داو فرو 8 درصد سقوط نفت, ویروس, ترس

وال استریت سقوط روز دوشنبه و رکود ترس بزرگ از loomed به کاهش قیمت نفت و ادامه coronavirus نگرانی موجب وحشت-رانده فروش ارسال سرمایه گذاران در حال فرار از خطر برای ایمنی در سالگرد بازار سهام ایالات متحده از طولانی ترین-همیشه bull run.

هر سه عمده سهام ایالات متحده به طور متوسط باز به شدت پایین تر در غوطه آنقدر تند آن باعث توقف معاملات با توجه به پادمان در محل قرار داده برای جلوگیری از تکرار 1987 را “دوشنبه سیاه” تصادف. داو کاهش یافته و به یک رکورد 2,000 از دروازه شروع.

S&P 500 در آهنگ و بزرگترین آن یک روز در صد قطره از دسامبر سال 2008 اوج بحران مالی است.

این شاخص در حال حاضر حدود 18 درصد کمتر از آن بالا تمام وقت در مجموعه Feb. 19. یک خرس بازار تایید شده است زمانی که سهام به 20 درصد کمتر از رکورد اوج.

“این یک طوفان کامل” گفت: Chris Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در مستقل مشاور داد در Charlotte, North Carolina. “شما یک مقدار زیادی از عدم قطعیت نظر تا چه حد این ویروس در ایالات متحده آمریکا شما لایه بر روی این قیمت نفت را کاهش دهد.”

“امروز همه چیز در مورد روغن بودن نی که پشت شتر را شکست,” Zaccarelli اضافه شده است.

پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار در نیویورک به توافق رسیدند.

“در بسیاری از ترس در بازار و اگر قیمت نفت همچنان پایین تر از آن را نشان می دهد که رکود اقتصادی جهانی است نه دور” Cardillo گفت.

CBOE Volatility index سنج از سرمایه گذار اضطراب لمس بالاترین سطح خود از دسامبر 2008.

معیار 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده به طور خلاصه غرق به 0.318% یک رکورد کم است.

این مسیر آغاز شد و در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که عرضه نفت پیمان بین عربستان سعودی و روسیه سقوط کرد و هر دو کشور متعهد به افزایش تولید در میان تضعیف تقاضای جهانی با توجه به کروناویروس و نشانه هایی از کاهش رشد اقتصادی.

قیمت نفت سقوط کرد و به کمترین سطح خود از سال 1991 در جنگ خلیج فارس با قراردادهای آتی نفت خام برنت گذشته پایین 22.05 درصد و جلو-ماه WTI کاهش 22.3% ارسال S&P شاخص انرژی پایین 19.3% خواهد بود که بزرگترین آن یک روز کاهش از اکتبر 2008.

بازارهای جهانی در حال حاضر بر روی لبه به عنوان در سراسر جهان تایید موارد COVID-19 رسید گذشته 110,000 باعث گسترده اختلال در عرضه و در مقیاس بزرگ قرنطینه اقدامات دولت تقلا برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در اواخر معاملات از میانگین صنعتی داو جونز سقوط 2,017.64 امتیاز و یا 7.8% به 23,847.14 S&P 500 از دست 221.98 امتیاز یا 7.47% به 2,750.39 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 578.54 امتیاز یا 6.75% به 7,997.08.

تمام 11 بخش مهم از S&P 500 شد, عمیق در خاک با انرژی و مالی سهام درد و رنج بزرگترین درصد زیان.

بوئینگ شرکت بزرگترین کشیدن در داو غلت 13.0% زیر هوانوردی فدرال دولت آمریکا (FAA) رد planemaker پیشنهاد در مورد سیم کشی سیستم در محل خود مبتنی 737 MAX هواپیما.

سهام شرکت Apple Inc کاهش 6.8% پس از داده ها نشان داد که شرکت به فروش می رسد کمتر از 500,000 گوشی های هوشمند در چین در ماه فوریه میان coronavirus بحران است.

Chipmakers تنظیم مسیر خود را برای بزرگترین افت از ماه ژانویه سال گذشته با فیلادلفیا SE نیمه هادی شاخص در حال سقوط 7.8%.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 18.82 به نسبت 1; در نزدک یک 19.48 به 1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده 1 new 52 هفته بالا و 226 جدید پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 9 ماهه و 970 جدید پایین.

هرج و مرج جهانی همچنان ادامه دارد

بازارهای جهانی سهام سقوط کرد و قیمت نفت خام سقوط به اندازه یک سوم پس از عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت با روسیه ارسال سرمایه گذاران در حال حاضر spooked توسط coronavirus شیوع فرار برای ایمنی از اوراق قرضه و ین ژاپن.

شاخص های سهام اروپا دچار تلفات سنگین.

10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه به عملکرد تضعیف به عنوان کم به عنوان 0.318% – سطح غیر قابل تصور فقط یک هفته پیش – به عنوان سرمایه گذاران با عجله به کاهش ریسک دارایی ها و ضربه محکم و ناگهانی امن پناهگاه.

تار و مار عمق برانگیخته و پس از عربستان سعودی خراشیده بازار با برنامه های افزایش تولید نفت به شدت پس از فروپاشی سازمان کشورهای صادر کننده نفت’ عرضه برش توافق با روسیه شدت دستپاچه سرمایه گذاران.

“قیمت نفت سقوط می افزاید: یک مخل پویا به بازار است که در حال حاضر بسیار شکننده است” گفت: پل اوکانر سر چند دارایی در Janus Henderson.

“ما در حال دیدن این هفته در نهایت یک مقیاس کامل انحلال و نشانه ای از تسلیم کامل در مقیاس وحشت – ما این را در هر دارایی” اوکانر گفت.

جیم وگل نرخ بهره استراتژیست در FHN مالی در ممفیس تنسی گفت که “هیچ کس تصور می کردند که عربستان سعودی خواهد شروع جنگ قیمت. به طور ناگهانی شما را مجبور به ارزیابی مجدد چه چیز دیگری می تواند تاثیر این.”

عربستان برای گرفتن سهم بازار بود یادآور یک درایو در سال 2014 که با قیمت پایین در حدود دو سوم در حالی که تجدید شیرجه رفتن در وال استریت آمد دقیقا 11 سال پس از سهام ایالات متحده لمس پایین در طول بحران مالی است.

برنت و ایالات متحده آتی تضعیف 14 دلار در هر بشکه به عنوان کم به عنوان $31.02 و $27.34 در فرار تجارت است.

هر دو خام معیار جبران برخی از خسارات اما هنوز خاموش تقریبا 20% – در مسیر خود را برای بزرگترین سقوط روزانه از سال 1991 شروع جنگ اول خلیج فارس.

بازارهای سهام در فرانکفورت و پاریس سقوط حدود 8.5 درصد و لندن چهار 12%. ایتالیا را شاخص اصلی سقوط تقریبا 15% پس از دولت بیش از آخر هفته دستور مستند از بخش های بزرگی از شمال کشور و از جمله پایتخت مالی میلان.

پان-منطقه ای STOXX 600 کاهش یافت و به بازار خرس خاک – کاهش بیش از 20% از تمام زمان بالا در فوریه. سهام نفت غرق شد, با نخست وزیر نفت را 54 درصد و غول های انرژی BP 20 درصد پایین تر است.

این ضرر و زیان در اروپا به دنبال تیز کاهش در آسیا است. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه سابق ژاپن از دست 4.4 درصد در بدترین حالت آن بعد از آگوست 2015 و ژاپن Nikkei کاهش یافته است 5.1%. استرالیا کالا-سنگین بازار تعطیل 7.3% آن بزرگترین سقوط روزانه از سال 2008 بحران مالی جهانی.

‘چیزی را انجام دهید!’

سرمایه گذاران انباشت اشیاء بدست آمده به پناهگاه امن بدهی رانندگی 30 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده عملکرد زیر 1% در شرط که فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره توسط حداقل 75 امتیاز را بر اساس زمانی که سیاست گذاران دیدار هفته آینده.

فدرال رزرو در هفته گذشته کاهش نرخ نیم درصد پس از یک جلسه اضطراری.

کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت در شیکاگو گفت: مردم می دانند تلاطم خواهد شد همانطور که در بحران های گذشته و در نهایت بازار بهبود می یابند اما می تواند احساسات و عواطف غلبه بر منطقی رفتار است.

“قلب ما با این حال به ما بگویید که به ‘آیا چیزی!’ حس هرج و مرج در بازار تغذیه به ما بیشترین آسیب رفتاری تعصبات” نیکسون گفت: با توجه به بالا خالص ارزش مشتریان.

تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان مبتلا به کروناویروس رز بالا 110,000 و 3,800 فوت کرده اند از ویروس.

وجود دارد نصب نگرانی که در ایالات متحده تولید کنندگان نفت در حمل تعداد زیادی از بدهی خواهد بود ساخته شده uneconomic با افت قیمت است.

خلق و خوی او نیز ضربه توسط کره شمالی شلیک سه پرتابه را از سواحل شرقی است.

پیوند ثروت باد اورده

بانک مرکزی اروپا در دیدار روز پنج شنبه خواهد بود و تحت فشار شدید برای عمل اما نرخ در حال حاضر به شدت منفی است.

10 سال بوند عملکرد منطقه یورو منجر امن دارایی – کاهش یافت و به رکورد پایین از -0.863% در حالی که انتظارات تورمی برای منطقه یورو غرق زیر 1 ٪ برای اولین بار.

اطلاعات پیشنهادی اقتصاد جهانی سرنگون به رکود اقتصادی این سه ماهه. آمار و ارقام از چین بیش از آخر هفته نشان داد صادرات کاهش 17.2 درصد در ژانویه و فوریه از سال قبل است.

سقوط در ایالات متحده بازده و تغذیه رای انتظارات تحت فشار قرار دادند دلار به بزرگترین هفتگی از دست دادن در چهار سال قبل از آن بهبود برخی از زمین..

دلار تمدید آن اسلاید به 101.20 ین اعماق دیده نمی شود از اواخر سال 2016. از آن گذشته بود پایین نزدیک به 3 درصد در 102.34.

یورو به بالاترین میزان در بیش از 13 ماه در $1.1492 و در گذشته در $1.1431.

طلا در ابتدا پاک $1,700 در هر اونس به هفت سال اوج تنها به سقوط به $1,669.02 در میان صحبت برخی از سرمایه گذاران به فروش به جمع آوری پول نقد برای پوشش حاشیه تماس های در سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de