داو فرو 1,200 به اصلاح به عنوان اپیدمی ترس سوخت هرج و مرج

وال استریت اصلی سقوط شاخص در روز پنج شنبه در ششم خود را مستقیما بعد از کاهش با شاخص S&P 500 تایید سریع ترین آن اصلاح و در تاریخ به عنوان سریع گسترش جهانی coronavirus شدت سرمایه گذار نگرانی در مورد رشد اقتصادی است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,197.43 امتیاز و یا 4.44% به 25,760.16 S&P 500 از دست 137.99 امتیاز یا 4.43% به 2,978.4 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 414.30 امتیاز یا 4.61% به 8,566.48.

در آن “بهترین” نقطه داو پایین بود 230 امتیاز.

دولت مبارزه با بیماری های همه گیر از ایران به استرالیا تعطیل, مدارس لغو حوادث بزرگ و مجهز در تجهیزات پزشکی.

و در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اواخر روز چهارشنبه تایید عفونت در کالیفرنیا با منشا ناشناخته.

در حالی که شاخص افت ارزش برخی از ضرر و زیان S&P 500 کاهش یافت تا آنجا که 11.2 درصد از آن رکورد نزدیک و نزدک کاهش یافته است 12.2% از آن خود اوج. در آن جلسه کم داو جونز صنعتی کاهش یافته است 12.1% از آن Feb. 12 بسته شدن بالا.

فروش کاسته یک بیت به عنوان معیار S&P نزدیک به 3,000 سطح به تعداد دور دیده می شود به عنوان یک پشتیبانی توسط معامله گران فنی گفت: Brian نبرد مدیر بازرگانی در عملکرد اعتماد سرمایه همکاران در شیکاگو است.

“ابتلا به سقوط چاقو انجام می شود اما این خطرناک است. وجود دارد مقدار زیادی از چاقو ابتلا به رفتن … مردم این احساس ممکن است به اندازه کافی. که اعتماد به نفس ممکن است نابجا” او گفت:. “راه این معضل ناشناخته است بنابراین شما نمی توانید بدانید که تاثیر اقتصادی. شما می توانید تاس ریخته شود اما این یک حدس است.”

تمام 11 S&P در بخش تجارت بود که پایین تر املاک و مستغلات با تکنولوژی و انرژی بخش همه از دست دادن بیش از 3 درصد است.

NYSE Arca هواپیمایی شاخص کاهش یافته است 3% بر نگرانی در مورد سفر اختلالات فراتر از چین فیلادلفیا SE نیمه هادی شاخص متشکل از چین-در معرض سهام کاهش یافت و 2.4%.

شرکت مایکروسافت کاهش یافته و تقریبا 5% پس از آن هشدار داد از ضعف در کسب و کار کامپیوتر به دلیل یک ضربه به آن زنجیره تامین از coronavirus بازتاب اظهارات مشابه از اپل و HP.

صنعت تحلیلگران و اقتصاددانان در ادامه زنگ خطر را به صدا به عنوان آنها ارزیابی خرید اینترنتی از شیوع با گلدمن ساکس گفت: شرکت های ایالات متحده تولید خواهد شد بدون رشد درآمد در سال 2020 است.

برخلاف روند 3M Co بود تا 3 درصد پس از یک تحلیلگر به روز رسانی سهام, با استناد به امکان بهره مندی از فروش بالاتر از ماسک ماسک در هنگام وقوع.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 4.38 به نسبت 1; در نزدک یک 3.60 به 1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده 4 new 52 هفته بالا و 97 پایین ترین نرخ های جدید; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 23 جدید اوج و 451 جدید پایین.

هرج و مرج جهانی

ریسک گریزی نیز سوار جهانی سهام کاهش افزایش کاهش ارزش در این هفته به تنهایی به بیش از 3 تریلیون دلار و آمریکا خزانه بازده آمار پایین ثبت به عنوان coronavirus گسترش سریع تر خارج از چین از در.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص از دست 3.75% به بیش از 10 درصد افت از خود رکورد بسته شدن بالا مجموعه ای هفته گذشته است.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 2.47%.

در حال ظهور در بازار سهام از دست داد 0.90%. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بسته 0.07% پایین تر در حالی که ژاپن Nikkei از دست 2.13% به یک 4-1/2 ماه اخیر.

با ميزان عفونت در چین ظاهر می شود کم آبی تراشه CSI300 شاخص به پایان رسید تا 0.3 ٪ است. بانک مرکزی چین روز پنج شنبه گفت: این امر اطمینان از نقدینگی کافی برای کمک به محدود کردن تاثیر این بیماری همه گیر.

وزارت خزانه داری بازده علامت بالاتر پس از اولیه رها فرستاده بازدهی اوراق قرضه 10 ساله توجه داشته باشید به پایین تمام وقت برای سومین روز متوالی.

آمریکا 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 6/32 در قیمت به عملکرد 1.2905% از 1.31% اواخر روز چهارشنبه. 30 سال پیوند گذشته افزایش یافت 9/32 در قیمت به عملکرد 1.7865% از 1.798%.

دلار کاهش یافت و سرمایه گذاران به شرط بندی که از سوی فدرال ریزرو نرخ های بهره برای جبران تاثیر گسترش coronavirus. ایالات متحده با نرخ نسبتا بالا و دامنه آنها را به سقوط بسیار گسترده تر سرمایه گذاران در حال معکوس کردن دلار.

“کاهش نرخ انتظارات حرکت به دست آورده اند و نرخ در ایالات متحده انتظارات در حال سقوط خیلی بیشتر از آنها در منطقه یورو گفت:” سه شنبه Lan Nguyen یک تحلیلگر در Commerzbank.

شاخص دلار سقوط کرد 0.603% با یورو تا 0.95% به $1.0985. استرلینگ آخرین معاملات در $1.2884 پایین 0.15% در روز است.

ین ژاپن تقویت شد 0.43% در مقابل دلار آمریکا در 109.95 در هر دلار.

طلا کمی تغییر بود و پس از هدف قرار دادن یک تازه 7 سال قبل است.

قیمت نفت سقوط برای پنجمین روز در ترس از یک بیماری همه گیر است که می تواند آهسته اقتصاد جهانی و دندانه تقاضا برای نفت خام است.

خام ایالات متحده کاهش یافت 3.92% به $46.82 در هر بشکه و نفت برنت گذشته در $51.91 پایین 2.84% در روز است.

هیچ عمیق خرس بازار ؟

بازارهای در حال قیمت گذاری تقریبا حتی شانس فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره در ماه آینده و تقریبا به طور کامل در قیمت یک برش مارس.

بازده معیار آلمانی 10 سال بدهی کاهش یافت و به -0.5140%. بدهی ایتالیا underperformed به عنوان گسترش ویروس وجود دارد نگرانی از رکود است.

گلدمن ساکس گفت: سهام فروش در بازار را ایجاد فرصت برای اضافه کردن خطر و در نهایت که از آن انتظار ندارد یک خرس در بازار و یا رکود اقتصادی آمریکا.

“اما کوتاه مدت ما احساس می کنیم که موقعیت و ارزیابی نیست و در عین حال افسرده به اندازه کافی و عدم اطمینان در اقتصاد جهانی تاثیر از coronavirus است به احتمال زیاد باقی می ماند بالا” گلدمن ساکس گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

تحلیلگران کاهش داد و پیش بینی های چینی و افزایش رشد اقتصادی و سیاستگذاران از آسیا و اروپا و ایالات متحده شروع به آماده شدن برای یک تندتر رکود اقتصادی است.

کره جنوبی سهام ریختن یکی دیگر از 1.05% در روز پنج شنبه بسته شدن در چهار ماه اخیر آن را به عنوان گزارش خود بزرگترین روزانه افزایش ویروس جدید موارد پس از اولین عفونت در ماه گذشته.

دلسردکننده سرمایه گذاران بیشتر بانک مرکزی کره جنوبی مبنی بر نگهداری نرخ بهره در روز پنج شنبه حتی اگر آن را کاهش داد و رشد آن چشم انداز.

با ميزان عفونت در چین کاهش آبی تراشه CSI300 شاخص به پایان رسید تا 0.3 ٪ است. بانک مرکزی چین روز پنج شنبه گفت: این امر اطمینان از نقدینگی کافی برای کمک به محدود کردن تاثیر این بیماری همه گیر.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافت و در رقم 0.5% و مصرف آن بیش از 4 درصد پایین تر برای این هفته است.

تایوان مطرح شده در آن پاسخ اپیدمی سطح به بالاترین سطح ممکن و ژاپن Nikkei کاهش یافته 2 درصد در چهار ماه اخیر در میان بیشتر نگرانی های توکیو بازی های المپیک خواهد بود لغو شده و یا منتقل شده است.

امن و پناهگاه ین و فرانک سوئیس به دست آورد در روز پنج شنبه با ارز به سمت 110 ین به دلار تا حدود 2% تا کنون در این هفته است. دلار کاهش یافت 0.32%.

که به اندازه کافی برای کمک به کشیدن چین-حساس دلار استرالیا دلار از 11 سال کم و حمایت به یورو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>