داو Soars 1,000 مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وعده برو ‘بزرگ’ در کمک های اقتصادی

سهام ایالات متحده افزایش 6 درصدی در روز سه شنبه یک روز پس از شدیدترین کاهش از سال 1987 سقوط به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده او را از “رفتن بزرگ” با برنامه های بلانت اقتصادی درد ناشی از شیوع کروناویروس.

سهام نیز افزایش داد پس از فدرال رزرو در زمان گام های بیشتر برای افزایش نقدینگی و بنیادی آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس است که گریبانگیر اقتصاد جهانی و بازار.

بانک مرکزی مجددا راه اندازی یک بحران مالی-عصر خرید کوتاه مدت بدهی های شرکت های بزرگ به این امید که شرکت ها قادر به ادامه پرداخت کارگران و خرید لوازم از طریق این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه حرکت به خرید تجاری مقاله به دنبال چندین اورژانس اقدامات انجام شده توسط بانک مرکزی ایالات متحده روز یکشنبه از جمله کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر است.

اما با این روز را گزاف گویی بازار rsi تنها بخشی از آن های اخیر ضرر و زیان است. S&P 500 که کاهش 12 درصد در دوشنبه هنوز حدود 25 درصد از آن Feb. 19 رکورد بسته شدن بالا و بازار بسیاری از ناظران دیدن بیشتر نوسانات جلوتر است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,048.86 امتیاز و یا 5.2% به 21,237.38 S&P 500 به 143.06 امتیاز یا 6.00% به 2,529.19 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 430.19 امتیاز یا 6.23% به 7,334.78.

سرمایه گذاران “مانند است که فدرال ریزرو مایل به گام در اینجا و مایل به مرحله بزرگ … که یک پیام مهم است که آنها در حال ارسال به شرکت کنندگان در بازار” گفت: Tracie McMillion رئیس جهانی تخصیص دارایی استراتژی در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه در وینستون-سیلم, North Carolina.

بازارهای جهانی

سنج جهانی بازارهای سهام و طلا افزایش یافت.

طلا جامعی پنج جلسه کاهش در بودجه تلاش و سهام در وال استریت افزایش یافت به عنوان حرکت کاسته رشد ترس از یک بحران نقدینگی با توجه به کوروناویروس.

بازارهای سهام در اروپا بازگشت و وال استریت صعود بر روی یک سری از اطلاعیه ها از تغذیه وزارت خزانه داری و کاخ سفید.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص افزایش 2.26% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.92%.

بانک مرکزی ژاپن انجام شده 84 روز دلار بودجه عملیات به ارزش $30.272 میلیارد و بزرگترین آن تزریق دلار بودجه از سال 2008 و کره جنوبی نیز متعهد به عمل به زودی.

قبل از بازارهای ایالات متحده افتتاح شد, سهام و قیمت نفت تلاش به لرزش خاموش coronavirus نگرانی پس از وال استریت بدترین تار و مار پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987.

فیلیپین این کشور به بازارهای آن در حالی که فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و بلژیک پیشتر معاملات سهام ممنوعیت فروش کوتاه برای محافظت از برخی از بزرگترین شرکت ها از فروش.

این حرکت را به طور موقت متوقف شرط در سقوط سهام در تعداد زیادی از شرکت ها از بزرگترین آبجو Anheuser-Busch InBev به بانک اسپانیایی سانتاندر و Air France-KLM.

دلار رسید به شرکت ها و سرمایه گذاران به دنبال ترین مایع ارز و نگرانی در مورد کوروناویروس’ تاثیر اقتصادی منجر به ریسک پذیری.

سه ماه یورو/دلار متقابل اساس ارز مبادله گسترش رز به عنوان بالا که 120 اساس امتیاز کمتر از 90 روز دوشنبه قرار دادن گسترش به عنوان وسیع ترین از اواخر 2011 – ارتفاع از بحران بدهی های منطقه یورو.

“استرس در اینجا این است که کمک به بلند کردن دلار” گفت: شان آزبورن رئیس FX استراتژیست در Scotiabank در تورنتو است.

اوایل ارتجاعی در بازارهای اروپا محو شد به عنوان منطقه کتک هواپیمایی و مسافرتی سهام دچار یک دقیقه.

داده ها نشان داد سرمایه گذاران آلمانی روحیه در پایین آخرین دیده در بحران مالی 2008 و آژانس رتبه بندی S&P جهانی هشدار داد اجتناب ناپذیر رکود اقتصادی جهانی در این سال می تواند منجر به افزایش در پیش فرض.

قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید که پایین ترین سطح از سال 2016 به عنوان همه گیر آمار تقاضای نفت در حالی که عربستان سعودی و روسیه نگه داشته تا نبرد خود را برای سهم بازار.

قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت و 7 سنت افزایش به $29.98 در هر بشکه رسید و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت 5 سنت افزایش به $28.65 در هر بشکه رسید. آن ها سقوط کرده است بیش از 50 درصد از Jan. 2.

بازارهای تثبیت شده پیش از آن در آسیا است. استرالیا سهام بسته 5.9 درصد و بالاتر, بزرگترین روزانه درصد افزایش از اکتبر سال 2008 پس از غوطه وری نزدیک به 10 درصد در روز دوشنبه.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه و ژاپن Nikkei هر دو به پایان رسید و ثابت است.

حدود 2.7 تریلیون دلار در بازار با ارزش بود پاک از S&P 500 در روز دوشنبه به عنوان آن رنج می برد آن سومین روزانه درصد کاهش ثبت شده. طی 18 روز شاخص معیار دهکدهای از دست داد $8.3 تریلیون. سهام جهان را hemorrhaged بیش از $15 تریلیون.

گروه هفت وزیران دارایی انتظار می رود برای برگزاری یک تماس در سه شنبه شب هر چند بازار خواهید برای دیدن محرک های مالی و نشانه هایی که این ویروس نمی خواهد گلوله برف خارج از کنترل است.

شاخص دلار 1.616% با یورو پایین 1.91% به $1.0967.

ارزش ین 1.46% در مقابل دلار آمریکا در 107.45 دلار در هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im