بازارهای مالی همچنان به اسپاسم شنبه با سهام ایالات متحده معکوس روز سه شنبه تجمع به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر جلبک عظیم پاسخ از دولت ها و بانک های مرکزی.

بازار شده اند فوق العاده فرار برای هفته ها به عنوان وال استریت و کاخ سفید اذعان افزایش خطر رکود اقتصادی با توجه به شیوع کروناویروس. روز معمولی در این ماه دیده می شود بازار سهام نوسان بالا یا پایین با 4.9%. بیش از دهه گذشته متوسط حرکت بود فقط 0.4%.

فشار فروش جاروب بازارهای سراسر جهان است. معیار نفت ایالات متحده کاهش یافت و تقریبا 10 درصد و کمتر از 25 دلار در هر بشکه برای اولین بار پس از سال 2002. شاخص های سهام اروپا از دست داد 4% زیر وسیع تلفات در آسیا است. حتی قیمت برای دراز مدت ایالات متحده Treasurys که دیده می شود به عنوان برخی از امن ترین امکان سرمایه گذاری کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران رنگی بسیار کوتاه ترین مدت خزانه داری بدهی.

در حدود 11:30 a. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 1,392 امتیاز یا 6.6% در 19,845 S&P 500 به پایین بود 156 امتیاز یا 6.2% در 2,373. Nasdaq Composite به 372 امتیاز یا 5.1% در 6,961.

هشتمین مستقیم بعد داو منتقل شده حداقل 1 ، 000 امتیاز..

S&P 500 که دیکته چگونه 401(k) حساب انجام خیلی بیشتر از این نظرسنجی به پایین است که 28 درصد از آن رکورد در ماه گذشته.

آن را فقط یک روز پیش که شاخص S&P 500 رسید 6% پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “رفتن بزرگ” در نظر دارد برای کمک به اقتصاد که به طور فزاینده ای در حال بسته شدن روز به روز. این برنامه می تواند رویکرد $1 تریلیون و آن را دنبال موجی از اورژانس اقدامات فدرال رزرو و بانک های مرکزی دیگر به بازارهای مالی در حال اجرا بیشتر هموار.

با وجود همه این است که سرمایه گذاران در حال مبارزه با چقدر به پرداخت برای هر چیزی — سهام و اوراق قرضه نفت — هنگامی که آن را بسیار نامشخص چه بد اقتصاد در حال گرفتن آمار چقدر سود شرکت ها را و چگونه بسیاری از شرکت ها ممکن است به ورشکستگی با توجه به بحران نقدی.

“این واقعا بی سابقه حوادث کافی ندارد مثال های تاریخی که با آن به دقت لنگر ما پیش بینی خود را در” دویچه بانک اقتصاددانان نوشت: در گزارش روز شنبه.

با تمام عدم قطعیت و شواهد اولیه که اقتصاد چین بود که آمار بسیار سخت تر توسط ویروس از اوایل فکر آنها در حال حاضر نگاه کنید به “شدید جهانی رکود اقتصادی رخ داده در نیمه اول سال 2020 است.”

اما آنها نیز هنوز پیش بینی نسبتا سریع دوباره بجای اول برگشتن با فعالیت شروع به گزاف گویی در نیمه دوم این سال و در بخشی به خاطر تمام کمک های وعده داده شده از بانک مرکزی و دولت است.

سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های آهسته قبل از بازار می توانید پیدا کردن پایین. تعداد موارد جدید گزارش شده در چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر در حال کاهش است اما عفونت در ایالات متحده و اروپا و جاهای دیگر در حال افزایش است.

تعدادی از عفونت را در صدر 200,000 در سراسر جهان و ویروس به کشته شدن بیش از 8000.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

همه عدم قطعیت باعث شده که بسیاری از مردم نسبت به ایمنی. ماه گذشته سرمایه گذاران کشیده $17.5 میلیارد دلار از سهام وجوه متقابل و تبادل وجوه معامله حتی اگر سهام مجموعه اوج تمام وقت در وسط ماه است. صندوق های بازار پول در ضمن جلب $25.5 میلیارد دلار با توجه به مورنینگ.

که قبل از همه بازار فروش شتاب این ماه به عنوان گسترده عصری اقتصاد تعطیل به امید بهتر حاوی شیوع. رستوران ها بسته شده اند به ناهار خوردن در مشتریان هواپیماهای پارک شده و عرصه ورزش شده اند کاهش نیافته است. گلدمن ساکس استراتژیست توصیف این ماه به عنوان “مارس غم و اندوه است.”

اوراق قرضه دولتی با چکش به عنوان سهام رزومه اسلاید

جهانی سهام از سر گرفته شیب اسلاید در روز چهارشنبه در حالی که بازار اوراق قرضه با عجله به قیمت در مقیاس حمایت دولت برنامه ها و جزوات اعلام کرد طی 24 ساعت تمام با هدف نرم شدن شوک اقتصادی از coronavirus.

وخیم شرایط تجارت در ادامه به دو راه تجارت دشوار و اغراق آمیز حرکت می کند و با فروش اوراق قرضه دولتی به ویژه در طراحی بانک مرکزی اروپا برای حمایت از, ایتالیایی, بازار بدهی.

دلار در بودجه تنش باقی می ماند مشهود است حتی اگر کمی آسان تر از ایالات متحده فدرال رزرو در آخرین حمایت برای تجاری کاغذ و اوراق بهادار خرید مجدد بازار شنبه.

حتی معمول حوالی مانند طلا رو گرفتار در تار و مار به عنوان ضرب و شتم سرمایه گذاران نگاه کرد به باز کردن از پیچ خود را آسیب دیده و موقعیت در حالی که قیمت نفت چهار به 17 سال کم زیر 30 دلار.

“قابل توجه دیگر در آنچه که به وضوح fin-de-رژیم” Rabobank جهانی استراتژیست مایکل نوشت: در هر یک توجه داشته باشید.

“چیزهایی که در حال حاضر درباره تغییر و اره دو سر بریدن بازار اقدام نشان دهنده این است که این مورد است. تنها مسئله این است که چه مقدار بیشتر آنها را تغییر دهید از اینجا و از این رو که در آن بازارهای حل و فصل.”

بازارهای سهام اروپا دچار تلفات سنگین. فرانکفورت و پاریس سقوط بیش از 5% و میلان لغزش در حدود 3 درصد است. MSCI جهانی سهام شاخص 1.4% کاهش یابد.

کاهش در اروپا به دنبال ضرر و زیان در آسیا که در آن شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافته است 4% به پایین آخرین دیده می شود در تابستان 2016 به رهبری 6.4 درصد سقوط در استرالیا. ژاپن Nikkei نیز با کاهش 1.7%.

بازار اوراق قرضه پیوست فروش به عنوان نقدینگی از بین رفته از اروپا درآمد ثابت.

ایتالیا با بدهی های خود را در بر داشت در این مرکز فروش با وام گرفتن هزینه های سر به فلک کشیده در مسیر خود را برای بزرگترین روزانه پرش از سال 2011 بحران بدهی منطقۀ یورو. تار و مار به سرعت گسترش به اسپانیایی, پرتغالی و یونانی بازده. امن و پناهگاه آلمانی 10 سال بدهی بازده شروع به پریدن کرد به دو ماه اخیر در -0.2%.

در اروپا و گمانه زنی های رشد در اطراف صدور مشترک منطقه یورو “کوروناویروس” اوراق قرضه اروپایی یا صندوق ضمانت برای کمک به کشورهای عضو تامین مالی فوری سلامت و سیاست های اقتصادی.

“وضعیت نقدینگی وحشتناک است. آنچه ما می بینیم اگر نقدینگی به طور کامل خشک کردن تا زمانی که یکی از راه فروش شروع می شود و هیچ کس می خواهد به طرف دیگر” سلمان احمد استراتژیست سرمایه گذاری در Lombard Odier.

“در زمان قبل از بحران عصر بانک ها خواهد گام و بافر شوک. در حال حاضر هیچ بانک ها تنها وجوه متقابل است که با داشتن یک اجرا در وجوه خود را — این همه پول بی تاب.”

بزرگ نوسانات قیمت را زین فعالان بازار با ضرر و زیان آنها تمایلی برای بازگشت به بازار و در نتیجه کاهش حجم معاملات.

معیار آمریکا 10 سال عملکرد خزانه داری لمس سه هفته از 1.2260 پس از فدرال رزرو کاسته برخی از بازار وحشت. آمریکا 30 سال بازده اوراق قرضه صعود به عنوان بالا به عنوان 1.8440%.

“ما در میان ضرب وشتم واقعا و من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد یک خطر است که تعداد فزاینده ای از عفونت را حفظ بازار در انگشتان پای خود گفت:” هانس پترسون جهانی سر از تخصیص دارایی در SEB مدیریت سرمایه گذاری.

“این سخت است که بدانید چگونه عمیق رکود اقتصادی خواهد بود و تا زمانی که ما که وضعیت آن سخت است برای بلند کردن احساسات.”

مختصر قند بالا

وال استریت لذت می برد به حال مختصری قند بالا در روز سه شنبه پس از سیاستگذاران بنیاد با هم بسته و به مقابله با تاثیر ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام $1 تریلیون بسته محرک است که می تواند تحویل $1,000 چک به آمریکایی ها در عرض دو هفته به حفاظت از ویروس زده اقتصاد است.

بریتانیا راه اندازی شد 330 میلیارد پوند ($400 میلیارد دلار) بسته نجات برای کسب و کار با خطر سقوط. فرانسه که رفت به مستند در روز سه شنبه است که به پمپ 45 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) به اقتصاد آن کمک به شرکت ها و کارگران است.

هنوز پیش بینی در بانک ها در حال طرح ریزی یک شیب اقتصادی رکود حداقل در سه ماهه دوم به عنوان دولت را سخت گیرانه اقدامات برای مبارزه با این ویروس بستن رستوران ها و بسته شدن مدارس و دعوت از مردم به در خانه بمانند.

سهشنبه دیدم همچنین تغذیه مرحله دوباره به سهولت مالی شرکت ها استرس با بازگشایی تجاری آن مقاله بودجه تسهیلات به تعهد کوتاه مدت وام های شرکت های بزرگ.

در بازار ارز دلار تمدید آن سود با شاخص برابر سبد ارزهای تا 0.6% در نزدیک به سه سال از 99.955.

دلار نیز آمار چند سال اخیر در برابر استرالیا و نیوزیلند دلار به شرکت ها و سرمایه گذاران نگران از شیوع کروناویروس رهبری برای جهان ترین مایع ارز. پوند سقوط در زیر 1.20 به دلار معاملات در پایین ترین سطح خود از اکتبر سال 2016.

درک پناهگاه های امن مانند ین ژاپن و فرانک سوئیس در زمین خود برگزار شد.

قیمت نفت کاهش یافت و به عنوان چشم انداز تقاضای سوخت تاریک با سفر مسدود و گردهمایی های اجتماعی محدود شده است.

خام ایالات متحده به $1.51 سنت یا 5.6 درصد در $25.44 در هر بشکه داشتن پیش از آن کاهش یافته است به $25.06 پایین ترین سطح از اواخر ماه آوریل سال 2003 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de