داو Soars 1300 به کلاه قویترین 3 روز از سال 1931

میانگین صنعتی داو جونز پیچیده قوی ترین آن سه روز در نه دهه در روز پنج شنبه به عنوان رکورد بارگیری در این هفته تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده در آمد زیر سرمایه گذاران بدترین ترس و تمرکز ماند در یک اقدام بی سابقه 2 تریلیون دلار محرک در انتظار تصویب توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده.

داو شد تا 21 درصد از آن جمعه های پایین ایجاد آن در یک بازار گاو نر با توجه به به طور گسترده ای استفاده می شود تعریف. آن را داو قویترین سه روز در صد افزایش از سال 1931 است.

تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری رسید به 3.28 میلیون در هفته گذشته به عنوان دولت گسترده ای در مستندات آورده اقتصاد به توقف و آغاز موج اخراج.

ميانه انتظار تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود که برای 1 میلیون و ادعا می کند اما در پایان بالا از این پیش بینی شده بود به عنوان بالا به عنوان 4 میلیون.

انتظارات بالا هستند که ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان را تصویب محرک اقدام به حمایت از مضطرب صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی پس از سنا پاک این پیشنهاد است.

این امر سیل در این کشور با پول نقد در تلاش برای جلوگیری از خرد اقتصادی تاثیر تشدید بیماری همه گیر است که به کشته شدن حدود 1000 و آلوده در حدود 70 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

و همچنین به عنوان داو S&P 500 شاخص وارد سه مستقیم بعد از سود برای اولین بار از اواسط ماه فوریه قبل از coronavirus نگرانی متوقف وال استریت را 11 سال بازار گاو نر. از دوشنبه S&P 500 تا رسید حدود 17 درصد آن باقی مانده پایین 22 درصد از آن Feb. 19 رکورد.

“آن را تشویق به دیدن مردم خرید یک روز پس از یک روز از آنجا که ما تا به حال دیده نشده است که در یک ماه” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از معامله و مشتقات در چارلز شواب. “است که تضمین نمی کند که پایین است اما این نشان دهنده یک bottoming روند.”

بوئینگ شرکت افزایش 14 درصد افزایش با 58 میلیارد دلار ارائه برای صنعت هوافضا در آخرین کمک بیل. بوئینگ است رسید بیش از 90% در گذشته چهار جلسه.

اضافه کردن به خوش بین تمایلات فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: بانک مرکزی ایستاده بود و آماده برای عمل “به شدت” به ساحل تا اعتباری در بازار بالای بی سابقه ای کاهش سیاست اعلام کرد در روز دوشنبه.

“او گفت که بانک مرکزی در حال رفتن به اجرا از مهمات و که این کمیته هنوز سیاست اتاق عمل” گفت: Charalambos Pissouros ارشد تحلیلگر بازار در JFD در قبرس.

“گفت که او پرسش – آیا آنها برای منفی نرخ بهره چیست؟”

بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند بیشتر وحشی نوسانات بازار با شاخص های اقتصاد کلان به احتمال زیاد به بدتر از رفتن به سه ماهه دوم به عنوان یک شکست در فعالیت های کسب و کار و ترس از ورشکستگی شرکت ها foreshadow عمیق رکود جهانی.

CBOE volatility index کاهش 2.9 امتیاز شد اما هنوز هم در نزدیکی سطح به مراتب بالاتر از کسانی که در سال 2018 و 2019.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,351.62 امتیاز و یا 6.38% به 22,552.17 S&P 500 به 154.51 امتیاز یا 6.24% به 2,630.07 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 413.24 امتیاز یا 5.6 درصد به 7,797.54.

جهانی سهام

وال استریت تجمع powered دستاوردهای جهانی در سهام با وجود تعداد رکورد جدید بیکاری براده در ایالات متحده به عنوان معامله گران بر اتفاق آرا تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه در سنای آمریکا و احتمال بیشتر محرک آمده است.

این قانون در نظر گرفته شده است به سیل این کشور با پول نقد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از خرد کردن تاثیر شیوع بیماری در حال حاضر در بزرگترین اقتصاد جهان. حدود 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری طی هفته گذشته گرفتی رکورد قبلی از 695,000 مجموعه در سال 1982. این لایحه در صحن مجلس نمایندگان به رای گیری در روز جمعه.

“در کمتر از دو هفته ما نقل مکان کرد و از اشتغال کامل به تعدادی از تخریب کار ما را تجربه نکرده اند در دوره صلح” نوشته کریستوفر Dembik رئیس ماکرو تجزیه و تحلیل در بانک Saxo.

در اوایل روز پنج شنبه فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: اقتصاد ایالات متحده است که به احتمال زیاد در رکود اقتصادی در حال حاضر اما این بازگشایی کسب و کار باید دیکته شده توسط کنترل از ویروس’ گسترش در مقابل اصرار برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران برای سریع تر بازگشایی. خود رئيس جمهور گفت که او می خواهد اقتصاد به “خروشان”, عید پاک در کمی بیش از دو هفته است.

در این فصل تعدادی از بیکاری براده چپ برخی بدونم که اگر این بسته محرک با وجود اندازه آن به اندازه کافی خواهد بود.

“اگر این اعداد را در ادامه برای سه یا چهار هفته وجود خواهد داشت تقاضا برای بیشتر مالی حمایت” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی در Newark, New Jersey.

او گفت: بازار سهام واکنش نشان می دهد “که فعالان بازار در انتظار یک بزرگتر بسته محرک اقتصادی یا مالی بسته از دولت از 2 تریلیون دلار است که توافق شده است.”

پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 2.55% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 3.79%.

بازارهای جهانی سهام از دست داده اند و حدود یک چهارم از ارزش خود را در شش هفته از ویروس رانده فروش.

در حالی که بازار را در بر داشت یک اندازه گیری از روزی که دولت و بانک مرکزی راه اندازی بی سابقه حمایت از اقدامات سرمایه گذاران تلاش کرده اند به کار کردن چقدر بد coronavirus تاثیر خواهد بود.

“هیچ کس مطمئن است چگونه رفتن چیزهایی را قفل شده برای, چگونه گسترده این ویروس در آمریکا چه مرگ و میر و آمار در اقتصاد خواهد بود” گفت: سلمان Baig مدیر نمونه کارها در Unigestion.

ترکیبی از عظیم مدعیان و محرک کشیده دلار پایین تر است.

شاخص دلار ردیابی واحد در برابر شش ارز اصلی کاهش 1.457% و در مسیر بزرگترین روزانه درصد کاهش از اوایل ماه ژوئن سال 2016.

یورو تا 1.42% به $1.1034 و ین ژاپن تقویت 1.72% در مقابل دلار آمریکا در 109.35 هر دلار در حالی که استرلینگ گذشته در $1.2127 تا 2.04% در روز است.

“اگر چه آخرین فدرال اقدامات کمک کرده اند آرام بازار تا زمانی که COVID-19 بحران همچنان ادامه دارد و اقتصاد جهانی است که به طور موثر در مستند انتظار داریم بازار به باقی می ماند در آشفتگی” ارز تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا گفت: در یک گزارش در روز پنج شنبه.

نرمتر دلار آمریکا رو در حال ظهور در بازار ارز با شاخص MSCI شاخص در مسیر بزرگترین روزانه بدست آوردن درصد در نه ماه.

سقوط نفت به عنوان ترس از ياوه تقاضا هرحال انتظارات حمایت از آمریکا محرک.

“نگرانی ها در مورد تقاضا و چشم انداز ادامه به بدتر شدن روز به روز گفت:” جان Kilduff یک شریک در دوباره سرمایه در نیویورک است. “این فقط پی در پی فشار رو به پایین.”

خام ایالات متحده به تازگی سقوط کرد 6.7 ٪ به $22.85 در هر بشکه و نفت برنت به تازگی در $26.55 پایین 3.07% در روز است.

قیمت ها در وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه افزایش یافت اما بازده معامله نسبتا محکم و در هفته محدوده نشان می دهد بازار در حال حاضر قیمت در انتظارات برای abysmal داده است.

معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 18/32 در قیمت به عملکرد 0.7985% از 0.856% اواخر روز چهارشنبه. 30 سال پیوند گذشته افزایش یافت 45/32 در قیمت به عملکرد 1.3683% از 1.421% اواخر روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>