داو فرو 1,000 به عنوان ویروس ترس ممکن است کشتن 3-روز افزایش

وال استریت تاریخی سه روز گزاف گویی متوقف شد روز جمعه به عنوان شک و تردید در مورد سرنوشت اقتصاد ایالات متحده مطرح با تعدادی از coronavirus موارد در کشور بالا رفتن سرسام آور.

ایالات متحده پیشی گرفتن چین به عنوان کشور با بیشترین تعداد COVID-19 مورد قرار دادن فشار بر قانونگذاران به سیل این کشور با پول نقد برای حمایت از کسب و کار و خانواده.

“ما هنوز به طور کامل درک میزان تاثیر اقتصادی” گفت: Massud Ghaussy تحلیلگر ارشد در Nasdaq IR هوش در نیویورک است.

“در حال حاضر از یک policymaker دیدگاه آن را به یک تعادل نسبی بین مدیریت گسترش ویروس و باز کردن اقتصاد است.”

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان روز جمعه تایید 2.2 تریلیون دلار بسته کمک – بزرگترین در تاریخ آمریکا – برای کمک به افراد و شرکت های مقابله با رکود اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس و ارائه بيمارستانهای ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

این لایحه در حال حاضر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود به سرعت آن را امضا و به قانون است.

محرک لایحه و بی سابقه ای کاهش سیاست فدرال رزرو قرار داده اند شاخص S&P 500 در دوره خود بهترین هفته در بیش از یک دهه است اما هنوز هم حدود 14 درصد در ماه مارس و در سرعت خود را برای بدترین سه ماهه اول تا کنون.

داو جونز از لحاظ فنی ایجاد یک بازار گاو نر در پنجشنبه است البته برای بزرگترین هفتگی افزایش از سال 1938 تا حد زیادی کمک خیره کننده چهار روز تظاهرات برای بوئینگ شرکت .

اما با رشد ترس از رکود اقتصادی جهانی معامله گران انتظار بیشتر نوسانات در بازارهای مالی تا زمانی که نشانه هایی از ویروس جدید موارد اوج و جارو محدودیت های قرار داده شده در کل کشور در حال برداشته.

“(محرک) است نه لزوما به اندازه کافی به مردم بگو: من به اجرا و خرید سهام,'” گفت: ریک Meckler یک شریک در گیلاس لین سرمایه گذاری در نیوجرسی. “که به زمان بیشتری است.”

آخرین شاخص های اقتصاد کلان شروع به ارائه یک نگاه اجمالی از ویرانی اقتصادی از بحران به عنوان مستند از شهرستانها عمده upends زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

ایالات متحده ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافته و به نزدیک 3-1/2 سال اخیر در ماه مارس بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه یک روز پس از داده ها نشان داد یک رکورد 3 میلیون افزایش تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است.

ورود آخرین 2 ساعت از معاملات میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 589 امتیاز یا 2.6% به 21,963. در یک نقطه از آن پایین بود تقریبا 1100 نقطه و یا نزدیک به 5 درصد است.

S&P 500 تضعیف 62 امتیاز و یا 2.3% به 2,567. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 189 امتیاز یا 2.4% به 7,607.

Delta Airlines خطوط هوایی آمریکا و ایالات متحده هواپیمایی سقوط کرد و بین 5.6 درصد و 6.5 درصد به عنوان وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin گفت: کمک های تعیین شده برای شرکت های هواپیمایی در بسته بود نه کمک مالی و مالیات دهندگان را باید جبران شود.

بوئینگ ریختن 8.3% پس از به دست آوردن تا آنجا که 90% این هفته به عنوان Mnuchin گفت: planemaker تا به حال هیچ وجه قصد شرکت در این بسته است.

بانکی کاهش یافت و شاخص 4.5% ردیابی وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده سرمایه گذاران به دنبال ایمنی در کیفیت دارایی.

شاخص انرژی بزرگترین درصد بازنده در میان 11 عمده S&P در بخش لغزش 5.9% پس از افت قیمت نفت است.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers بیش از 4 به 1 در بازار بورس و 3 به 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده جدید در 52 هفته بالا و یکی پایین ترین سطح در حالی که نزدک ثبت شش ماهه و 27 جدید پایین.

بازارهای جهانی

سهام در سراسر جهان کاهش یافت و در روز جمعه پس از یک تاریخی سه روز اجرا با شاخص های آماده به ماه و سه ماهه با کاملا منفی اجرای برنامه.

نوسانات نامنظم بازارهای رود که همچنان به عنوان coronavirus همه گیر است که باعث بسته شدن در اقتصادهای در سراسر جهان باقی مانده است بسیار a تهدید.

ایالات متحده پیشی گرفته و دو گریم نقاط عطف در روز پنج شنبه به عنوان ویروس و میر مربوط به گذشته افزایش یافت 1 ، 000 و آن را تبدیل به رهبر جهانی در تایید موارد است.

این سیاستهای کلی انسانی و اقتصادی تلفات منعکس شد در بازارهای مالی با MSCI را ارزیابی جهانی سهام در مسیر پست هر دو بزرگترین هفتگی درصد افزایش از سال 2008 و بزرگترین ماهانه و سه ماهه قطره از سال 2008.

عفونت رای برای coronavirus رانندگی زیادی از بازار در زمان عدم اطمینان گفت: یوسف عباسی, بازار جهانی استراتژیست در INTL fcstone مالی شرکت در نیویورک است.

“من قطع بزرگ-در اینجا است که منحنی می کند و شروع به پهن کردن این بدان معنا نیست که ما می توانیم بازگشت به حالت عادی انسانی و اقتصادی رفتار است. اگر ما بازگشت به حالت عادی انسانی و اقتصادی رفتار ما در معرض خطر احتمال منحنی می رود سهموی دوباره. فقط از منظر چه مدت این به طور بالقوه می تواند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت” او گفت:.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص از دست 3.22% و شاخص MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 2.41%.

در حال ظهور در بازار سهام از دست داد 1.07%.

بازارهای سهام بسیج در طول هفته گذشته در تریلیون ها دلار از تصویب و متعهد محرک اقتصادی توسط سیاستگذاران در سراسر جهان از بانک مرکزی به دولت است.

سیاستگذاران ممکن است نیاز به ارائه بیشتر محرک به عنوان ویروس انتقاد شدید ترمز در فعالیت های اقتصادی و افزایش هزینه های بهداشت و درمان.

“هفته آینده بازار به احتمال زیاد همچنان به تمرکز بر گسترش COVID-19 – آیا اروپایی موارد در حال رسیدن به اوج چه مقدار از ایالات متحده قرار داده خواهد شد در مستند و اینکه آیا چین می تواند به جلوگیری از موج دوم” گفت: Gaétan Peroux استراتژیست در UBS Global مدیریت ثروت.

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته محرک است که سیل بزرگترین اقتصاد جهان با پول برای جلوگیری از خسارت های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

در میان بهمن محرک دلار کمی تغییر برای روز و همچنان در مسیر بزرگترین کاهش هفتگی از ماه مه 2009.

شاخص دلار سقوط کرد 0.393% در روز جمعه.

یورو بود 0.24% به $1.1055 ین ژاپن تقویت شد 1.57% در مقابل دلار آمریکا در 107.92 هر دلار در حالی که استرلینگ آخرین معاملات در $1.2367 تا 1.36% در روز است.

ارز ایالات متحده آمریکا سقوط پس از دو هفته از شیب سود نشان می دهد تلاش های فدرال رزرو برای از بین بردن بحران در دلار بودجه بازار کار برخی از تحلیلگران گفت.

“آنچه که ما شاهد مصاحبه استرس در بازار پول. اقدام بانک های مرکزی موفق شده است تا کنون و کمبود دلار در نظر گرفته شده را از روی میز” گفت: Ulrich Leuchtmann رئیس FX و اونا پژوهش در Commerzbank.

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده بودند رهبری برای یک هفته کاهش هر چند طیف وسیعی از معاملات به مراتب کمتر فرار از در قبلی دو جلسه.

معیار 10 سال یادداشت گذشته افزایش یافت 22/32 در قیمت به عملکرد 0.7377% از 0.808% اواخر روز پنج شنبه. 30 سال پیوند گذشته افزایش یافت 1-26/32 در قیمت به عملکرد 1.3267% از 1.395%.

قیمت نفت در ادامه سقوط خود را در تقاضا نگرانی به عنوان ویروس آهسته اقتصاد به خزیدن که به هرحال محرک تلاش.

خام ایالات متحده به تازگی سقوط کرد 5.44% به $21.37 در هر بشکه و نفت برنت به تازگی در $24.54 پایین 6.83% در روز است.

بازار طلا شرکت کنندگان باقی مانده نگران تامین فشار پس از یک کاهش شدید واگرایی بین قیمت در لندن و نیویورک. این ویروس مبتنی هواپیما استفاده می شود به حمل و نقل طلا و بسته فلز گرانبها پالایشگاه.

نقطه طلا کاهش یافته است 0.3% کاهش به $1,623.82 دلار در هر اونس. فلز بود در مسیر به پست بزرگترین هفتگی پیشرفت از سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>