داو Soars 1,800 امتیاز در امید $2T ویروس نجات بیل

سهام در وال استریت پیوست در سراسر جهان در تجمع روز سه شنبه به افزایش خوش بینی برای یک, روز, حداقل, است که مقامات دولتی و بانک مرکزی در حال رها کردن به اندازه کافی کمک به سهولت اقتصادی درد ناشی از شیوع کروناویروس.

S&P 500 یافت بیش از 8 درصد و داو شروع به پریدن کرد بیش از 1,800 امتیاز در ظهر تجاری به عنوان یک موج خرید قطع شده است یک ماه تقریبا بدون توقف فروش. با وجود این تجمع سرمایه گذاران دور از گفت بازارهای ضربه پایین. تظاهرات تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان این که مربوط به چند هفته گذشته و هیچ کدام به طول انجامید بیش از یک روز.

روز خوش بینی متولد شد و در بخشی از نشانه هایی است که کنگره و کاخ سفید در حال نزدیک شدن به یک توافق در نزدیک به 2 تریلیون دلار برای کمک به اقتصاد است. سرمایه گذاران شده اند نا امید انتظار برای دولت ایالات متحده به انجام آنچه در آن می تواند به کمک اقتصاد است که در حال بسته شدن روز به روز. فدرال رزرو در حال انجام است و تقریبا همه آن را می توانید آن را راه اندازی آخرین دور از فوق العاده کمک های دوشنبه است.

خرید دور دنیا. کره جنوبی سهام رسید 8.6% آلمان را در بازار افزایش 8.7 درصد و سود اوراق قرضه افزایش یافت در حالی که سرمایه گذاران کمتر احساس ترس.

“من فکر نمی کنم که هیچ اعتماد به نفس بیشتر در چشم انداز بنیادی اما واقعیت این است که ما در حال پیشرفت است و خبر خوب” گفت: کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت. “این نوع مانند نگه داشتن بیمار زنده در اتاق اورژانس بنابراین شما می توانید ارائه برخی از گزینه های درمان است.”

بازار دیده است ریباند مانند قبل از این تنها برای آنها به شستن بلافاصله. از آنجا که بازار شروع به فروش کردن در فوریه. 20 S&P 500 تا به حال شش روز که در آن افزایش یافته است و همه آنها به جز یکی از آنها دستاوردهای بزرگ بیش از 4 درصد. پس از آنها سهام کاهش یافت و به طور متوسط 5% در روز بعد.

“یکی از چیزهایی که به مراقب بود که تفکر این خواهد بود که نوش دارو یا این که مالی پاسخ کافی خواهد بود” گفت: Eric فریدمن مدیر ارشد مدیر سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت ثروت.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید اوج قبل از بازار می توانید پیدا کردن یک طبقه. گسترش روز افزون است و وادار کردن شرکت ها به پارک هواپیما بسته هتل ها و رستوران نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان است. در مجموع برآوردها نشان می دهد حداقل 10 درصد از اقتصاد آمریکا تعطیل با توجه به غارت شارپ, سر, سرمایه گذاری و رئیس گروه سرمایه گذاری افسر در T. Rowe Price.

فقط قبل از 3 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 1,847 فتح کند گرفته شد امتیاز و 10% در 20,439 S&P 500 بود تا 186 امتیاز یا 8.3% در 2,423 و شاخص Nasdaq Composite شد تا 490 امتیاز یا 7.2% در 7,349.

اقتصاددانان با شکوه هر یک از دیگر وخیم پیش بینی چقدر اقتصاد کوچک خواهد شد در بهار امسال با توجه به تعطیلی کسب و کار و تعداد فزاینده ای می گویند رکود اقتصادی به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

برای حمایت از اقتصاد در حالی که کارشناسان بهداشت کار به کررل ویروس فدرال رزرو در روز دوشنبه متعهد به خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار آن را به عنوان طول می کشد به نگه داشتن وام بازار کار هموار..

سرمایه گذاران در حال انتظار برای کنگره و کاخ سفید نیز به انجام آنچه آنها می توانند. آنها مورد بحث از طریق آخر هفته و شنبه در یک برنامه برای ارسال پول نقد به خانواده ها و کمک به پشتیبانی سخت-آمار صنعت سفر در میان چیزهای دیگر. پس از مذاکرات کشیده شب مجلس سنا رای می آیند بعد شنبه.

دولتها و بانکهای مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان نیز رونمایی سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را در تلاش برای محدود کردن مقیاس از آینده ویروس مربوط به رکود است. آلمان یک سنگر و استحکامات از نظم و انضباط بودجه نیز مصوب بزرگ مالی افزایش دهد.

بازار افزایش یافت و حتی به عنوان بیشتر دلتنگ اطلاعات در مورد اقتصاد جهانی است. در ایالات متحده اولیه خواندن در فعالیت های کسب و کار در ماه مارس نشان داد که شدیدترین انقباض در رکورد رفتن به 2009. گزارش شد و همچنین غم انگیز برای اروپا است.

“هر کس آماده شد برای مجموعه ای از shockers و این دقیقا چیزی است که ما داریم اما آنها تعجب گفت:” کریس Beauchamp رئیس تحلیلگر بازار در IG. “این است که در زمان مانند این است که بازار گرایش به نگاه به جلو نشان داده شده است به طور موثر.”

بیشتر دور داده است که نزدیک به راستى در راه است. در روز پنج شنبه انتظار می رود که گزارش نشان می دهد که 725,000 آمریکایی اعمال می شود برای رفع بیکاری در میان موجی از اخراج. برخی می گویند تعداد خواهد بود راه فراتر از 1 میلیون و مراتب فراتر از رکورد قبل از 695,000 مجموعه در سال 1982.

تحلیلگران در ضمن در حال کاهش انتظارات خود را برای سود شرکت که نیروی حیاتی از بازار سهام است. کردیت سوئیس قطع آن درآمد پیش بینی برای شاخص S&P 500 شرکت در این سال نزدیک به یک چهارم و گفت: این رکود می تواند تندتر از بحران مالی 2008 و هر دو برای انقباض و متعاقب آن بهبود.

کمک به بلند کردن احساسات در بازار است که اخبار را از چین که در حال آماده سازی برای بلند مستند در ووهان کانون شیوع و از ایتالیا گزارش یک کاهش در تعداد موارد جدید و coronavirus مربوط به مرگ و میر.

“آن روزها هنوز زود البته شاید سرمایه گذاران می توانید شروع به تصور زندگی فراتر از کروناویروس گفت:” کریگ Erlam ارشد تحلیلگر بازار در OANDA اروپا است. “است که می تواند سهام نگاه کمی جذاب تر اگر چه هر کسی پریدن به عقب در حال حاضر نیاز به اعصاب از فولاد است.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. کسانی که با خفیف بیماری بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

بازارهای جهانی: بی حد و حصر فدرال رزرو خرید اوراق قرضه به سهام سوخت

جهانی بهبود بازارهای سهام به شدت با اندازه گیری شاخص های جهانی سهام در راس آن بزرگترین جستن از بحران فوران یک ماه پیش در حالی که امن و پناهگاه دلار عقب کشیدم به عنوان سرمایه گذاران استقبال بی سابقه جهانی محرک تلاش.

در حالی که ایالات متحده فدرال رزرو را ارائه نامحدود خرید اوراق قرضه نمی شد انتظار می رود به کاهش خود را در آن تاثیر مخرب coronavirus سرمایه گذاران امیدوار است این کمک خواهد کرد جلوگیری از یک رکود جهانی با کمک دیگر نجات بسته است.

بانک فدرال اقدام کرده بود موفق به متقاعد کردن وال استریت روز دوشنبه زیان 2%-3% در عمده شاخص. اما خلق و خوی بهبود یافته روز سه شنبه به عنوان دیگر دولت و بانک مرکزی در پا و کنگره آماده یک 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به حد اقتصادی خرید اینترنتی از سرعت گسترش بیماری همه گیر.

آمریکا قیمت طلا در معاملات آتی صعود تا آنجا که 6.7 درصد به $1,672.60 دلار در هر اونس به عنوان حرکت توسط فدرال رزرو و دیگران کاسته نیاز به پول نقد و کاهش تقاضا برای دلار است.

“فدرال رزرو اقدامات بی سابقه و آنها شده اند بسیار فعال در جلوگیری از این شوک خارجی از شکلگیری به گسترده تر بحران مالی” گفت: Vasileios Gkionakis رئیس FX استراتژی در Lombard Odier.

آمریکا و بازارهای سهام اروپا افزایش 6 ٪ و یا بیشتر و شاخص دلار از سبد معاملات عمده ارزها تضعیف.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 6.88% بزرگترین تک روز پس از به دست آوردن سهام سقوط از اوج تمام وقت از یک ماه پیش.

گسترده پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 6.41% و در حال ظهور در بازار سهام افزایش یافت 5.97%.

فدرال رزرو نیز گسترش خواهد دستور خود را به شرکت ها و اوراق قرضه شهرداری ها و backstop یک سری از اقدامات دیگر که تحلیلگران برآورد و ارائه خواهد شد بیش از 4 تریلیون دلار وام به شرکت های غیر مالی.

کشورهای دیگر پرده برداری خود اقدامات است. کره جنوبی را ویران بازار صعود 8.6% پس از دولت دو برابر شده برنامه ریزی اقتصادی نجات بسته به 100 تریلیون وون (80 میلیارد دلار).

در چین سرزمین اصلی سهام های ارسال شده خود را در بزرگترین افزایش در سه هفته تقریبا 3%, در حالی که ژاپن Nikkei افزایش یافت و 7 درصد آن بزرگترین وزن روزانه در چهار سال.

اما سرمایه گذاران همچنان با احتیاط به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت صدر 350,000 و عفونت های جدید در آورده از خارج از کشور افزایش یافت در چین است.

فعالیت های کسب و کار سقوط از استرالیا و ژاپن به غرب اروپا در یک رکورد سرعت در ماه مارس به عنوان اقدامات شامل coronavirus چکش اقتصاد جهان و ژاپن گفت: این تعویق انداختن بازی های المپیک است.

IHS Markit فلش کامپوزیت شاخص مدیران خرید (PMI) برای منطقه یورو دیده می شود به عنوان یک سنج, اقتصادی, سلامت, کاهش یافت و به رکورد پایین از 31.4 در ماه مارس در یکی از بزرگترین ماه پاییز پس از بررسی در سال 1998 آغاز شد.

با هیچ قطعنامه به همه گیر و به اندازه کافی نمی دید به عمق رکود اقتصادی آن را خیلی زود به تماس پایان دادن به این بازار را تار و مار گفت: جو Saluzzi co-مدیر بازرگانی در Themis تجارت در چتم, New Jersey.

“پاسخ این است که هنوز شما رو به آن را تحت کنترل'” Saluzzi گفت: در مورد کوروناویروس. “همه نگه می دارد گفت: آن را به بدتر قبل از آن بهتر می شود بنابراین بازار در حال رفتن به باقی می ماند متلاطم و بی ثبات.”

دولت و بانک مرکزی حمایت مالی کمک به آرامش اعصاب در بازار اوراق قرضه که در آن بازده در دو سال گنجينه آمریکا آمار کمترین سطح خود از سال 2013.

اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید کاهش یافت 32/32 در قیمت به عملکرد 0.8674%.

آلمان را 10 سال عملکرد بود تا 2 واحد در روز در -0.36% در مقایسه با 4 واحد افزایش قبل از شاخص مدیران خرید (PMI) نسخه تمام حرکت کوچک در مقایسه با زمانی که به پایین ترین سطح خود رسید در -0.90% پیش از آن در ماه مارس است.

همه چیز در مورد اقتصاد

تاثیر ویروس بر اقتصاد جهانی مشهود است در یک سری از پیش بینی رشد نکند و پیشبرد خوانش PMIs در سراسر جهان بزرگترین اقتصاد.

آلمانی فعالیت های سقوط به پایین ترین میزان از سال 2009 بحران رانده شده توسط یک رکورد خدمات انقباض در حالی که در فرانسه فعالیت های ضربه تمام وقت پایین. ژاپن نوشته شده در بزرگترین-تا کنون خدمات می گیرند.

اما چشم انداز گسترده فدرال کمک های مالی تحت فشار قرار دادند دلار 0.26% پایین تر در برابر رقبای کردن سه سال قبل در حال سقوط در برابر ین و کشویی 1% در برابر یورو.

این گزارش با استفاده از مواد از AP بلومبرگ و رویترز،.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>