داو فرو 700 عنوان Coronavirus نگرانی تشدید

شاخص های سهام ایالات متحده سقوط در روز چهارشنبه سرمایه گذاران به فرار به پناهگاه امن دارایی های زیر اسلاید برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی پس از سال 2017 و پیش بینی های نگران کننده در ایالات متحده مرگ و میر از coronavirus.

در اوایل معاملات شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 689.78 امتیاز یا 3.15% در باز به 21,227.38.

S&P 500 باز پایین تر 86.51 امتیاز یا 3.35% در 2,498.08 در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته است 240.60 امتیاز یا 3.12% به 7,459.50 در افتتاحیه بل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب متحده باید آماده برای یک “بسیار دردناک دو هفته” از شایع coronavirus. مقامات کاخ سفید در حال طرح ریزی بين 100000 240,000 ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

“این رفتن به یک دوره دو هفته ای که,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “هنگامی که شما را در شب این نوع از مرگ است که باعث شده است این نامرئی دشمن باور نکردنی است.”

شاخص Dow و S&P 500 به حال خود بدترین افتتاح چهارم در تاریخ به عنوان تلاش برای مهار این ویروس منجر به فروشگاه تعطیلی گسترده کارکنان furloughs و مجازی توقف در فعالیت های کسب و کار.

معیار و شاخص دهکدهای از دست داد حدود 5.6 تریلیون دلار در ارزش بازار تا کنون در این سال با وجود بی سابقه ای دور از سیاستهای مالی و پولی محرک است که به کمک بازارهای سهام پنجه به برخی از ضرر و زیان در هفته گذشته.

“وجود دارد هیچ راه آسان برای تعیین کمیت یا اقتصادی و خاموش کردن و یا چه احتمالی بازیابی است که به مانند به عنوان سیاست های پولی و مالی طرح ها به عنوان تاریخی به عنوان رکود اقتصادی” گفت: هنر هوگان رئیس استراتژیست بازار در ملی اوراق بهادار در نیویورک است.

با درآمد سه ماهه فصل تنظیم شده برای شروع در دو هفته سرمایه گذاران از ترس گزارش از تولید بیشتر کاهش تقاضا در سراسر بخش از جمله خطوط هوایی خودرو, کالاهای لوکس و صنعتی تبخیر بالا بردن خطر ورشکستگی شرکت ها.

S&P 500 شرکت در حال انتظار برای ورود یک درآمد رکود اقتصادی در سال 2020 با کاهش سود در محله های اول و دوم با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

درآمد سالانه انتظار می رود به سقوط 2% کاهش برای اولین بار از سال 2009 است. در سه ماهه دوم به تنهایی سود در S&P 500 شرکت پیش بینی شده به اسلاید 9.6 درصد.

در آخرین نشانه از تلفات اقتصادی از بحران بهداشت و درمان ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی کاهش یافته است در ماه مارس برای اولین بار پس از سال 2017, حمایت از نمایش ها که طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ به پایان رسید در ماه گذشته.

“صحبت از پایین در بازارهای سهام هنوز هم به نظر می رسد قابل ملاحظه ای پیش از موعد با توجه به ادامه افزایش عفونت و مرگ و مير در سراسر اروپا و ایالات متحده گفت:” مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets در لندن است.

وال استریت ترس سنج CBOE volatility index همچنان در نزدیکی سطح گذشته دیده می شود در طول بحران مالی 2008 با سرمایه گذاران هجوم آوردند به امنیت درک شده از طلا و گنجينه ایالات متحده.

نرخ بهره حساس Citigroup Inc, JPMorgan Chase & Co و گلدمن ساکس کاهش بیش از 3 درصد در premarket تجارت در حالی که خطوط هوایی و هتل ها و کروز اپراتورهای ریختن بین 4% و 6%.

هتل ماریوت اپراتور بین المللی 7 درصد سقوط کرد بعد گفت: اطلاعات حدود 5.2 میلیون مهمانان نقض شد.

بازارهای جهانی

جهانی بازارهای سهام شروع سه ماهه با شیب تند و زیان در روز چهارشنبه به عنوان شواهد نصب شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس شد ارسال در اقتصاد جهانی به یک رکود عمیق است.

معامله گران به رهبری برای ایمنی از اوراق قرضه دولتی دلار و طلا زیر تیز slowdowns در فعالیت های تولیدی در ژاپن و آلمان یک روز پس از آن داده ها نشان داد که ضریب اطمینان مصرف کننده در ایالات متحده کاهش یافت و به 3 سال پایین.

پان-شاخص STOXX 600 غرق 2.7% در حالی که شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 1.11%. توکیو شاخص نیکی سقوط 4.5% پس از بدترین شیرجه رفتن در کارخانه فعالیت در تقریبا یک دهه است.

“رئیس جمهور تهمت هشدار در مورد وحشتناک دو هفته پیش رو و تا 100000 – 240,000 مرگ و میر در ماه های آینده است که قطعا قرار دادن لحن منفی در بازار” گفت: Societe Generale استراتژیست کیت Juckes. “این بسیار خطر کردن وجود دارد. آن است که قطعا یک روز پایین تر بازده اوراق قرضه, سقوط شاخص سهام و قلع کلاه.”

بازارهای ایالات متحده به پایان رسید سه ماهه اول در روز سه شنبه مشخص شده توسط بزرگترین پاییز فصلنامه از سال 1987 برای داو جونز و شدیدترین برای معیار S&P 500 پس از بحران مالی است. این واقعیت از آن همه اتفاق افتاده در یک ماه و از رکورد ساخته شده آن را احساس بیشتر از همه ،

آمریکا فعالیت های اقتصادی است که به احتمال زیاد “بسیار بد” و نرخ بیکاری می تواند بالاتر از 10% به دلیل تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus کلیولند رئیس بانک فدرال رزرو Loretta مستار گفت CNBC.

در بازار ارز دلار را امن و پناهگاه درخواست تجدید نظر را دیدم آن را ادامه خواهد داد به افزایش است.

“به نظر من بازار هنوز به طور کامل با قیمت مناسب در آسیب از coronavirus با برخی از مردم هنوز هم صحبت در مورد V-شکل بازیابی” گفت: Masahiko لوو, نمونه مدیر در داد برنشتاین در توکیو.

“ایالات متحده و اروپا در حال برخورد با موج اول در حال حاضر, اما همانطور که می بینید در آسیا وجود دارد می تواند بیشتر از امواج و دوباره وارد موارد است. روانشناسی انسان نیز نمی کند و به سرعت بهبود می یابند یا پس از یک تجربه شبیه به این.”

معامله گران شروع به پریدن کرد به سمت امنیت درک شده از اوراق قرضه دولتی هل دادن بازدهی اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه به 0.5957% از 0.699% اواخر روز سه شنبه.

بازار کالا بسیار ناهموار. قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و نزدیک به 6 درصد در یک نقطه به عنوان کم به عنوان $24.80 هر بشکه نفت به ایالات متحده و روسیه و عربستان سعودی jostled بیش از یک عرضه بیش از حد نفت است.

نفت خام معیار به پایان رسید سه ماهه اول با بزرگترین ضرر و زیان در تاریخ است. هر دو ایالات متحده آمریکا و برنت در رو با چکش در سراسر مه توسط همه گیر و عربستان-روسیه قیمت جنگ.

تقاضای جهانی قطع شده است به شدت با محدودیت های مسافرتی. پیش بینی در عمده تجار و بانک ها دیدن تقاضا افتادن توسط 20 ٪ تا 30 ٪ در ماه آوریل و برای ضعیف مصرف به معطل شدن برای ماه می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>