا و اسپانیا و دیگر نقاط اروپا نیز قصد دارد به بازگشایی اقتصاد خود را حتی به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر افزایش می یابد.

“این خیلی زود به سیگنال همه روشن است, اما من فکر می کنم ما در حال پیشرفت هستیم” گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در خیابان دولت جهانی مشاوران در بوستون.

اقتصاد را نه به طور کامل بهبود می یابند تا مردم راحت می توانید آنها را حرکت می کند بدون اینکه در معرض coronavirus و گرفتن بیمار, او گفت:. همچنین گذاشته و کارگران باید rehired اما خبر خوب این است که حداقل نیمی از خود را نشان می دهد وضعیت موقت است, او گفت:.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 2.59% در حالی که پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 2.63% بالا رفتن بیش از 8% دو هفته گذشته.

مرگ و میر از coronavirus آمار 150,000 روز جمعه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

آسیا تا به حال قوی ، توکیو شاخص نیکی و سئول KOPSI هر دو بسته تا بیش از 3 درصد است. مس جهانی اقتصادی bellwether, رز بود تا نزدیک به 4 درصد به صورت هفته به پست بزرگترین هفتگی افزایش از ماه فوریه 2019.

شاخص دلار سقوط کرد 0.126% با یورو تا 0.29% به $1.0866. ین تقویت 0.33% در مقابل دلار آمریکا در 107.61 در هر دلار.

اما هنوز همه گیر موجب غم انگیز اخبار.

رتبه اعتباری شرکت S&P جهانی کاهش داد و یکی دیگر از کلاچ از کشورهای در برخورد با کروناویروس و هشدار داد که حتی سه گانه-A و دیگر دارای امتیاز بالا ملل می تواند برش بسته به اینکه چگونه آنها را مدیریت دراز مدت عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

در اروپا ایتالیا اوراق قرضه دولتی شده اند که تحت فشار به این کشور virus مشکلات فشار آن بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی به سمت 150% بسیج دوباره.

ایالات متحده طولانی-مورخ عملکرد وزارت خزانه داری کاهش یافت و به دو هفته با وجود بالاتر و ریسک پذیری به طور کلی. معیار 10 سال یادداشت های گذشته کاهش یافت و 13/32 در قیمت به عملکرد 0.6496%.

آمریکا قیمت طلا در معاملات آتی حل و فصل کردن 1.9% در $1,698.80 دلار در هر اونس.

ایالات متحده آتی آمار 18 سال پایین معاملات زیر 18 دلار در هر بشکه برای بخشی از جلسه به عنوان WTI تمدید ضرر و زیان در مقایسه با معیار جهانی نفت برنت در بخش با توجه به آینده انقضای این زمان ممکن است قرارداد. اما بعد-مورخ قرارداد نیز کاهش یافت و ایالات متحده به عنوان ذخیره سازی به سرعت در حال پر می کند.

قیمت نفت را ضعیف باقی ماند و حتی پس از سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر تولید کنندگان در آخر هفته گذشته اعلام کرد برای مقابله با کاهش تولید.

برنت افزایش یافت 26 سنت یا 0.9% به حل و فصل در $28.08 در هر بشکه رسید در حالی که خام وست تگزاس اینترمدیت قرارداد در ماه ژوئن که شد روز فعال تر قرارداد به پایان رسید جلسه را 50 سنت یا 2% در $25.03.

کمتر فعال سریع قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل سقوط توسط $1.60 یا 8.1% به $18.27, پیش از آن, مارس 21 انقضا. قرارداد سقوط به پایین از $17.31 در هر بشکه طی این جلسه که پایین ترین سطح از نوامبر 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de