شاخص های سهام ایالات متحده سقوط در یک سقوط آزاد به عنوان سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر و گفت: موارد خارج از چین افزایش یافته است 13 برابر شده است.

فقط بعد از 1 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 1,258 امتیاز یا 5 درصد در 23,760. S&P 500 به پایین بود 134 امتیاز یا 4.6% در 2,757. Nasdaq Composite به 367 امتیاز یا 4.4% در 7,973.

وال استریت در ادامه به حلقه از نگرانی در مورد کوروناویروس.

یکی دیگر از بزرگ بانک مرکزی ساخته اضطراری کاهش نرخ بهره به امید از حد اقتصادی درد ناشی از COVID-19 که اقتصاددانان اقتصاد جهانی را بزرگترین تهدید. اما سرمایه گذاران هنوز هم در حال انتظار برای جزئیات وعده داده شده قبلی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پتانسیل برای کمک به اقتصاد از طریق معافیت های مالیاتی و کمک های دیگر.

سهام کاهش یافت و از آغاز معاملات در نیویورک از جمله 3.7% از دست دادن برای S&P 500. زیان عمیق تر به عنوان پیشرفت روز و میانگین صنعتی داو جونز پایین بود بیش از 1 ، 000 امتیاز.

“دولت احتمالا باید فکر کردن در مورد محرک ماه گذشته گفت:” کریستینا هوپر Invesco ارشد بازار جهانی استراتژیست. “هر روز که می گذرد باعث می شود تاثیر اقتصادی coronavirus که بسیار بدتر است.”

بسیاری از سرمایه گذاران نگران هستند که یک تقسیم کنگره خواهد شد که مشکل موافقت با هر گونه طرح, او گفت:.

سرعت بازار را کاهش و میزان آن نوسانات چند هفته گذشته شده اند و نفس گیر است. آن را تنها سه هفته پیش که شاخص S&P 500 با تنظیم یک رکورد بالا است. از آن پس آن را از دست داده و حدود 18 درصد و میانگین صنعتی داو جونز است و تا به حال شش روز که در آن چرخش توسط 1 ، 000 امتیاز و نه از جمله پنج شنبه. داو انجام داده است که تنها سه بار دیگر در تاریخ است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید, اما ترس است که COVID-19 کشیدن می تواند اقتصاد جهانی را به رکود اقتصادی توسط هدف قرار دادن آن را از دو به پایان می رسد.

در سمت عرضه بدترین سناریو است شرکت با کمتر چیز برای فروش به کارخانه های تعطیل و عرصه های کم نور چراغ از آنجا که کارگران در قرنطینه. در طرف تقاضا از شرکت های کمتر مشتریان به این دلیل که مردم ازدحام در صفحه اصلی به جای در نظر گرفتن سفر یا رفتن به رستوران.

به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران می گویند بازار ادامه خواهد داد به نوسان به شدت تا تعدادی از عفونت های جدید را متوقف می کند شتاب. در ایالات متحده تعداد موارد است و در صدر 1,000. در سراسر جهان بیش از 119,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 4200 فوت کرده اند.

نه نرخ بهره پایین تر و نه محرک برنامه های دولت را متوقف خواهد کرد این بحران و نگرانی در مورد اثر آن بر اقتصاد است. تنها مهار این ویروس می تواند انجام دهد. اما آنها می توانند با ارائه پشتیبانی به اقتصاد در این میان و سرمایه گذاران از ترس همه چیز خواهد بود بسیار بدتر و بدون آنها.

بانک انگلستان اضطراری کاهش نرخ در روز چهارشنبه به شرح زیر زودتر یکی توسط فدرال رزرو و اقتصاددانان انتظار دارند بانک مرکزی اروپا به آینده عمل می کنند. این نشست روز شنبه در سیاست های پولی.

دولت ایتالیا اعلام کرد حدود 28 میلیارد دلار در حمایت مالی برای مراقبت های بهداشتی بازار کار و خانواده و کسب و کار که به صورت یک بحران نقدی با توجه به کشور در سراسر کشور قفل کردن در سفر.

استرالیا اعلام کرد که 1.6 میلیارد دلار ویروس-مبارزه با بسته بندی و گزارش برنامه های اضافی 6.5 میلیارد دلار در اقتصادی. ژاپن و تایلند نیز اعلام کرده اند تازه برای کمک به کسب و کار و کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد در برنامه ریزی برای کاهش مالیات و دیگر اقتصادی امداد در اواخر روز دوشنبه اما او هنوز به پرده هر جزئیات. پیشنهاد خود را برای یک برش به مالیات حقوق و دستمزد ملاقات مقاومت در کاپیتول هیل.

“سرمایه گذاران هنوز نگران است که آن دسته از محرک های مالی بسته نمی ممکن است قادر خواهید بود برای جلوگیری از شیوع ویروس و همچنین برای کاهش تاثیر بر اقتصاد” گفت: لویی فیلیپ ونگ مدیریت سرمایه.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,010 امتیاز یا 4 درصد به 24,007 و نزدک بود 3.5 درصد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

بازارهای آسیا نیز کاهش یافت در حالی که بازارهای اروپایی از دست داده و زودتر سود پس از کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی انگلیس و تبدیل پایین تر است.

قیمت سهام به طور کلی در حرکت دو عامل اصلی: چقدر سود شرکت ها درآمد و چقدر سرمایه گذاران در حال حاضر به پرداخت برای هر $1 از آنها. برای بخش اول وال استریت است کاهش انتظارات خود را که به رهبری قیمت سهام. دوم همه coronavirus نگرانی سرمایه گذاران را کمتر حاضر به پرداخت قیمت های بالا. ارزیابی شد و در حال حاضر بالاتر از میانگین تاریخی قبل از بازار را با کاهش قیمت آغاز شد.

استراتژیست در گلدمن ساکس روز چهارشنبه به شدت کاهش انتظارات خود را برای رشد درآمد در سال جاری گفت: آن منجر به پایان این گاو در بازار آغاز شد که بیش از یک دهه پیش.

یک سقوط در قیمت نفت شده است از بین برود سود برای شرکت های انرژی در حالی که پایین ترین رکورد در خزانه بازده فشردن بخش مالی. این استراتژیست می گویند S&P 500 سود هر سهم خواهد شد و به احتمال زیاد سقوط 15 درصد از سال قبل در سه ماهه دوم و می تواند کشیدن شاخص را به 2,450 در وسط سال. خواهد بود که نزدیک به 28% کاهش از خود رکورد است.

گلدمن ساکس, اگر چه, همچنین می گوید این انتظار خروج برای کوتاه با درآمد rebounding بعد از آن در سال به عنوان درد از coronavirus دیگر کم. آن را می گوید S&P 500 می تواند به از 3200 تا پایان سال است.

S&P 500 در میان آن طولانی ترین بازار گاو نر در ضبط مگر اینکه آن را در حال حاضر بیش از. آن آغاز شد و در مارس 2009 پس از ظهور از بحران مالی اما شاخص پایین 18 درصد و پس از تنظیم آن رکورد در ماه گذشته. اگر از آن بازدید یک 20 درصد کاهش قبل از صف آرایی بازگشت به بالا آن را علامت گاو در بازار تا پایان.

هرج و مرج جهانی رزومه

دوباره بجای اول برگشتن در سهام فرار از بخار با وجود این بانک مرکزی انگلیس پیوستن به دیگر بانک های مرکزی در کاهش نرخ بهره به سرمایه گذاران وزن تا اینکه هماهنگ پولی و مالی محرک می تواند مقابله با شوک از coronavirus.

تعجب حرکت از بانک مرکزی که — در روز است که بریتانیا بودجه باز شیپور خاموشی در هزینه — همچنین اعلام کرد اقدامات لازم برای حمایت از وام دهی بانک در ابتدا برداشته سهام پس از یک جلسه بدون زرق و برق در آسیا است.

توسط 1100 GMT, اروپایی, سود سهام به حال fizzled به عنوان احتیاط در مجموعه. FTSE 100 کاهش 0.4% پس زودتر که تا بیش از 1% Euro Stoxx شد 0.09% پایین تر و آلمان داخ پایین 0.06%.

همانطور که از روز سه شنبه نزدیک $8.1 تریلیون دلار در ارزش های پاک شده از بازارهای جهانی سهام در اخیر تار و مار.

این MSCI همه شاخص کشور از دست داده است بیش از 15 درصد از ارزش خود را پس از آن به اوج خود رسید و در فوریه. 12 و 0.38 درصد کاهش در روز چهارشنبه.

با فدرال رزرو در حال حاضر کاهش نرخ بهره در این ماه فشار است و در حال حاضر در بانک مرکزی اروپا به عمل هنگامی که آن را در دیدار روز پنج شنبه.

“این تنها چیزی است که بانک مرکزی می تواند در یک بحران بهداشت عمومی” گفت: Neil Dwane جهانی استراتژیست و مدیر نمونه کارها در آلیانز سرمایه گذاران جهانی. “آنها در حال تلاش برای گرفتن قید کردن بانک ها برای اطمینان از ما نمی تواند یک بحران نقدی.”

بانک مرکزی انگلستان که کاهش نرخ بهره توسط 50 واحد 0.25% نیست اعلام جدید کاهش کمی اقدامات, اما آن را راه اندازی یک طرح جدید برای حمایت از اعطای وام به کسب و کارهای کوچک. انگلستان وزیر دارایی شروع به ارائه اولین بودجه سالانه در مدت کوتاهی پس از 1230 به وقت تهران.

ایتالیا که در مستند در تلاش برای آهسته عفونت های جدید اختصاص داده شده $28.3 میلیارد برای نرم کردن تاثیر اقتصادی.

پس از یک دهه فوق العاده ای سیاست های پولی و سرمایه گذاران می گویند تاثیر آسان تر سیاست حذف محدودیت ها و افزایش هزینه های دولت باید تحمل فشار از سیاست پاسخ به پیامدهای اقتصادی شیوع.

“برای این بانک مشکل خود را این است که حتی بیشتر وجود دارد فشار چرا که آنها چهره سومین منطقه یورو اقتصاد — ایتالیا — در تنگه وخیم” Dwane گفت.

کلید سنج دراز مدت منطقه یورو انتظارات تورمی کاهش یافته و به دیگر کم سابقه روز چهارشنبه در آنچه گفته تحلیلگران پیشنهاد سرمایه گذاران موقعیت برای کاهش خطرات.

کاهش دلار

استرلینگ در ابتدا به شدت کاهش یافت و پس از تصمیم بانک مرکزی انگلیس قبل از بازگشت. از آن گذشته بود تا 0.5% در $1.2938 اما پایین 0.3% در برابر یورو در 87.67 پنس.

این قیمتها کاهش در برابر ین ژاپن و فرانک سوئیس و یورو وزن با عدم اطمینان در مورد دولت ایالات متحده را پاسخ و رها کردن در وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده. دلار باقی مانده است به طور قابل توجهی بالاتر از سطح دیده می شود در روز دوشنبه ،

معیار آمریکا 10 سال عملکرد وزارت خزانه داری کاهش یافت 7 واحد به 0.684% هنوز بیش از دو روز دوشنبه به رکورد پایین عملکرد 0.3180%.

شرکت کنندگان در بازار تا حد زیادی انتظار می رود فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره برای بار دوم در این ماه در هفته آینده برنامه ریزی شده سیاست جلسه پس از آن تعجب سرمایه گذاران با 50 اساس نقطه برش در هفته گذشته.

دولت آلمان بازدهی اوراق قرضه افزایش یافت و پس از این بو قطع پشتیبانی احساسات در حالی که بازدهی اوراق قرضۀ ایتالیایی — که تا به حال به ضرب گلوله در نگرانی این کشور با اروپا بدترین شیوع ویروس کشویی به یک رکود اقتصادی — سقوط تا آنجا که 20 واحد به عنوان شرط در بانک مرکزی اروپا محرک رشد.

کارن Ward, رئیس استراتژیست بازار برای EMEA در JP Morgan مدیریت دارایی گفت: همه چشم ها در حال حاضر در بریتانیا و وزیر دارایی Rishi Sunak که اعلام کرد یک افزایش در هزینه های به کمک به کسب و کار و خانواده از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

“سرمایه گذاران ممکن است آرامش توسط این واقعیت است که سیاستگذاران در حال حاضر به استقرار کامل خود مهمات — حرکت یک گام نزدیک تر به هلیکوپتر پول,” او گفت:.

رادیکال استدلال برای سیاست های مالی برای ایجاد پول و دست آن را به عموم است که گاهی اوقات به عنوان “هلیکوپتر پول است.”

خام ایالات متحده تضعیف 3.67 درصد به $33.09 در هر بشکه رسید در حالی که قیمت نفت خام برنت کاهش یافته است 3.9% به $35.77 پس از عربستان آرامکو اعلام کرد قصد دارد به منظور بالا بردن آن ظرفیت تولید در همان زمان به عنوان coronavirus به تضعیف تقاضا است.

در روز دوشنبه قیمت نفت سقوط پس از سقوط هماهنگ خروجی کاهش توسط عربستان سعودی و روسیه و دیگران.

نقطه طلا افزایش یافت 1 ٪ به $1,665 در هر اونس به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی در فلزات گرانبها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im