نیویورک — داو صنعتی در زمان 2,999 نقطه nosedive روز دوشنبه به عنوان ترس تعمیق که شیوع کروناویروس را پرتاب اقتصاد جهانی به رکود است. حتی برای یک بازار احاطه شده توسط volaility در هفته های اخیر و زیان شدند و سرسام آور است. به 12.9 درصد کاهش در شاخص Dow بود و بدترین حالت آن از سال 1987. زیان accelarated در آخرین ساعت معاملات به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ. او همچنین گفت که او می بیند یک فرصت از رکود و وعده داده شده برای کمک به strguggling صنعت هواپیمایی. زیان آمد و به عنوان بزرگ عصری اقتصاد آمده و نزدیک به یک وقفه به دلیل شیوع بیماری به عنوان کسب و کار و سفر تعطیل.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

سهام به شدت کاهش یافت و در سراسر جهان روز شنبه را به عنوان coronavirus مجبور بزرگ عصری اقتصاد به لبه از یک وقفه از پارک هواپیما به تقریبا خالی رستوران در اطراف گوشه.

زیان شتاب در وال استریت در بعد از ظهر و S&P 500 در مسیر برای 9 درصد از دست دادن.

فدرال رزرو اعلام کرد که دور جدیدی از اقدامات اضطراری در اواخر یکشنبه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و بازارهای مالی در حال اجرا هموار دوباره اما این حرکت ممکن است نگرانی و حتی بیشتر. سرمایه گذاران همچنین در انتظار کاخ سفید و کنگره برای ارائه کمک های بیشتر به اقتصاد است که به طور فزاینده ای به خاموش کردن ساعت.

فروش شروع شد و بلافاصله در وال استریت به اندازه کافی تیز به ماشه موقت وقفه معاملاتی برای سومین بار در دو هفته گذشته. ضرر و زیان شدند و حتی واضح تر در اروپا قبل بریده شده و عمده شاخص وجود کاهش یافت و بین 4% و 6%. نفت از دست 9.5 درصد است و بیش از نصف این سال است. جهان را درخشان ترین نقطه ممکن است ژاپن که در آن بانک مرکزی اعلام کرد بیشتر محرک برای اقتصاد و سهام هنوز هم از دست 2.5%.

“این غیر ممکن است می گویند زمانی که و چگونه ما در حال رفتن برای رسیدن به پایین” گفت: Danielle DiMartino غرفه ارشد اجرایی از تبادل نظر هوش.

گسترش کروناویروس که باعث کسب و کار در سراسر جهان برای بسته خود را درب. در حالی که است که می تواند سرعت گسترش ویروس آن را نیز در نظر گرفتن پول نقد از جیب کسب و کار و کارگران است. است که اقتصاددانان کاهش انتظارات خود را برای ماه های آینده و ولز فارگو اوراق بهادار گفت: آن را در حال حاضر پروژه های اقتصاد آمریکا را به رکود اقتصادی در مه-طریق-ژوئن چهارم. جوئل Prakken ارشد ایالات متحده اقتصاددان در IHS Markit, پروژه, اقتصاد کوچک خواهد شد در یک 5.4% نرخ سالانه در طول سه ماهه خواهد بود که آن بدترین عملکرد از عمق رکود اقتصادی ،

بهترین سناریو برای بسیاری از سرمایه گذاران این است که شوک اقتصادی خواهد بود و تند اما با رشد دوره نقاهت بعد از این سال پس از کسب و کار بازگشایی شده است. افراد بدبین هر چند در حال آماده سازی برای یک مسافت طولانی. طیف وسیعی از نتایج ممکن است وال استریت نوسانی شدید و S&P 500 در مسیر سوم روز که در آن نقل مکان کرد و 9 درصد — دو پایین و یکی بالا.

استراتژیست در گلدمن ساکس می گویند S&P 500 رها شده می تواند به عنوان کم به عنوان 2,000 در اواسط سال خواهد بود که 41 درصد کاهش از خود رکورد فقط یک ماه پیش. گلدمن انتظار شاخص به تجمع بازگشت به 3.200 در پایان سال.

این ضرر و زیان در حال شدیدترین پس از بحران مالی 2008 و اما بسیاری از تحلیلگران احتیاط سرمایه گذاران به اشتباه این دو است. در سال 2008 سرمایه گذاران نگران بودند که سیستم مالی به خودی خود ممکن است ذوب پایین پس از gorging در بدهی های بیش از حد و حتی که خود پرداز دیگر ممکن است توزیع پول نقد. این بار شوک است که از خارج از سیستم مالی. خوش امیدواریم که اگر کارشناسان بهداشت می تواند سرعت گسترش ویروس به زودی اقتصادی درد نیز می تواند نسبتا کوتاه زندگی می کردند حتی اگر آن شدید است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. اما بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

خطوط هوایی آمریکا و ایران هر دو شرکت های هواپیمایی اعلام کرد شیب کاهش به پرواز بیش از آخر هفته به عنوان مشتریان انصراف از سفر و دولت ایالات متحده را محدود می کند سفر. سفر دیگر شرکت ها نیز دیده می شود تیز قطره تقاضا از مشتریان. رستوران سینما و کسب و کارهای دیگر که بستگی به رسم جمعیت به نظر می رسد در کنار فشرده کنید. چندین ایالت و بزرگترین شهر کشور در حال سفارش رستوران ها به بستن درهای خود را به ناهار خوردن در مشتریان و انجام تنها takeout و تحویل.

فدرال رزرو شده است تلاش برای انجام آنچه در آن می تواند برای کمک به اقتصاد و بیش از آخر هفته از آن کاهش نرخ بهره کوتاه مدت به رکورد پایین نزدیک به صفر است.

همچنین گفت: این نیز خواهد خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای کمک به آرام کردن خزانه بازار است که در یک بستر برای سیستم مالی جهان و تاثیر سهام و قیمت اوراق قرضه در سراسر جهان است. تجارت در بازار شروع به دریافت snarled هفته گذشته با معامله گران گفت: آنها را دیدم disconcertingly شکاف بزرگ در قیمت های ارائه شده توسط خریداران و فروشندگان است.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری به تضعیف 0.72% از 0.95% اواخر جمعه, نشانه آن است که سرمایه گذاران در حال هجوم آوردند به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است.

فدرال ریزرو عمل آمد و به عنوان اقتصادهای عمده گسترش سفر محدودیت و بسته تر امکانات عمومی و بالا بردن هزینه تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که آلوده مورد 175,000 مردم در سراسر جهان است. چین که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر حدود نیمی از کسانی که اما یک دوجین دیگر کشورها بیش از 1000 مورد هر یک.

بانک مرکزی ژاپن به طور مشابه گسترش میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد و وعده داده شده بدون بهره وام برای کمک به شرکت های مقابله با بحران. اقدامات آمد در بالای اطلاعیه از دیگر بانک های مرکزی از جمله بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان در هفته گذشته.

S&P 500 با کاهش 9 درصد از 2:45 p. m. به وقت شرق. آن را به حال شده است را به عنوان آنجا که 11.4 درصد در اوایل صبح و آن را از دست داده و حدود 27 درصد از تنظیم یک رکورد Feb. 19. آن را به جایی که آن را در آغاز 2019 بود که یکی از سهام بازار را بهترین سال در دهه.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 2,269 امتیاز یا 9.8% به 20,916. Nasdaq پایین بود 9.5 درصد.

پس از تغذیه تخلیه آن ضد تانک در بازار در اواخر روز شنبه, سرمایه گذاران بیشتر به دنبال کمک از دولت ایالات متحده با توجه به برایان نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen. که شامل هدف کمک به صنایع ضربه سخت توسط ویروس و همچنین به عنوان چک فرستاده شده به خانواده ها.

“ما باید مراقب باشید که کسب و کارهای کوچک نمی کنید فراموش شده” گفت: Jason غرور مدیر سرمایه گذاری رئیس ثروت خصوصی در Glenmede.

کاهش نرخ بهره پس از تغذیه حرکت کمک خواهد کرد که آنها را به قرض گرفتن پول نقد را در قیمت مقرون به صرفه تر اما آنها نیاز بیشتر کمک مستقیم.

نوسانات به نظر می رسد طبیعی جدید پس از یک گیج کننده در هفته که در آن داو دو بار کاهش یافت بیش از 2000 نقطه و همچنین رکورد بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون — 1,985 امتیاز در روز جمعه. هفته گذشته قطره نیز تایید پایان طولانی ترین-همیشه بازار گاو نر در وال استریت که پدید آمده از بحران مالی و فرار نزدیک به 11 سال است.

بسیاری از سرمایه گذاران انتظار بازار برای فرار باقی زمانی که تعدادی از عفونت های جدید را نگه می دارد در حال شتاب گرفتن.

___

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد کمک از پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de