وال استریت سقوط به عنوان هنوز هم به سرعت در حال گسترش coronavirus مجبور بیشتر ایالات متحده به مستند گرفتی خوش بینی از بی سابقه دور از سیاست تزریق پولی توسط فدرال رزرو است.

پس از کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و ارائه به خرید بیشتر اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در هفته گذشته بانک مرکزی در حال حاضر تصمیم به قرض دادن در برابر وام های دانشجویی و وام های کارت اعتباری و همچنین خرید اوراق قرضه از بزرگتر کارفرمایان.

بی سابقه ای حرکت می کند به طور خلاصه برداشته شاخص های آتی سهام ایالات متحده بیش از 3 درصد اما نصب مرگ و میر از COVID-19 و شواهد رو به رشد اقتصادی آسیب به شرکت های بزرگ امریکا به سرعت فرستاده شاخص های اصلی بازگشت به قرمز است.

“آنها در حال پرتاب همه چیز را در سینک آشپزخانه گفت:” اسکات براون اقتصاددان ارشد در ریموند جیمز در سنت پترزبورگ ،

“(اما) این تلاش ها به تنهایی نمی خواهید برای انجام هر چیزی در برابر ویروس – که مشکل بزرگ است. آن را کمک خواهد کرد اما ما هنوز هم نیاز به محرک های مالی و ما نیاز به یک مقدار زیادی از آن. ما نیاز به آن بشود نسبت به افرادی که در حال رفتن به واقعا رنج می برند.”

سرمایه گذاران امیدوار بودند که آمریکا را روشن $1 تریلیون دلار به علاوه coronavirus بسته محرک بیش از آخر هفته اما دموکرات ها و جمهوری خواهان هنوز در تقلا برای رسیدن به یک توافق است.

اوهایو, لوئیزیانا و دلاور در حال حاضر پیوست و نیویورک و کالیفرنیا در درخواست از مردم برای ماندن در خانه سایهای در نزدیکی توقف در فعالیت های اقتصادی و درد بیشتر برای آمریکا و بازارهای سهام که در حال حاضر بیش از $9 تریلیون دلار ارزش در بزرگترین فروش پس از بحران مالی است.

گلدمن ساکس انتظار آشکار انقباض در جهانی واقعی تولید ناخالص داخلی در سال 2020 در بازگشت از 24 درصد سقوط در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه دوم: دو و نیم بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی پس از جنگ سابقه بوده است.

بوئینگ بزرگترین استفاده کننده در داو افزایش 6.1 درصد به عنوان سهامداران دریافت غیر معمول تکه ای از اخبار خوب از گلدمن ساکس به روز رسانی رتبه خود را در planemaker به “خرید” در انتظار این شرکت برای بهبود یافتن از آن های اخیر گلایه.

فقط پس از 11:30 a. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 734 امتیاز یا 3.8% در 18,439 S&P 500 به پایین بود 88 امتیاز و یا 3.9% در 2,216 و Nasdaq Composite به 171 امتیاز یا 2.6% در 6,704.

Danaher پارسیان شروع به پریدن کرد 4.4% به عنوان آن تشخیص مولکولی شرکت دریافت در ایالات متحده تایید اداره غذا و دارو برای اولین بار سریع coronavirus تست تشخیصی.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers بیش از 3 به 1 در بازار بورس و 1.44-به-1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده جدید در 52 هفته بالا و 165 پایین در حالی که نزدک ثبت دو جدید اوج و 248 جدید پایین.

بازارهای جهانی: تغذیه پشتیبانی نتواند به جلو سهام از شیرجه

تازه حمایت اعلام شده از سوی فدرال رزرو موفق به بلند وال استریت روز دوشنبه پس از اروپا و آسیا هر دو را غرق coronavirus همه گیر و رو به رشد تعداد ملی مستندات است که می تواند فشار اقتصاد جهانی به رکود است.

سهام اروپا در حال شیرجه بیش از 4% در تجارت آتی شده بود بیش از 3 درصد کاهش و بازار کالا نیز رنج می برد بیشتر سنگین فروش قبل از اعلام از سوی بانک مرکزی ایالات متحده در 1200 GMT.

فدرال رزرو گفت: backstop بی سابقه محدوده اعتبار برای خانواده های کوچک و بزرگ شرکت برای جبران “شدید اختلال” ناشی از ویروس است. خرید خزانه داری ایالات متحده و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار نیز گسترش یافته تا آنجا که مورد نیاز است.

“از آن خود بازوکا لحظه. آن را خود ما انجام آنچه در آن طول می کشد’ لحظه گفت:” راسل قیمت اقتصاددان ارشد در Ameriprise Financial Services در تروی, Michigan.

“اما کاملا رک و پوست کنده بازار است که فقط در یک دوره انتظار در حال حاضر تا زمانی که ویروس در آن اجرا می شود و البته برخی از روش های درمانی و درمان های دیگر قادر به بهبود نتایج.”

سرمایه گذاران هنوز هم در پوشش فوق العاده امن دولت اوراق قرضه و ارزش ین ژاپن در بازار ارز. یورو نیز رسید و پس از تغذیه نداشته باشند اما با گسترده قطعیت در مورد زمانی که هر ظاهر نرمال ممکن است بازگشت وجود دارد چند مکان واقعا به پنهان کردن.

“وخامت بیشتر در COVID-19 وقوع است به شدت آسیب رساندن به اقتصاد جهانی” تحلیلگران مورگان استنلی روز دوشنبه هشدار داد. “ما انتظار داریم رشد جهانی به شیب نزدیک به GFC (بحران مالی جهانی) پایین و رشد اقتصادی ایالات متحده به 74 سال اخیر در سال 2020 است.”

گلدمن ساکس ارسال هشدار مشابه از 1% افت اقتصاد جهانی در این سال ،

MSCI اصلی جهان شاخص سهام پایین بود 0.8% و تقریبا در چهار سال اخیر رسید.

UBS استرالیا سر از سهام توزیع جورج Kanaan گفت: بازارهای مالی جهانی شده است گریبانگیر ترس که بعید به نظر می رسید به سهولت در هر زمان به زودی با وجود هماهنگ تلاش های دولت ها و بانک های مرکزی در سراسر جهان است.

“من شده اند در بازارهای مالی برای 27 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” او به رویترز گفت با تلفن از سیدنی.

“برای اولین بار است که این شامل توده های مردم است. در GFC بود که یک رویداد رخ داده است که در سرمایه گذاری بانک ها در سراسر جهان را نمی درگیر کردن مردم در خیابان. دوم این است که رسانه های اجتماعی است که کمک به درایو این ترس و وحشت است.”

در تجارت شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن از دست داد 5.4% با نیوزیلند بازار ریختن یک رکورد 10% در یک نقطه به عنوان دولت بسته های غیر ضروری کسب و کار.

شانگهای تراشه های آبی کاهش یافته است 3.3% هر چند ژاپن Nikkei رز 2.0% کمک انتظارات تهاجمی تر خرید دارایی توسط بانک مرکزی ژاپن است. در استرالیا, S&P/ASX200 کاهش یافته است 5.62% به این شاخص به پایین هفت سال است.

در سطح جهانی تحلیلگران هراس اطلاعات هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده به دلیل روز پنج شنبه در میان پیش بینی های آنها می تواند بالون توسط 750,000 و احتمالا بیش از یک میلیون نفر است.

نصب اقتصادی تلفات

نصب اقتصادی تلفات منجر به تظاهرات مهم در اوراق قرضه در اواخر هفته گذشته با تلاش های بانک مرکزی برای بازگرداندن نقدینگی در بازار اجازه می دهد برای بیشتر از دو راه تجارت است.

بازده اوراق قرضه ایالات متحده توجه داشته باشید 10 سال بودند را در 0.82% داشتن شیرجه تمام راه را به 0.84% روز جمعه از بالای 1.28%. اروپایی معیار مانند آلمان میباشد که در اطراف -0.37% پایین تر از 20 bps از هفته گذشته 10 ماه اخیر رسید.

خواستار شد در ادامه برای منطقه یورو 19 دولت به موضوع بلوک مشترک اوراق قرضه سعی کنید به این منطقه از طریق اقتصادی له ویروس مستندات.

در نیوزیلند, بانک مرکزی اعلام کرد خود را برای اولین بار آشکار خرید کاغذ دولتی با هدف تزریق بسیار مورد نیاز نقدینگی به بازار محلی است.

در بازار ارز اولین غریزه در روز دوشنبه بود که به تخلیه آن اهرمی برای رشد جهانی و قیمت کالا, ارسال دلار استرالیا به پایین تا آنجا که 0.8 درصد به $0.5749 .

دلار آمریکا آغاز شده اما پس از آن شرکت کردم مکیده زیر توسط اقدامات فدرال رزرو. نیز وجود دارد هنوز هم حزبی جنگ در آمریکا که متوقف شده بود یک coronavirus پاسخ لایحه از پیشرفت.

دلار کاسته 0.5% به 110.31 ین در حالی که یورو شات تا 0.8 ٪ به $1.0780 شده را در از $1.0635 در یک نقطه.

دلار بوده است عمده مکملهای افزایش در هفته گذشته به عنوان فرار سرمایه گذاران به نقدینگی از ارز ذخیره جهان است در حالی که برخی از منابع مالی شرکت ها و کشورها به شدت به دنبال پول بیشتر برای پوشش خود را به دلار استقراض.

این افت ناگهانی ارزش دلار دوباره زنده طلا که تا به حال تضعیف 0.3% کاهش به $1,493.83 دلار در هر اونس برسد.

قیمت نفت نیز افت ارزش برخی از آنها تیز و زیان با قراردادهای آتی نفت خام برنت چنگ می زنند تا $26.46 داده از تقریبا 5 ٪ در یک نقطه در $25.66 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im