داو Soars 700 عنوان تغذیه می کند برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن ویروس

وال استریت دوباره در روز سه شنبه پس از آن شدیدترین کاهش از سال 1987 تصادف که فدرال رزرو در زمان بیشتر مراحل را برای افزایش نقدینگی در بازار sapped توسط کسب و کار و سفر اختلالات در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

معیار S&P 500 تا 5% پس از بانک مرکزی مجددا راه اندازی یک بحران مالی-عصر خرید کوتاه مدت بدهی های شرکت های بزرگ.

حرکت به خرید تجاری مقاله زیر چند اضطراری اقدامات انجام شده توسط بانک مرکزی ایالات متحده روز یکشنبه از جمله کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر که فرستاده شاخص های اصلی غلت 12 درصد در روز دوشنبه.

که معیار S&P 500 سوم-بزرگترین روزانه در صد رها کردن بر روی رکورد مورد ضرب و شتم تنها توسط 1987 تار و مار و رکود بزرگ سقوط در سال 1929 به عنوان سرمایه گذاران مضطرب بیش از یک بلندی رکود است.

“سوال این است که چقدر عمیق رکود اقتصادی خواهد بود; از آن همه بستگی به محرک های مالی از دولت ها در سراسر جهان گفت:” الیوت وحشی مدیر نمونه کارها از YCG افزایش صندوق در Austin, Texas.

“محرک های مالی و دیدن coronavirus شروع به اوج – اینها دو چیز است که سرمایه گذاران بیشتر متمرکز شده چرا که آنها در حال رفتن به شما بگویم چه بهبودی در حال رفتن به مانند نگاه کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال عظیم $850 میلیارد بسته محرک اقتصادی به حفاظت از اقتصاد وضعیتی وخیم از بحران بهداشت و درمان به ارمغان آورده است که شهرستانها عمده در ایالات متحده متوقف شد.

سر از اوراق بهادار ایالات متحده تنظیم کننده روز دوشنبه گفت که ایالات متحده بازار باید باز بماند با وجود شدید نوسانات quashing حدس و گمان است که دولت ممکن است تعطیل کشور مبادلات.

در 1 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 695 امتیاز یا 3.4% در 20,883 در حالی که S&P 500 بود تا 105 امتیاز یا 4.4% در 2,491 فتح کند گرفته شد. شاخص Nasdaq Composite شد تا 315 امتیاز یا 5 درصد در 7,220.

تمام 11 S&P در بخش تجارت بود که در رهبری دفاعی نرم افزار املاک و مستغلات و مصرف کننده کالاهای اساسی افزایش بین 6% و 9.8%.

بهداشت و درمان سهام شد یکی دیگر از نقطه روشن به عنوان Pfizer Inc به دست آورد 5.2% پس از امضای قرارداد با آلمان BioNTech SE به شرکت توسعه بالقوه coronavirus واکسن.

Regeneron Pharmaceuticals Inc پرید 12.3% پس از شرکت در گفت و گو با شناسایی آنتی بادی ها به طور بالقوه در درمان COVID-19.

بوئینگ شرکت سهام سقوط تا آنجا که 22 درصد بیشتر از شش سال اخیر در روز سه شنبه پس از کاهش رتبه است که انعکاس آن بدتر شدن جریان وجوه نقد با توجه به گسترش زمین از آن 737 MAX جت و ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 1.70 به نسبت 1 در بازار بورس و توسط یک 2.30 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت هفت جدید 52 هفته بالا و 199 پایین در حالی که نزدک ثبت پنج جدید اوج و 768 جدید پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید