داو می افتد 256, بازده اوراق قرضه نزول به عنوان سرمایه گذاران تقاضا ایمنی

سرگیجه آور وحشیانه, هفته معاملات کاهش یافته است یکی از آخرین دور دلخراش نوسانات در سرمایه گذاران جمعه.

پس از لغزیدن به شدت از طریق روز به عنوان ترس زد بازارهای تند قطره برای سهام و اوراق قرضه به طور ناگهانی کاسته تا در آخرین ساعت معاملات به نکات از مقامات فدرال رزرو که آنها ممکن است ارائه پشتیبانی بیشتر به اقتصاد است.

در پایان معاملات شاخص S&P 500 به حال بیش از نصف آن از دست دادن روز به 1.7 درصد و حتی قفل در آورید برای این هفته است. این آخرین تلو تلو خوردن در یک سوار وحشی که فرستاده شاخص متناوب بین سود و زیان در طول این هفته و آن را نشانه ای از چقدر عدم اطمینان است که حاکم بر بازار به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به حدس بزنید چه مقدار خسارت اقتصادی سریع-پخش coronavirus در نهایت تحمیل.

“آن کسی حدس می زنم در این نقطه به همین دلیل آن را پیدا کردند و به نزدیک گفت:” آدم Taback مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو بانک های خصوصی است.

قبلا در این روز شاخص S&P 500 شده بود پایین 4 درصد. حتی بیشتر نگران کننده دیگری بود نفس رها در خزانه بازده به پایین ترین سطح خود ،

10 سال عملکرد وزارت خزانه داری می افتد زمانی که سرمایه گذاران نگران ضعف اقتصاد و تورم و غرق شد در زیر 0.70% در یک نقطه. در اوایل این هفته آن را به حال هرگز در تاریخ شده زیر 1 درصد. آن را در 1.90% در شروع سال قبل از این ویروس ترس در زمان نگه دارید.

حتی بهتر از حد انتظار اعلام گزارش مشاغل آمریکا به اندازه کافی به جلو و بازار از undertow. معمولا پیش بینی ترین قطعه از داده های اقتصادی در هر ماه اما سرمایه گذاران نگاه گذشته فوریه جامد استخدام اعداد چرا که آنها از قبل از coronavirus پخش شد به سرعت در سراسر کشور است.

“بازار اوراق قرضه می گوید هیولا زیر تخت است بسیار بزرگتر و ترسناکتر از هر کسی انتظار دارد که در حال حاضر” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی.

در قلب قطره ترس از ناشناخته ها. این ویروس معمولا باعث می شود تنها خفيف علائم. اما به دلیل آن جدید و کارشناسان مطمئن نیستند که تا چه حد آن را گسترش و چقدر آسیب های آن در نهایت آیا هر دو به سلامت و اقتصاد است.

در ابتدا انتظار میرفت این ویروس به تاثیر بیشتر چین باعث فقط یک کوتاه مدت اختلال با یک جهش سریع. که چه اتفاقی افتاده است که سارس آمار چین و هنگ کنگ در سال 2003.

اما این ویروس را شکست چین تعدادی از عفونت را در صدر 100,000 در سراسر جهان و کسب و کار گزارش بازدید به درآمد خود را. اپل گفته است slowdowns در تولید اپل در چین است که صدمه زدن به خود و فروش و هواپیمایی گروه صنعت می گوید شیوع بیماری می تواند پاک کردن تا آنجا که $113 میلیارد دلار در سال درآمد.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی این هفته با کاهش پیش بینی خود را برای سال 2020 رشد اقتصادی جهانی به 2.4% از 2.9%.

نمی دانستند که چگونه بد شیوع بیماری در نهایت برخی از سرمایه گذاران به سادگی فروش. بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای می گویند آنها انتظار دارند بازار را نوسانات شدید برای ادامه تا زمانی که تعداد موارد جدید شتاب.

روز جمعه 1.7% افت برای شاخص S&P 500 بود آخرین نوسان قابل ملاحظه ای آشفته هفته. آن آغاز شده با 4.6% پرش در روز دوشنبه و سپس کاهش یافت و در رقم 2.8% افزایش 4.2 درصد و کاهش 3.4%.

“در این نقطه هیچ کس واقعا می تواند توضیح دهد که چرا رفتار بازار راه آنها و آنچه ممکن است در آینده گفت:” Ipek Ozkardeskaya یک تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank. “تنها چیزی که می توان گفت این است که این نوسانات بالا بد است.”

آن را تنها دو هفته پیش که شاخص S&P 500 با تنظیم یک رکورد بالا در فوریه. 19. آن را از دست داده و حدود 12% از آن.

برخی از سرمایه گذاران در زمان هشدار داده بود که بازار بیش از حد گران بود. گفتند سود شرکت خواهد نیاز به پرش در سال 2020 برای توجیه قیمت ثبت شده است. وال استریت بود و در واقع پیش بینی جامد افزایش برای این سال, اما این ویروس قرار داده است که تحت تهدید.

بازار اوراق قرضه صدا زنگ در اثر این ویروس مدتها قبل از بازار سهام و بازده کاهش یافت و بیشتر جمعه.

فدرال رزرو تعجب بازار در اوایل این هفته با کاهش نرخ بهره نیم درصد است. سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک های مرکزی در سراسر جهان به دنبال کت و شلوار به امید حمایت از بازار.

در همان زمان شک و تردید در بالا در مورد چه مقدار از اثر کاهش نرخ می تواند داشته باشد. وام های ارزان تر ممکن است تشویق مردم و کسب و کار به خرید های بزرگ, اما آنها نمی توانند کارگران را به کارخانه ها اگر آنها را در قرنطینه.

افزایش سهام در آمد در اوایل این هفته پس از کنگره توافق کردند $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با کروناویروس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه. اما سرمایه گذاران می گویند رکود در اقتصاد اجتناب ناپذیر به نظر می رسد و آنها نیاز میزان عفونت به سرعت قبل از تبدیل بیشتر خوش بینانه است.

“به عنوان بازار تلاش می کند برای پیدا کردن پایین آن, آن را به بالا و پایین رفتن بالا و پایین تا زمانی که آن را به یک دلیل به طور پیوسته تغییر در یک جهت و یا دیگر” گفت: Taback از ولز فارگو بانک های خصوصی است.

“ما در انتظار داده است که نمی شود در حالی که برای” او گفت:. “ما در حال انتظار برای دیدن تعدادی از coronavirus موارد به پایین بروید و آنها هنوز هم در ایالات متحده به خصوص.”

بازار خلاصه:

S&P 500 با کاهش 51.57 یا 1.7% به 2,972.37. میانگین صنعتی داو جونز از دست 256.50 یا 1% به 25,864.78. نزدک کاهش یافت 162.98 یا 1.9% به 8,575.62.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافته و به 0.78% از 0.92% اواخر پنج شنبه. این بسیج از به عنوان کم به عنوان 0.66% پیش از آن در روز با توجه به Tradweb.

معیار خام ایالات متحده سقوط $4.62 یا 10.1% به حل و فصل در $41.28 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافته است $4.72 یا 9.4% به $45.27.

در اروپا شاخص کک 40 در فرانسه کاهش یافته است 4.1% و شاخص DAX در آلمان از دست 3.4%. FTSE 100 لندن کاهش یافت 3.6%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 2.7% کره جنوبی را Kospi از دست 2.2 درصد و سهام در شانگهای کاهش یافته است 1.2%.

طلا افزایش یافت $4.40 به حل و فصل در $1,672.40 در هر اونس رسید. نقره با 13 سنت کاهش یافت و به $17.26 هر اونس مس تضعیف 1 درصد به $2.56 یک پوند.

عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 13 سنت افزایش به $1.39 یک گالن نفت گرمایشی 10 سنت کاهش یافت و به $1.39 یک گالن و گاز از دست داده و 6 سنت افزایش به $1.71 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de