داو جونز شاخص در دوره در روز پنج شنبه خود را برای بدترین عملکرد از وال استریت را “دوشنبه سیاه” تصادف در سال 1987 به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت برای جلوگیری از سفر از اروپا به اضافه رشد شرکت پریشانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد مراحل مختلف به کمک کسب و کارهای کوچک اما موفق به متقاعد کردن معامله گران او خواهد بود قادر به بلانت شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد داخلی, پایان دادن به طولانی ترین گاو اجرا در وال استریت تاریخچه و رانندگی داو به بازار داشته باشد.

با هر سه شاخص های اصلی پایین تر از 3 درصد و تعداد رکورد سهام ضربه 52 هفته نزولی شاخص S&P 500 و Nasdaq راه انداخت و به دنبال در.

هواپیمایی سهام ناموفق mr 11%, در حالی که بوش کروز کارناوال پارسیان کاهش یافت و پس از آن شاهزاده Cruises گفت: این امر تعلیق عملیات جهانی برای دو ماه.

بوئینگ شرکت دیگر کاهش یافت و از 13 درصد به عنوان J. P. Morgan رها دراز مدت آن حمایت planemaker سهام یک روز پس از شرکت نشانه های عمده کاهش کشید و بر روی یک تکه بزرگ از اضافی ذخیره پول نقد است.

این شرکت یکی از وال استریت تاثیر گذار ترین از دست داده است نزدیک به 40 درصد از ارزش خود را از این هفته و آن اقدامات اخیر در حال حاضر نگاه نماینده از ترس آلوده کردن شرکت های بزرگ امریکا بیش از شیوع مالی تاثیر است.

هواپیمایی متحده سقوط 12.4% پس از گفتن آن قرض گرفته 2 میلیارد دلار برای مقابله با بی سابقه اختلال در صنعت از جارو کسب و کار سفر و تعطیلات لغو شد.

“اقتصاد در حال رفتن به خرد به توقف در ماه آینده و رکود اقتصادی خطر واقعی است در حال حاضر” گفت: Zhiwei رن مدیر عامل در پن متقابل مدیریت دارایی در هرشم پنسیلوانیا.

وال استریت ترس سنج شروع به پریدن کرد و به بالاترین حد خود پس از بحران مالی 2008.

این MSCI جهانی شاخص سهام نیز سقوط کرد یک خرس بازار در اوایل معاملات با کاهش تعمیق پس از بانک مرکزی اروپا برگزار می شود در کاهش نرخ بهره, ارسال پان-شاخص STOXX 600 شاخص به خود بدترین روز در تاریخ ثبت شده.

انتظارات در حال اجرا برای یک دوم کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در این ماه اما تحلیلگران سوال که آیا می خواهد که آدرس سرمایه گذاران در زمینه نگرانی.

بانک فدرال رزرو نیویورک به طور خلاصه ارائه شده برخی از پشتیبانی برای سهام گفت: این امر افزایش خزانه داری خرید و معرفی جدید عملیات مخزن. که انعکاس کم رنگ به سرعت.

“وجود دارد بسیار کمی (فدرال رزرو) می توانید انجام دهید بنابراین اگر ما رو به رکود; سیاست های پولی قرار نیست به ما کمک می کند بیش از حد” رن گفت.

نگرانی در مورد اعتبار شرکت ها در حال رشد به عنوان قیمت اوراق قرضه وجوه نگاهی به آمار و شرکت ها شروع به قرعه کشی های موجود بر روی خطوط اعتباری.

معاملات در وال استریت متوقف شد دقیقه پس از باز شدن بل با S&P 500 کشویی 7% و راه اندازی 15 دقیقه قطع جریان به عنوان معامله گران فرار به امنیت درک شده از اوراق قرضه و ین ژاپن.

در 2 p. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 1,781 دفاع کند گرفته شد امتیاز یا 8 درصد در 21,772 پس از پایین بودن بیش از 2000 امتیاز پیش از آن.

S&P 500 به پایین بود 189 امتیاز یا 7 درصد در 2,552. Nasdaq Composite به 531 امتیاز یا 7 درصد در 7,421.

در یک ماه از هرج و مرج در بازار داو جونز در حال حاضر دست به تمام دو سال گذشته’ دستاوردهای اما همچنان حدود 14 درصد بالاتر از سطح Nov 8, 2016, یک روز قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد به عنوان 46 رئیس جمهور ایالات متحده است.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر advancers تقریبا 18-به-1 در بازار بورس و 12 به 1 در Nasdaq.

جهانی هرج و مرج در سراسر جهان ترس

بازارهای جهانی در زمان یکی دیگر از چکش به عنوان زنگ هشدار بیش از coronavirus تشدید و دولت از ایرلند به ایتالیا درهم شامل تاثیر یک بیماری است که آلوده بیش از 126,000 مردم در سراسر جهان است.

حوادث از مسابقات ورزشی به مراسم عروسی بودند لغو و یا به حالت تعلیق به صورت عادی زندگی را برای میلیون ها نفر شروع می شود به طور مستقیم نهفته است. تهمت و حتی پیشنهاد کرد که بازی های المپیک 2020 در توکیو می تواند با تاخیر یک سال است.

“شاید آنها به تعویق انداختن آن را برای یک سال… اگر که ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “من دوست دارم که بهتر از من دوست داشتن خالی استادیوم همه جا.”

اما در چین که در آن اپیدمی سرچشمه گرفته در انتخابات گفت: این بیماری تا به حال به اوج خود رسید و گسترش جهانی می تواند بیش از در ماه ژوئن اگر کشورهای دیگر اعمال می شود به طور مشابه, مهاجم مهار اقدامات به عنوان پکن دولت کمونیستی.

ترس از تاثیر چنین محدودیت در حرکت افراد و کالاها آمار جهانی سهام و قیمت نفت سخت است.

عمده ثبات نسبی بازار بورس اروپا کاهش دو رقمی درصد با سهام ياوه 17% خود را برای بدترین تنها-بعد از دست دادن همیشه به عنوان محرک از تلاش های بانک مرکزی اروپا را کمی به آرامش اعصاب.

‘جرم وحشت’

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت فرستاده خسته و گیج مسافران با عجله به فرودگاه به هیئت مدیره آخرین پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

“آن را ناشی از یک توده وحشت” گفت: 20 سال, آنا فضل آمریکا یک دانش آموز در مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه در اولین سفر به اروپا که با عجله به فرودگاه Barajas مادرید ساعت 5 به خانه.

شیوع است مختل صنعت, سفر, سرگرمی و ورزشی در سراسر جهان است.

اما پیشرفت آن در کانون چین هوبئی استان کند شده است به طور قابل توجهی در میان سخت محدودیت هایی در جنبش از جمله مستند از سرمایه خود را ووهان.

هوبئی وارد شده فقط هشت عفونت های جدید در روز چهارشنبه اولین بار در وقوع آن را ثبت کرده است روزانه شمارش در واحد آمار و ارقام. بقیه از سرزمین اصلی چین تا به حال فقط هفت مورد جدید شش نفر از آنها از خارج از کشور وارد.

“اوج این بیماری همه گیر را تصویب کرده است برای چین گفت:” Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت.

دولت چین ارشد پزشکی, مشاور زونگ اتباع متخصص اپیدمیولوژی مشهور برای کمک به مبارزه با شیوع سارس در سال 2003 گفت: این بحران می تواند تا اواسط سال.

“اگر همه کشورها می تواند بسیج, آن می تواند بیش از در ماه ژوئن,” او گفت:. “اما اگر برخی از کشورها را درمان infectiousness و ضرر به طور جدی و دخالت به شدت آن خواهد آخرین طولانی تر است.”

Coronavirus آلوده بیش از 126,000 مردم در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در چین و کشته 4,624 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

در حال حاضر اذیت در آنچه در آن در نظر گرفته شده بیش شدیدی محدودیت های مسافرتی توسط واشنگتن در اوایل بحران پکن smarted دوباره در آخرین متحده انتقاد از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین متهم چین روز چهارشنبه از ابتدا پوشش تا هوبئی شیوع و گفت که هزینه این جهان دو ماه در زمان پاسخ است.

در واقع جواب, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang چین تلاش های خریداری جهان و “غیر اخلاقی و غیر مسئولانه” سخنان نمی خواهد کمک به آمریکا اپیدمی تلاش.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در حساب توییتر خود نوشت در روز پنج شنبه که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند coronavirus به ووهان و ایالات متحده تا به حال به طور شفاف در مورد خود آن موارد است.

اقدامات سختگیرانه تر

کشورها معرفی اقدامات جدید برای کاهش سرعت گسترش این بیماری در برخی از آنها یادآور یک جای پای جنگ.

نروژ استناد اورژانس قدرت های نزدیک به طیف گسترده ای از نهادهای دولتی و خصوصی از جمله مدارس و رستوران ها و توقف تمام رویدادهای ورزشی.

سلامت کارگران درگیر در درمان بیماران خواهد بود ممنوع خروج از کشور حداقل تا پایان مارس و هر کسی از بازگشت از خارج از کشور خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته.

ایرلند را تعطیل مدارس و مهد کودک تا مارس 29 و محدود کردن توده جمع آوری به سرعت گسترش coronavirus.

در ایالات متحده کلاس بودند به حالت تعلیق به مدت دو هفته در منطقه سیاتل که حساب برای بخش عمده ای از حداقل 38 ایالات متحده مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و همسرش سوفی بودند در انزوا پس از او آمد پایین با علائم شبه آنفولانزا و تست شده برای جدید کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نگران بودن در معرض coronavirus بعد از ناهار خوری در هفته گذشته با رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که مطبوعات دستیار آزمایش مثبت است.

برنده جایزه اسکار بازیگر آمریکایی تام هنکس آزمایش مثبت در استرالیا, جایی که او در یک فیلم شلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im