سهام ایالات متحده در روز دوشنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال هفته گذشته عظیم مالی بسته محرک با گسترش اقامت خود را در خانه دستورالعمل خروج سرمایه گذاران به انتظار نشانه های بیشتری در مراحل بعدی از یک بحران اقتصادی است.

یک رکورد 2.2 تریلیون دلار در کمک های اولیه و سیاست کاستن از فدرال رزرو کمک سهام بهبود برخی از ضرر و زیان خود را هفته گذشته با S&P 500 با ارسال بزرگترین هفتگی درصد افزایش در بیش از یک دهه و داو جونز بهترین آن از سال 1938.

که قانع کننده چند که بدترین از دراماتیک ترین فروش در یک دهه رسیده است و وال استریت ترس سنج که پیش بینی آینده نوسان است و هنوز هم در حال اجرا به عنوان بالا به عنوان آن شده است که پس از بحران مالی 2008.

اما چشم انداز بیشتر محرک اقتصادی دولت داده است سرمایه گذاران چیزی نگه به آنها به عنوان منتظر نشانه های اقتصادی رهایی از این بیماری همه گیر.

“ما برخی از یقین در هفته گذشته با آمریکا و عبور از قانون برای کمک به نقدینگی اما احساس کلی این است که هنوز هم نسبتا نامشخص به عنوان اعداد برای coronavirus موارد به صعود ادامه گفت:” نوح Hamman, مدیر اجرایی دفتر AdvisorShares.

حتی هفته گذشته جستن به حساب شدت از گسترش ویروس و احتمال یک رکود جهانی را چندان دور زدم 7 تریلیون کردن ارزش S&P 500 شرکت.

نوسانات شده است فوق العاده و پایدار با شاخص Dow به دست آوردن نزدیک به 2000 امتیاز در یک جلسه تنها به سقوط تقریبا 3000 امتیاز روز بعد.

“تصویر بزرگ از این است که بازار را آرام هنگامی که آنها می دانند که عمق و مدت این بیماری همه گیر” گفت: Clark کندال مدیر اجرایی کندال سرمایه در راکویل مریلند

JPMorgan Chase & Co روز شنبه گفت که انتظار واقعی ایالات متحده تولید ناخالص داخلی به سقوط 10 درصد در سه ماهه اول و غوطه 25 درصد در سه ماهه دوم.

در تمام فرودگاه های S&P بخش بيشتر با فن آوری و بهداشت و درمان است که عملکرد بهتری نسبت به بخش های دیگر در مسیر ارائه بزرگترین حمایت از معیار شاخص.

تقویت بهداشت و درمان شاخص بود 8.4% پرش در جانسون و جانسون به عنوان شرکت رو افزایش از دولت ایالات متحده قصد دارد برای کمک به صندوق ایجاد به اندازه کافی ظرفیت تولید آن coronavirus واکسن در حال حاضر تحت توسعه است.

Abbott Laboratories, صعود مورد مشابه پس از برنده شدن در ایالات متحده به تصویب یک آزمون تشخیصی برای COVID-19.

حدود 2:30 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز بود تا 371 امتیاز یا 1.7% در 22,007 S&P 500 بود تا 53 امتیاز یا 2.1% در 2,594 و شاخص Nasdaq Composite شد تا 195 امتیاز یا 2.6% در 7,698.

نروژی کروز خط Holdings Ltd, Royal Caribbean Cruises Ltd و کارناوال پارسیان در میان بالا decliners پس از Berenberg کاهش قیمت آن اهداف در کروز اپراتورها در حدود یک سوم است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر decliners توسط یک 1.32 به نسبت 1 در بازار بورس و یک 1.49 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص یک ثبت جدید در 52 هفته بالا و پایین در حالی که نزدک ثبت شده در پنج ماهه و 20 جدید پایین.

بازارهای جهانی

سهام جهانی محک در روز دوشنبه با وجود کاهش قیمت نفت به پایین ترین سطح از سال 2002 به عنوان بانک های مرکزی و ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از آسیب به سرعت در حال گسترش coronavirus است که طرح میتوانست به اقتصاد جهانی است.

چین روز دوشنبه شد آخرین به اضافه کردن محرک با یک برش از 20 واحد به یک کلید reverse repo rate, بزرگترین در نزدیک به پنج سال است.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.13% زیر دستاوردهای گسترده در اروپا و کاهش در آسیا است.

“من شده اند در این کسب و کار تقریبا 30 سال است و این سریعترین اصلاح من را دیده اند” سوئیس بانک های خصوصی Lombard Odier ارشد سرمایه گذاری افسر استفان Monier گفت: از این سال را به شیرجه رفتن در بازارهای جهانی است.

در بازارهای نفت برنت قراردادهای آتی شد پایین 8% یا 2 دلار در $22.50 در هر بشکه رسید – کمترین سطح خود در 18 سال است. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت تا آنجا که $19.92 نزدیک یک سال 2002 کم آمار این ماه است.

سرمایه گذاران همچنان به دنبال امنیت درک شده از اوراق قرضه با اوراق قرضه در حال سقوط در اروپا و در ایالات متحده است. معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 31/32 در قیمت به عملکرد 0.6477% از 0.744% اواخر روز جمعه.

کاهش بازده همراه با تلاش های فدرال رزرو به پمپ بیشتر دلار آمریکا به بازارهای کشیدن دلار خاموش ماهه اخیر.

رودریگو Catril ارشد FX استراتژیست در بانک ملی استرالیا (NAB) گفت: سوال اصلی برای بازار بود که آیا تمام محرک خواهد بود به اندازه کافی برای کمک به اقتصاد جهانی مقاومت در برابر شوک از coronavirus بیماری همه گیر.

“برای پاسخ به این سوال یکی از نیاز به دانستن قدر از مهار اقدامات و برای چه مدت آنها اجرا خواهد شد,” او اضافه شده است.

“این بزرگ ناشناخته و این نشان می دهد بازار به احتمال زیاد باقی می ماند فرار تا زمانی که این عدم قطعیت است حل و فصل شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im