داو فرو 1,000 پس از تجمع ستارگان به عنوان ویروس ترس بازگشت

وال استریت کاهش بیش از 3 درصد در روز جمعه در پی S&P 500 و Dow بهترین سه روز اجرا در نزدیک به یک قرن به عنوان نگرانی در مورد آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشت به خط مقدم.

ایالات متحده در روز پنج شنبه پیشی گرفتن چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد coronavirus موارد است و انتظار می رود برای تبدیل شدن به کانون شیوع.

“ما نه از جنگل و در عین حال بر سلامت و یا بحران اقتصادی” گفت: ادی پرکین مدیر ارشد سرمایه گذاری در سهام افسر در یتن ونس در بوستون.

“به نظر می رسد عجیب و غریب به من اگر بازار به طور کامل تثبیت قبل از ما وضوح بیشتر بر سلامت جلو.”

بی سابقه اقدامات محرک اقتصادی توسط فدرال رزرو و کاخ سفید باید مجموعه ای از S&P 500 برای آن بهترین هفته در بیش از یک دهه است, اما آن است که هنوز هم پایین 14 درصد در ماه مارس و البته برای آن بدترین ماه پس از اوج بحران مالی است.

داو جونز به طور خلاصه ایجاد یک بازار گاو نر خود را با دستاوردهای روز پنج شنبه است که بزرگترین آن بارگیری در این هفته به دست آوردن از سال 1938 تا حد زیادی کمک خیره کننده چهار روز تظاهرات برای بوئینگ شرکت.

اما با نگرانی از رکود جهانی معامله گران انتظار بیشتر نوسانات در بازارهای مالی تا زمانی که نشانه هایی از ویروس جدید موارد اوج و جارو محدودیت های قرار داده شده در کل کشور در حال برداشته.

یک رکورد 3 میلیون افزایش در ایالات متحده هفتگی مدعیان ارائه اولین نگاه اجمالی از میزان اقتصادی آمار از شیوع بیماری که مجبور است چندین شرکت به شاتر عملیات و اعلام اخراج.

“پرسش های بزرگ شروع به پاسخ داده شود مانند چقدر بد است گسترش عفونت (و) چقدر بد است که خسارت اقتصادی” گفت: Neil ویلسون رئیس تحلیلگر بازار برای Markets.com در لندن.

“است که یک بهبود روایت وحشت نیست اما اگر یک بازیابی است که به عنوان سریع به عنوان امیدوار بازارهای سهام خواهد رنج می برند یکی دیگر از ضربه.”

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان به طور گسترده ای انتظار می رود برای پاک کردن 2 تریلیون دلار لایحه سیل در این کشور با پول نقد برای حمایت از کسب و کار و خانواده تحت تاثیر شیوع این بیماری پس از سنا تصویب این پیشنهاد در روز پنج شنبه.

در اوایل معاملات شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش 932 امتیاز یا 4.1 به 21,619. در یک نقطه از آن بود بیش از 1 ، 000 امتیاز و یا 4.7%.

S&P 500 تضعیف 88 امتیاز و یا 3.3% به 2,544. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 244 امتیاز یا 3.1% به 7,550.

خطوط هوایی دلتا ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا کاهش یافت و بین 6% و 9% به عنوان وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin گفت: کمک های تعیین شده برای شرکت های هواپیمایی در بسته بود نه کمک مالی و مالیات دهندگان را باید جبران شود.

بوئینگ ریختن 11% پس از به دست آوردن تا آنجا که 90% این هفته به عنوان Mnuchin گفت: planemaker تا به حال هیچ وجه قصد شرکت در این بسته است.

بانکی کاهش یافت و شاخص 5.4% ردیابی وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده در حالی که نفت رشته های اکسون موبیل و شورون پارسیان کاهش یافت و حدود 6% ردیابی افت قیمت نفت خام برنت قیمت.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers بیش از 8 به 1 در بازار بورس و 5 به 1 در Nasdaq.

S&P شاخص ثبت شده جدید در 52 هفته بالا و یکی از پایین ترین نرخ های جدید در حالی که نزدک ثبت شده سه ماهه و 15 جدید پایین.

بازارهای جهانی

بازارهای سهام اروپا کاهش یافت و در روز جمعه متوقف بزرگترین تا کنون سه روز تجمع در ورود سرمایه گذاران تمرکز یک بار بیشتر در گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود امید به اقدامات تسهیلی بیشتر برای مبارزه با تاثیر اقتصادی آن.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص پایین بود تقریبا 3.6% ظهر در لندن است.

معیار و شاخص بهبود تقریبا 17% پس از ضربه زدن به پایین ترین سطح خود از سال 2013 در مارس 16, اما همچنان بیش از 26 درصد کمتر از ماه گذشته تمام زمان بالا در یک مسیر است که پاک شده و بیش از 3 تریلیون دلار از ارزش شرکت های اروپایی است.

بازارهای سهام بسیج در طول هفته گذشته در بازگشت از تریلیون ها دلار از تصویب و متعهد محرک اقتصادی توسط سیاستگذاران در سراسر جهان از بانک مرکزی به دولت است.

در اروپا که در آن همه گیر است که هنوز هم به دور از موجود سیاستگذاران را به حالت تعلیق کمک های دولت قوانین و محدودیت در وام گرفتن و تایید $40 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای کمک به شرکت های هواپیمایی در میان سخت ترین ضربه در اورژانس جهانی.

تلفات پس از بازار سهام بسیج در آسیا و وال استریت یک شبه.

MSCI همه کشور های دنیا شاخص است که آهنگ های سهام در 49 کشور بود پایین 0.4% در روز است.

E-Mini آتی برای شاخص S&P 500 معکوس دوره و سقوط 3% پس از سه روز متوالی از سود را در S&P 500 در وال استریت.

“تظاهرات به آخرین برای همیشه لطفا برای و به وضوح سرمایه گذاران خوشحال هستند به مدت زمان تماس بر این یکی را به دیگری نامشخص آخر هفته” گفت: Craig Erlam تحلیلگر در OANDA.

ایالات متحده در حال حاضر کشور با کروناویروس موارد فراتر و حتی چین که در آن شبه آنفولانزا بیماری برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

سیاستگذاران ممکن است نیاز به ارائه بیشتر محرک به عنوان ویروس انتقاد شدید ترمز در فعالیت های اقتصادی و افزایش هزینه های بهداشت و درمان.

“هفته آینده بازار به احتمال زیاد همچنان به تمرکز بر گسترش COVID-19—آیا اروپایی موارد در حال رسیدن به اوج چقدر از ما خواهد شد قرار دادن در قفل و اینکه آیا چین می تواند به جلوگیری از موج دوم” گفت: Gaétan Peroux استراتژیست در UBS Global مدیریت ثروت.

“آمار اقتصادی خواهد شد و به احتمال زیاد یک چوکیی عقب, به عنوان در چنین تیره و تار اوقات آن را دشوار است به ارزیابی قابلیت اطمینان است.”

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته محرک است که سیل بزرگترین اقتصاد جهان با پول برای جلوگیری از آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر.

ایالات متحده فدرال رزرو در حال حاضر کاهش نرخ به صفر و راه اندازی کاهش کمی. فدرال رزرو نیز گام بی سابقه ای از ارائه مستقیم backstop برای وام های شرکت های بزرگ.

تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به رکورد بیش از 3 میلیون در هفته گذشته به عنوان اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از ویروس همه گیر زمین کشور به طور ناگهانی توقف داده ها نشان داد که در روز پنج شنبه.

از بیکاری فوران چاه نفت اعلام شد در مدت کوتاهی پس از رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت که ایالات متحده “به خوبی ممکن است در رکود” غیر معمول تائید توسط فدرال رزرو صندلی که اقتصاد ممکن است پیمانکاری حتی قبل از تایید داده های آن است.

بازارهای سهام جهانی در زمان داده ها در گشاد گشاد راه رفتن خود را تا حدودی به عنوان بسیاری از بانک های مرکزی در حال حاضر به شدت کاسته سیاست و دولت در حال حمایت از این با هزینه های مالی است.

“The big picture message است که در حال گسترش تغذیه ترازنامه در ارتباط است با بالاتر بازار سهام گفت:” نیل مک کینون اقتصاددان در VTB Capital در لندن است.

چینی سهام ضرب و شتم در این ماه به دلیل ویروس, افزایش 0.32% در روز جمعه. سهام در کره جنوبی کشور دیگری ضربه سخت گیر رز 1.87%.

رهبران گروه 20 اقتصادهای عمده متعهد در روز پنج شنبه به تزریق بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای محدود کردن کار و درآمد از ضرر و زیان coronavirus.

بازار ارز

در بازار ارز دلار آمریکا با کاهش 0.8% به 108.80 ین در سرعت 2% هفتگی کاهش است.

این شاخص که اقدامات دلار آمریکا در برابر سبد همسالان شد تا 0.2% در روز, اگر چه آن را به صورت شیب دار کاهش هفتگی در برابر فرانک سوئیس و پوند و یورو.

ارز ایالات متحده آمریکا سقوط پس از دو هفته از دستاوردهای نشان می دهد که فدرال رزرو در تلاش برای از بین بردن بحران در دلار بودجه بازار کار برخی از تحلیلگران گفت.

عملکرد در معیار 10 ساله خزانه کاهش یافت و به 0.7662% در حالی که دو سال عملکرد نیز به 0.2868%.

بازده بودند رهبری برای یک هفته کاهش نشانه گرفتن از بانک فدرال گام های فوق العاده ای برای تقویت بازارها و بزرگ بسته محرک.

خام ایالات متحده کاهش یافت 1.15% به $22.34 در هر بشکه رسید و قیمت نفت خام برنت کاهش یافت 2.39% به $25.71. بازارهای انرژی گرفتار شده اند در یک یدک کش-از-جنگ بین سقوط تقاضای سوخت, امید, برای محرک های هزینه و نگرانی در مورد مازاد عرضه نفت.

طلا به طور معمول آن را به عنوان یک پناهگاه امن بود و کمی پایین تر است. قیمت طلا کاهش یافت با 0.7% کاهش به $1,617.70 در هر اونس.

بازار طلا شرکت کنندگان باقی مانده نگران تامین فشار پس از یک کاهش شدید واگرایی بین قیمت در لندن و نیویورک. این ویروس مبتنی هواپیما استفاده می شود به حمل و نقل طلا و بسته فلز گرانبها پالایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>