داو جهش 455 با وجود سابقه کار به عنوان ضرر و زیان سرمایه گذاران بدترین گذشت

عمده شاخص های سهام ایالات متحده شروع به پریدن کرد در روز جمعه و وارد سود جامد برای هفته بعد داده های تاریخی کار ضرر و زیان ناشی از coronavirus بحران نشان داد که آنها کمی کمتر از ترسید.

تمام 11 S&P 500 در بخش مثبت بودند و رهبری مورد ضرب و شتم تا انرژی که به دست آورده 4.3 درصد است.

2.4% افزایش در ارزش سهام اپل نیز برداشته شاخص پس از آی فون ساز گفت: آن را دوباره باز یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه های ایالات متحده شروع هفته آینده.

اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در وزارت کار ایالات متحده گزارش شده است. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود payman غواصی با 22 میلیون اما این کاهش هنوز مشخص شدیدترین سقوط پس از رکود بزرگ.

“این دشوار است به تماس با شغل گزارش همان چیزی است که همه انتظار برای هر چیزی اما کامل فاجعه اما نسبت به انتظارات شما می توانید برخی از لنت نقره ای در آن وجود دارد” گفت: Brian نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen با اشاره به تعداد زیادی از موقت اخراج.

“به جز اولیه وحشت در ماه مارس به طور کلی در بازارهای در حال نادیده گرفتن آمار اقتصادی ترین بخش و به دنبال بیشتر در داده های مربوط به COVID-19” نیک گفت.

میانگین صنعتی داو جونز رز 455.43 امتیاز یا 1.91% به 24,331.32 S&P 500 به 48.61 امتیاز یا 1.69% به 2,929.8 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 141.66 امتیاز یا 1.58% به 9,121.32.

Nasdaq نوشته شده در پنجم آن راست روزانه به دست آوردن خود را چنین طولانی ترین خط از دسامبر 2019.

Cboe Volatility Index شناخته شده به عنوان وال استریت ترس سنج, سقوط 3.46 امتیاز به 27.98 قیمت آن برای اولین بار زیر 30 پس از Feb. 26.

بازارهای مالی در روز پنج شنبه شروع قیمت گذاری در منفی ایالات متحده نرخ بهره محیط زیست برای اولین بار به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای اقتصادی جدید شیوع کروناویروس.

سهام صحنه تیز تک به تک از اواخر مارس از coronavirus-سوخت, فروش, کمک های عظیم مالی و پولی محرک. فناوری های سنگین نزدک در پنجشنبه پاک شده خود را تا سال 2020 کاهش و تبدیل مثبت برای سال.

سرمایه گذاران در حال حاضر به تماشای تلاش های تعدادی از کشورها به جرقه اقتصاد خود را با کاهش محدودیت در محل قرار داده برای مبارزه با شیوع.

“مردم در حال تماشای از نزدیک به دیدن چگونه این بازگشایی فرایند کار” گفت: Keith لرنر رئیس استراتژیست بازار در Truist/SunTrust خدمات مشاوره.

“در حاشیه, شما شروع به شنیدن کسب و کار می گویند که همه چیز شروع به نگاه بهتر از یک افسردگی سطح.”

خوش بینی برای بازار بود و همچنین تغذیه خبری که ایالات متحده و چین تجارت نمایندگان در مورد خود فاز 1 معامله تجارت با چین گفت: آنها توافق کردند به منظور بهبود فضای برای اجرای آن است.

در اخبار شرکت Uber فن آوری های سهام افزایش یافت 6.0% پس از این شرکت گفت: سوار سرویس رزرو به آرامی بهبود در هفته های اخیر.

نجیب سهام انرژی به دست آورد 13.5% پس از شرکت در روز جمعه گفت: این امر محدود کردن تولید نفت و کاهش بیشتر سرمایه خود را هزینه برای مقابله با سقوط قیمت نفت است.

پیشبرد مسائل تعدادشان کمتر کاهش آنهایی که در بازار بورس توسط یک 4.95 به نسبت 1; در نزدک یک 3.47-به-1 نسبت مورد علاقه advancers.

S&P 500 ارسال شده در 11 جدید 52 هفته بالا و نه پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 64 جدید اوج و سه جدید پایین.

در مورد 10.1 میلیارد سهم دست به دست در ایالات متحده زیر 11.4 میلیارد طور متوسط روزانه بیش از 20 آخرین جلسه است.

جهانی سهام

بازارهای سهام بسیج ضربه هفتگی بالا و قیمت نفت را به دست آورد که بیشتر دولت ها در سراسر جهان آغاز شد و به تدریج بازگشایی اقتصاد و چین و آمریکا تجارت تنش ها کاسته.

خوش بینی در تقابل با داده های اقتصادی است. ایالات متحده بیکاری اعداد نشان داد coronavirus هزینه بحران اقتصاد 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل شدیدترین سقوط در payman پس از رکود بزرگ.

بازار تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت این گزارش پس از دیدن شاغلین در آمد بهتر از انتظار می رود.

“این یک تاریخی روز غم انگیز برای اقتصاد ایالات متحده, اما ما هنوز هم از دیدن بازارهای بود خود را در نزدیکی در جلسه اخیر به دلیل انتظارات این است که رفتن به کوتاه گفت:” اد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA.

در نشانه ای از کاهش skittishness در میان سرمایه گذاران CBOE نوسانات بازار شاخص وال استریت به اصطلاح ترس سنج بسته در 27.98 قیمت اولین بار زیر 30 پس از Feb. 26.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان به دست آورد 1.67%.

هنوز هم برخی از ناظران بازار نگران است که تاثیر دراز مدت خواهد بود بدتر از ترس. توسط خام شماره coronavirus بحران چپ بیشتر آمریکایی ها بیکار در یک ماه از طول رکود بزرگ اشاره کرد جرمی کشش سر از G10 FX استراتژی در CIBC بازار سرمایه.

بازارهای سهام را دوباره بدون یک تصویر کامل از چگونه بسیاری از مشاغل باز خواهد گشت و چقدر اقتصاد رشد خواهد کرد گفت: Marvin لوح ارشد کلان جهانی استراتژیست دولت خیابان بازارهای جهانی است.

“ارزیابی هنوز هم بسیار تهاجمی است. آنها فرض کنیم ما به عقب بر گردیم به جایی که ما از یک درآمد دیدگاه حق دور. این چیزی است که تولید ناخالص داخلی است نه لزوما نشان,” او گفت:.

دلار منفی شد در برابر یورو در معاملات اواخر. شاخص دلار سقوط کرد 0.038% با یورو تا 0.02% به $1.0834.

“این مهم است که به underplay مقیاس این شوک به اقتصاد آمریکا … به خصوص از خدمات باعث می شود تا چنین نسبت به اقتصاد ایالات متحده گفت:” مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets.

آمریکا و چین تجارت نمایندگان در مورد خود فاز 1 ایران روز جمعه با چین گفت: آنها توافق کردند به منظور بهبود فضای برای اجرای آن و ایالات متحده آمریکا گفت: هر دو طرف در انتظار تعهدات به ملاقات کرد.

که آرام سرمایه گذاران نگرانی در مورد تمدید تجارت تنش پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات سرزنش چین برای گسترش coronavirus و تهدید به اقدام تنبیهی از جمله ممکن است تعرفه و تغییر زنجیره تامین به دور از چین است.

“تهدید یک شکست در مذاکرات در حال حاضر در حداقل بوده است برطرف گفت:” CIBC را کشش.

دو سال وزارت خزانه داری آمریکا بازده آمار ثبت پایین ترین نرخ روز جمعه و تغذیه صندوق های آتی ضمنی فدرال رزرو می تواند در کاهش نرخ بهره به قلمرو منفی در این سال هر چند به گفته آنها علاقه مند در راه منفی نرخ.

2-سال توجه داشته باشید گذشته کاهش یافت و 1/32 در قیمت به عملکرد 0.1508% از 0.129%.

قیمت نفت با صعود به عنوان برخی از کشورها منتقل پیش رو با برنامه ای به آرامش اقتصادی و اجتماعی مستندات اعمال شده برای توقف coronavirus همه گیر کيندلينگ بازار امیدوار است برای یک افزایش در تقاضا برای نفت خام و محصولات آن است.

آمریکا قیمت نفت افزایش یافت $1.19 به حل و فصل در $24.74 در هر بشکه رسید و نفت برنت حل و فصل تا $1.51 دلار در 30.97.

هر دو قرارداد نشان داد برخی از کاستن از صبح داشت اما آنها هنوز هم می زنیم برای هفته دوم از دستاوردهای پس از پایینترین سطح از ماه آوریل است.

آمریکا قیمت آتی طلا با 0.7 ٪ کاهش به $1,713.90.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de