وال استریت پیچیده آن بدترین هفته از اکتبر سال 2008 با شاخص های Dow و S&P 500 کشویی بیش از 4 درصد در روز جمعه به عنوان سخت محدودیت های اعمال شده توسط نیویورک و کالیفرنیا به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus سوخت نگرانی در مورد آسیب به اقتصاد است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو در اوایل روز جمعه دستور داد تمام غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه پس از کالیفرنیا با بی سابقه ایالت “ماندن در خانه” سفارش صادر شده در اواخر روز پنجشنبه.

این حرکت توسط دو نفر از پرجمعیت ترین ایالات آمریکا تاثیر می گذارد برخی از 40 میلیون نفر. همچنین مقامات فدرال این هفته نقل مکان کرد تا نزدیک مرز با کانادا و مکزیک با بیش از 12000 مورد پس از تأييد در ایالات متحده به عنوان روز جمعه.

“بازارهای سهام هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در چقدر بد اقتصاد در حال رفتن به, و من فکر می کنم اخبار از تمام متحده بسته بودن احتمالا واجد شرایط به عنوان تدریجی منفی” گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در Robert W. Baird در میلواکی است.

تاثیر آن بر “بسیاری از فعالیت های اقتصادی و بسیاری از کسب و کار.”

در اوایل تجارت بازار به طور خلاصه تلاش برای ساخت در پنجشنبه دستاوردهای جهانی به سیاستگذاران تبدیل شده شیپور خاموشی برای سرپا نگه داشتن بازارهای مالی وضعیتی وخیم از هفته سنگین فروش به پایان رسید که وال استریت رکورد 11-سال گاو اجرا شود. معیار S&P 500 شاخص پایین تر از 31.9% پس از ثبت آن بسته شدن بالا در فوریه. 19.

سرمایه گذاران در حال حاضر شمارش آرا در بیشتر محرک در طول چند روز آینده به آمریکا متعهد $1 تریلیون دلار بسته است که عبارتند از مستقیم کمک مالی برای آمریکایی ها.

“خط پایین در اینجا است که این بازار است که به وضوح به طور فعال به پیش بینی مالی طرح محرک اقتصادی. آن را تقریبا مانند ما قصد داریم به ادامه در این فرار نوسانات تا زمانی که ما یک کمی وضوح بیشتر در مورد چگونه بزرگ این طرح است” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی در Charlotte, North Carolina.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 913.21 امتیاز یا 4.55% به 19,173.98 S&P 500 از دست 104.47 امتیاز یا 4.34% به 2,304.92 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 271.06 امتیاز یا 3.79% به 6,879.52.

همه عمده سه شاخص ثبت بزرگترین کاهش هفتگی از ماه اکتبر سال 2008 اگر چه Cboe Volatility index – وال استریت ترس سنج – به پایان رسید و روز را در 66.04 در چه برخی از سرمایه گذاران را دیدم به عنوان یک نشانه آن است که فروش ممکن است فروکش

یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان پیشنهاد اقتصاد جهانی در حال حاضر در رکود, در حالی که تحلیل گران در بازار سهام آمریکا شاخص اپراتور S&P جهانی گفت: نوسانات در سراسر جغرافیای و دارایی بود که در رکورد.

“چهار witching” اضافه شده به متلاطم معاملات روز جمعه با سرمایه گذاران انهدام مواضع در معاملات آپشن و آتی قرارداد خود را قبل از انقضا.

AT&T Inc سقوط 8.7% به عنوان حامل های بی سیم گفت: شیوع بیماری ممکن است یک تاثیر مواد بر نتایج مالی و لغو یک 4 میلیارد دلار اشتراک خرید مجدد توافقنامه است.

بخش هواپیمایی رز 2.4% پس از از دست دادن بیش از نیمی از ارزش خود را از اواخر ماه فوریه.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 1.27 به نسبت 1; در نزدک یک 1.55 به 1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده جدید در 52 هفته بالا و 94 جدید پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 5 جدید اوج و 257 جدید پایین.

حجم در بورس ایالات متحده 18.56 میلیارد سهم در مقایسه با 15.5 میلیارد متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز.

بازارهای جهانی

طلا با افزایش بیش از 3 درصد در یک نقطه به عنوان آن را به دست آورد یک بیت از آن پرواز-به-ایمنی درخشش و عملکرد در ایالات متحده اوراق قرضه به عنوان اقدامات اضطراری با هدف برقراری ثبات در بازارهای مالی به طور خلاصه در زمان برگزاری روز پس از نوسانات شدید.

دلار به صحنه خشمگین تجمع این هفته به عنوان سرمایه گذاران درهم به دست آوردن پول نقد افزایش 4.32% در بزرگترین هفتگی به دست آوردن پس از بحران مالی 2008. سیاست تلاش کمک سرسخت تند تنزل ناگهانی قیمت در بازارهای سهام جهانی.

یک صندوق بین المللی پول گفت: تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود “بسیار شدید” اما طولانی اقتصادی دوره قبل از آن باید به کمک اقتصاد جهانی آب و هوا شوک.

فدرال رزرو نورد بیشتر حمایت اضطراری آن را به عنوان افزایش تلاش ها با دیگر بانک های مرکزی به سهولت جهانی دلار-مالی بحران. همچنین backstopped بازار ضروری برای دولت ایالات متحده و دولت های محلی در امور مالی و ramped تا خرید خود را از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

بازارهای اطمینان داده شده است توسط speedy بانک مرکزی اقدام این هفته اما کامل مالی پاسخ از دولت باقی مانده است دیده می شود و بسیار مهم است گفت: Kristina هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست در Invesco در نیویورک است.

“داش به پول ما قبلا دیدم این هفته بوده است آرام کمی. در حال حاضر خزانه یک بار دیگر تصور می شود یک پناهگاه امن دارایی کلاس” هوپر گفت. “خوب است آن را به عنوان نشان می دهد حداقل یک شماره گیری کردن از خطر کردن احساسات.”

نروژ بانک مرکزی شد آخرین به کاهش نرخ بهره در حالی که چین راه اندازی شد به از بند باز کردن تریلیون یوان از محرک های مالی برای احیای اقتصاد آن است.

دلار کاسته پس از ارز از دلار استرالیا به پوند انگلیس سقوط به چند سال پایین در اوایل این هفته.

MSCI متحده در محور سنج سهام در سراسر جهان ریخته 1.84% در حالی که در حال ظهور در بازار سهام افزایش یافت 4.58%.

آمریکا قیمت طلا در معاملات آتی حل و فصل 0.4% بالاتر در $1,484.6 اونس.

دلار افزایش یافت در برابر سبد ارزهای در یک هفته زمانی که سرمایه گذاران منحل همه چیز از سهام به اوراق قرضه به طلا و کالاها به منظور بالا بردن پول نقد. دلار را سه سال اوج 102.99 در اوایل معاملات.

شاخص دلار سقوط کرد 0.214% با یورو پایین 0.24% به $1.0664.

ارزش ین 0.44% در مقابل دلار آمریکا در 111.23 در هر دلار.

اقتصاد جهانی در حال حاضر در رکود به عنوان ضربه زدن به فعالیت های اقتصادی از این بیماری همه گیر تبدیل شده است گسترده تر با توجه به اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز.

آکسفورد اقتصاد کاهش جهانی پیش بینی رشد برای سال 2020 به صفر این سال دوم-ضعیف ترین برای اقتصاد جهان در تقریبا 50 سال از داده های قابل مقایسه با سال 2009 در اعماق بحران مالی جهانی بودن بدتر است.

گسترده پان-شاخص STOXX 600 رشد شاخص 1.82%. اما افت ارزش سهام برخی از دستاوردهای خود را به عنوان ترس بیش از شوک اقتصادی از coronavirus نقض خوشبینی اولیه.

بریتانیا FTSE رز 0.8% کرد و شاخص DAX به دست آورد 3.7 درصد و شاخص CAC 40 در فرانسه افزایش یافت 5 درصد است.

بانک مرکزی اروپا را 750 میلیون یورو اضطراری باند خرید طرح اعلام روز چهارشنبه افزایش یافته و جنوب اروپا کاهش برخی از نگرانی چگونه در حال حاضر به شدت مدیون متحده را تامین مالی اقدامات مالی مورد نیاز به دفاع در برابر coronavirus.

برزیل سهام کاهش یافت و در روز جمعه گرد کردن شدیدترین هفتگی سقوط پس از بحران مالی بزرگ و بزرگترین سوم در 30 سال به عنوان اندوه عمیق تر در اطراف coronavirus-آمار اقتصادی داخلی و بین المللی چشم انداز است.

برزیل معیار Bovespa شاخص بسته 2.3 درصد کاهش در 66,750 نقاط پاک کردن زودتر سود و آوردن این هفته کاهش به 19٪. که بزرگترین هفتگی از دست دادن پس از اکتبر 2008 و بزرگترین سوم در سه دهه. برزیل واقعی تقویت کمی به طور خلاصه معاملات از طریق 5.00 در هر دلار. اما آن را هنوز هم به پایان رسید هفته کاهش بیش از 3 درصد است و در حال حاضر قدردانی تنها در یک هفته از 12 گذشته.

سرمایه گذاران در آسیا خوشحال بودند که وال استریت به حال سقوط دوباره. کره جنوبی سهام منعکس 7.4% هر چند که هنوز هم در سمت چپ آنها را بیش از 11 درصد برای این هفته است.

استرالیا محاصره بازار eked از 0.70% افزایش و قراردادهای آتی برای ژاپن Nikkei و تجارت بود که در 17,710 در مقایسه با نقدی از 16,552.

قیمت نفت کاهش یافت و برای چهارمین هفته متوالی با خام ایالات متحده ارسال آن بدترین هفته از سال 1991 به عنوان coronavirus شیوع زدم تقاضا چشم انداز و مسکو را رد کرد آمریکا از مداخله در قیمت آن جنگ با عربستان سعودی است.

وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت $2.69 به حل و فصل در $22.53 در هر بشکه رسید در حالی که قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی کاهش یافت $1.49 به حل و فصل در $26.98 در هر بشکه رسید.

منطقه یورو اوراق قرضه سقوط به عنوان ریسک برداشت تا برای حمایت از جنوب اروپا اوراق قرضه.

نسبتا آرام معامله در گنجينه ایالات متحده در اوایل جلسه بازگشت به فرار الگوهای دیده می شود در اوایل این هفته پس از کومو گفت که موضوع اجرایی خود را سفارش دهید.

معیار 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده یادداشت سقوط 124 اساس امتیاز به عملکرد 0.8869%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im