داو فرو 400 امتیاز در چین Virus ترس

S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با تضعیف روز جمعه آمار نگرانی بیش از تاثیر coronavirus بیماری همه گیر جهانی رشد قوی درآمد از Amazon.com بررسی تلفات در Nasdaq.

از 11:30 صبح به وقت شرق:

  • میانگین صنعتی داو جونز سقوط 410 امتیاز یا 1.4% به 28,448.
  • S&P 500 شاخص تضعیف 41 امتیاز یا 1.2% به 3,242.
  • نزدک کاهش یافت 101 امتیاز و یا 1.1% 9,196.
  • راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت سقوط کرد 25 امتیاز یا 1.5% به 1,623.

سهام خرده فروش آنلاین رسید 9.2% پس از شرکت ساختگی وال استریت را تخمین می زند برای تعطیلات-نتایج سه ماهه قرار دادن آن پشت در $1 تریلیون بازار سرمایه باشگاه است.

سود در آمازون کمک به مصرف کننده اختیاری شاخص افزایش 2.2% در حالی که بسیاری دیگر از شاخص های عمده در قرمز با انرژی سهام غلت 2.4%.

وال استریت شاخص در دوره تا پایان هفته در یک فقیر توجه داشته باشید به عنوان ویروس ترس همچنان به گرفتن بازارهای مالی اگر چه درآمد شرکت ها شده اند تا حد زیادی مثبت است.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی روز پنجشنبه پس از سرعت گسترش ویروس کشته شدن بیش از 200 نفر در چین و آلوده به هزاران نفر در سطح جهان است.

اختلال در زنجیره تامین و محدودیت سفر انتظار می رود به وزن در اقتصاد چین باعث اقتصاددانان به خلق و خوی خود را رشد انتظارات برای جهان و دومین اقتصاد است.

“سارس تجربه نشان می دهد سهام به خصوص در آسیا را حفظ خواهد کرد در حال سقوط تا coronavirus عفونت ایجاد ثبات و دوره ای بخش های آسیب پذیر هستند,” سیتی جهانی حقوق صاحبان سهام استراتژیست رابرت Buckland نوشت: در یک توجه داشته باشید.

سیتی با این حال خواسته سرمایه گذاران به “خرید dip.” “هر گونه کاهش بیشتر در شاخص های جهانی سهام را پیش بینی بازده بیشتر جذاب” Buckland نوشت.

قبل از آن داده ها نشان داد که مدیریت خرید شیکاگو و شاخص کاهش یافت و به پایین تر از حد انتظار 42.9 امتیاز در ماه ژانویه نشان می دهد فعالیت های تولیدی در میانه قرارداد بیشتر است.

نفت رشته های Exxon Mobil Corp و شورون پارسیان کاهش یافته و حدود 3% پس از نتایج ناامید کننده.

ویزا Inc کاهش 2.7% آن را به عنوان سقوط کوتاه از تحلیلگران برآورد برای سه ماهه اول درآمد و هشدار داد درآمد خواهد بود ديگر با انگیزه ارائه به مشتریان بانکداری در سال 2020 است.

کسب و کار بین المللی ماشین آلات پارسیان به دست آورد 4.5% پس از نامگذاری جدید و رئیس اجرایی.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers برای 2.49 به نسبت 1 در بازار بورس و 2.80 به نسبت 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت 29 new 52 هفته بالا و 7 پایین ترین نرخ های جدید در حالی که نزدک ثبت 32 جدید اوج و 50 پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید