داو پاکسازی 900 نقطه تجمع به عنوان محرک زمان ناشناخته

وال استریت را گزاف گویی فرار از بخار در روز سه شنبه و داو جونز صنعتی تضعیف به قلمرو منفی پس از شاخصهای افتتاح بیش از 3 درصد بالاتر در امید هماهنگ محرک در سطح جهان است.

S&P 500 به دست آوردن باریک به تقریبا هیچ چیز با سرمایه گذاران حسرت نشانه هایی است که دولت می تواند در ارائه آنچه تهمت خواهد بود گفت: “عمده” حرکت برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از گسترش coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و پس از افزایش بیش از 900 امتیاز یا 4 درصد. 4 ٪ تجمع در بازارهای سهام اروپا رو برافروخت. از رئیس جمهور انتظار می رود که برای رسیدگی به این کشور در برخی از نقطه در روز سه شنبه. قراردادهای آتی نفت خام برنت پیشرفته روز پس از سقوط.

در 11:27 a. m. ET میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 59.58 امتیاز یا 0.25% در 23,791.44 S&P 500 بود تا 2.42 امتیاز یا 0.09% در 2,748.98. شاخص Nasdaq Composite شد تا 30.71 امتیاز یا 0.39% در 7,981.39.

نوسانات ادامه داد: برای گرفتن بازارهای مالی جهانی لرزاند توسط ویروس و همه از کاهش قیمت نفت. سهام ایالات متحده فرو ترین پس از بحران مالی دوشنبه و فروش بیشتر در زمان آتی 20 درصد از سوابق قبل از این تجمع را برانگیخت با تهمت قول به اقدام روز سه شنبه. تا کنون رئیس جمهور انتقاد کرده است فدرال رزرو و دموکراتیک رهبران کنگره بدون ارائه جزئیات پیشنهادات خود را.

“همانطور که ما نوسان خشونت بین بالا و پایین که فقط یک برنده محیط زیست برای کسی گفت:” لیز جوان مدیر استراتژی بازار در BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری. “شما نمی توانید پیش بینی آن و آن را غیر ممکن است برای کاهش نوسانات تا ما بیشتر یقین است.”

با بازارهای در لبه sigsn آغاز شده بود به moount است که دولت ها در سراسر جهان در حال بیدار به نیاز به محرک اقدامات برای مبارزه با این ویروس است که, تهدید به سقوط اقتصاد جهانی به رکود است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد خواهد شد به احتمال زیاد شامل مالیات بر حقوق برش و کوتاه مدت توسعه از پرداخت مرخصی استعلاجی به گفته افراد آشنا با این طرح است.

در همان زمان اقدامات شامل coronavirus همچنان به تضعیف چشم انداز درآمد شرکت ها و افزایش خطر یک بحران مالی, در حالی که قیمت نفت سقوط را تهدید می کند یک نوار از پیش فرض ها در میان تولید کنندگان. ایتالیا اضافه شده در سراسر کشور محدودیت های مسافرتی برای آن موثر مستند از منطقه شمال کشور است.

“قوی ارتجاعی امروز اگر آن را در واقع دارد به این معنی نیست که نوسانات و یا حتی بدترین پشت سر ما. بلکه سرمایه گذاران باید انتظار ادامه gyrations هر دو بالا و پایین تا زمانی که اطمینان بیشتری در کروناویروس گفت:” گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com

در جای دیگر اوراق قرضۀ دولتی ژاپنی سقوط پس از یک حراج از پنج سال بدهی شکست مواجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im