داو Soars 1,000-نقاط به علاوه در امید $2T ویروس نجات بیل

وال استریت شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه به عنوان نشانه ای که واشنگتن در حال نزدیک شدن به یک معامله بر 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به یک شات از خوش بینی به بازار سیم پیچ تحت بزرگترین فروش پس از بحران مالی جهانی.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,130.26 امتیاز و یا 6.08% در باز به 19,722.19. S&P 500 باز بالاتر 107.04 امتیاز یا 4.78% در 2,344.44. شاخص Nasdaq Composite به دست آورد 335.47 امتیاز یا 4.89% به 7,196.15 در زنگ باز.

S&P 500 و Dow Jones شاخص های بسته حدود 3 درصد کاهش در روز دوشنبه به عنوان یک افزایش در ایالات متحده عفونت و مستند در چندین ایالت تحت الشعاع تاریخی اقدامات فدرال رزرو برای افزایش اعتبار در اقتصاد است.

معامله گران گفت: بانک مرکزی اقدامات و انتظارات از دولت بسته محرک اقتصادی به نظر می رسد کاهش فشار بر بازار است که دیده می شود یکی از بزرگترین ويروس در تاریخ است.

اما آنها باقی مانده است تردید از یک مدت طولانی بازیابی بدون مدارک و شواهد از یک اوج در شماره جدید COVID-19 موارد است.

معیار S&P 500 در حال حاضر از دست داده و حدود 10 تریلیون دلار در ارزش پس از هدف قرار دادن یک رکورد در ماه گذشته.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin گفت: اواخر روز دوشنبه در مذاکرات بسته نجات تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی که یک لایحه تصویب می تواند به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

جداگانه پیشنهاد از دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده به کمک مالی شرکت های هواپیمایی و پیمانکاران $40 میلیارد دلار کمک مالی, کمک بالابر سهام آمریکا خطوط هوایی دلتا ایرلاینز و یونایتد ایرلاینز حدود 10% premarket.

بوئینگ افزایش نزدیک به 9 درصد و بالای مکملهای افزایش در میان داو قطعات.

در ضمن افزایش قیمت نفت, انرژی, سهام و نفت با رشته های Exxon Mobil Corp و شورون پارسیان افزایش بیش از 7 درصد.

بزرگ بانک های ایالات متحده از جمله گلدمن ساکس, جی پی مورگان و سیتی گروپ رز در حدود 6% ردیابی افزایش در 10 سال عملکرد خزانه داری.

با بسیاری از اقتصادی ضربه های کشویی به سه ماهه دوم سرمایه گذاران باید شانه ای بالا انداخت آخرین ارقام نشان تیز کاهش در فعالیت های کسب و کار در سراسر جهان.

ایالات متحده نظرسنجی از تولید و بخش خدمات فعالیت به دلیل در روز بعد نیز به احتمال زیاد برای نشان دادن یک شبیه شیرجه رفتن.

SPDR S&P 500 Etf شد تا 5.34%.

بازارهای جهانی: بی حد و حصر فدرال رزرو خرید اوراق قرضه به سهام سوخت

مالی و بهبود بازارهای سهام در روز سه شنبه, سهام و نفت پریدن از حدود 4 درصد در اروپا و در حالی که امن و پناهگاه دلار عقب کشیدم که بی سابقه جهانی محرک تلاش به دست آورده کشش.

اگر چه ایالات متحده فدرال رزرو را ارائه نامحدود خرید اوراق قرضه نمی شد انتظار می رود برای کاهش تاثیر مخربی از coronavirus به تنهایی سرمایه گذاران امیدوار است این کمک خواهد کرد جلوگیری از یک رکود جهانی با کمک سایر دولت نجات بسته است.

بانک فدرال اقدام کرده بود نه تشویق وال استریت برای روز دوشنبه زیان 2%-3% در عمده شاخص اما خلق و خوی بهبود یافته روز سه شنبه به عنوان دیگر دولت و بانک مرکزی در پا.

وال استریت S&P 500 و Dow Jones و شاخص نزدک شد و انتظار می رود به گزاف گویی 4% اصلی اروپا در ثبات نسبی بازار بورس شد تا مقدار مشابه و نفت, طلا و مس تا به حال همه چرخش 3% -5% بالاتر است.

“امروز قوی وجود دارد بازیابی متصل به حرکت است که فدرال رزرو تا به معرفی این سلاح های عظیم” گفت: فرانسوا Savary, CIO ثروت manager نخست شرکای اضافه کردن تغذیه نیاز به اولویت بندی رفع توقیف یو پی اس در بودجه بازار.

“کلید مسئله در پایان روز است که ما نیاز به مقابله با بازارهای اعتباری است که به طور کامل بسته شده است. اولین آنها مورد نیاز برای جلوگیری از این افزایش در بازده اوراق قرضه… دوم آنها نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد این است که بازگشت نقدینگی در اعتبار آن خواهد بود سهام – که در دنباله.”

در کنار خرید مقدار نامحدودی از دارایی های فدرال رزرو را نیز گسترش اختیارات آن به شرکت ها و اوراق قرضه شهرداری ها و backstop یک سری از اقدامات دیگر که تحلیلگران برآورد و ارائه خواهد شد 4 تریلیون دلار به علاوه در وام به شرکت های غیر مالی.

نیز وجود دارد نشانه هایی از پیشرفت در کنگره بر 2 تریلیون دلار آمریکا محرک, مقابله, که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin امیدوار بود “بسیار نزدیک است.”

کشورهای دیگر در حال رونمایی خود اقدامات است. کره جنوبی را ویران بازار صعود 8.6% پس از دولت دو برابر شده برنامه ریزی اقتصادی نجات بسته به 100 تریلیون وون (80 میلیارد دلار).

در چین سرزمین اصلی سهام های ارسال شده خود را در بزرگترین افزایش در سه هفته با یک افزایش تقریبا 3%, در حالی که ژاپن Nikkei افزایش یافت و 7 درصد آن بزرگترین روزانه افزایش از ماه فوریه 2016.

اما سرمایه گذاران هنوز هم با احتیاط به عنوان جهانی coronavirus عفونت را در صدر 350,000 و چین ارسال شده افزایش عفونت های جدید در آورده از خارج از کشور.

ژاپن گفت که تعویق انداختن بازی های المپیک, جنرال موتورز شد آخرین به رها چشم انداز خود را برای این سال در حالی که فورد بوده و آخرین شرکت های غول پیکر به خود رتبه بندی اعتباری برش به آستانه ‘ناخواسته’ روز دوشنبه.

“بازار ادامه دارد به گزاف گویی در آخرین سیاست اطلاعیه ها و سپس کشویی به پایین به عنوان واقعیت اقتصادی از وضعیت دوباره ظهور” دویچه بانک استراتژیست جیم رید گفت.

منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار اطلاعات سقوط به پایین ترین رکورد در روز سه شنبه و رنج می برد تا کنون بزرگترین آن یک ماه پس از سقوط این بررسی در سال 1998 آغاز شد.

اما دولت و بانک مرکزی حمایت مالی کمک به آرامش اعصاب در بازار اوراق قرضه که در آن بازده در دو سال گنجينه آمریکا آمار کمترین سطح خود از سال 2013. ده سال بازده در 0.8339% از هفته گذشته اوج 1.28%.

آلمان را 10 سال عملکرد بود تا 2 واحد در روز در -0.36% در مقایسه با 4 واحد افزایش قبل از شاخص مدیران خرید (PMI) نسخه تمام حرکت کوچک در مقایسه با زمانی که به پایین ترین سطح خود رسید در -0.90% پیش از آن در ماه مارس است.

“من فکر می کنم ما به نوعی از تعادل معاملاتی در محدوده پناهگاه های امن” گفت: DZ بانک استراتژیست رنه آلبرشت.

“با توجه به چشم انداز رکود اقتصادی و خیلی بیشتر (بدهی) صدور رفتن به جلو فکر می کنم سطح که در آن بازده در حال حل و فصل است جایی برای آنها بود.”

همه چیز در مورد اقتصاد

تاثیر ویروس بر اقتصاد جهانی مشهود است در یک سری از پیش بینی رشد نکند و پیشبرد خوانش PMIs در سراسر جهان بزرگترین اقتصاد.

آلمانی فعالیت های سقوط به پایین ترین میزان از سال 2009 بحران رانده شده توسط یک رکورد خدمات انقباض در حالی که در فرانسه فعالیت های ضربه تمام وقت پایین. ژاپن نوشته شده در بزرگترین-تا کنون خدمات می گیرند.

“اقتصاد در سراسر جهان در حال رفتن آفلاین است و ویرانگر برای فعالیت های اقتصادی آن ایجاد قوی ترین دررفتگی در بازارهای مالی در حافظه زندگی” گفت: جورج Boubouras رئیس تحقیقات در K2 مدیریت دارایی در ملبورن.

اما چشم انداز گسترده فدرال کمک های مالی تحت فشار قرار دادند دلار 0.8 ٪ کاهش در برابر رقبای کردن سه سال قبل در حال سقوط در برابر ین و کشویی 1% در برابر یورو.

کالا و در حال ظهور در بازار ارز بهره مند با دلار استرالیا تا حد 2 درصد به $0.59315 و خوبی کردن 17-سال پایین.

کمتر وجود دارد نوسانات بازار بیش از حد. سنج از انتظار یورو-دلار نوسانات کاسته زیر 12 درصد بالاتر از 14 درصد در روز دوشنبه و اندازه گیری سهام آمریکا نوسانات تضعیف به یک هفته حدود 55 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>